Jump to content

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Opinia] Krajtowsky

Recommended Posts

Witam chciałbym przestrzec was przed "pseudo technikiem" o nicku Krajtowsky. Ten oto kolega będąc adminem na serwerze spcts.pl bez podstawy zaczął banować wszystkie osoby które dołączyły na serwer niżej screeny z rozmów z tymi osobami, również nasz pseudo technik podjął się zadania stworzenia grup serwera oraz przygotowania do nich permisji któremu nie podołał server admin mógł przenosić CEO oraz nadać sobie samemu grupę ASQ (admin server query), kolejną nieciekawą sprawą jest edycja botów automatyzujących i chęć ich sprzedaży boty te to XBOT, qBot podmiana informacji ich właścicieli na swoje dane i zmiana nazwy bota z qBot/XBOT na DarkBot/DarkBot+ widać tu nie znajomość licencji GNU GPL V3. Niżej są załączone screeny z dowodami ze względu na rodo musiałem zamazać dane osób.
1785750277_screen1.jpg.6623a03449784c8e67e41fdba63fc76e.jpg

1538244905_screen2.jpg.345e6efc68a36cb3994064cec7c522ad.jpg

PS. Przpraszam za przekleństwa znajdujące się na załączonych screenach

Edited by MLK.
Edycja ze względu na dane osobowe.

Nie polecam osoby. Jest to osoba, która najpierw obiecuję a okazuję się po jakimś czasie co innego. Zeedytował bota qbot oraz chciał sprzedawać jako swoja aplikacja.

9 godzin temu, MLK. napisał:

@Sloniu 24h na dostarczenie niezbędnych dowodów, które poprą Twoją opinię.

Odnosząc się do tego mogę później w wolnej chwili załączyć screeny configów "Darkbota" oraz same configi oraz jeśli znajdę screeny z rozmów w których mówi o chęci sprzedaży tego bota.

Z racji, że jest poruszony aspekt qBota, to mogę wtrącić jedynie tyle, że faktycznie kolega coś robił z aplikacją @Stalkera ostatnio, bo sam mu pomagałem z jakimiś problemami.

I to w sumie nie był pierwszy raz kiedy mu pomagałem, więc od siebie mogę jeszcze dodać, że jest to absolutnie niekompetentna osoba do stanowiska "TECHNIKA", bo pojęcie na ten temat ma bardzo znikome (dedukuje to na podstawie rozmów z nim i problemów z jakimi się borykał z botem). 

Pozdrawiam i życzę miłej soboty 

• Kocham to! 3

Po Pierwsze aplikacje qbot owszem wykorzystywałem ,a pomagał mi @Angel bo nie za bardzo ogarniałem tego bota . Po drugie nie zmierzałem sprzedawać aplikacji qbot tylko ją rozdawać  i trochę zmodyfikowałem

w conifgu aby bot miał większe możliwości co do tworzenia kanałów gildyjnych  ja Stalkera szanuje wiem co to oznacza cięzka praca , a wy w tym momencie próbujecie mi zepsuć reputacje jakimś banem powagi ludzie , nazwy autora nie zmieniałem , a aplikacje chciałem nieco nagłosnić aby ludzie docenili tą wspaniałą aplikacje na serwer Teamspeak , a moją pasją było i jest modyfikowanie dosłownie wszystkiego i dalej nie zamierzam się wykłucać z a ss chętnie poczytam o tzw . sprzedaży . Poza tym nazwę bota można było zmienić i żadnego z tym problemu nie było. Aplikacja darkbot jest i nadal będzie własnością Stalkera i nigdy nie zamierzałem jej sprzedawać 😉 , a ty Autorze tego wątku robisz nie potrzebną gównoburze z niczego tak naprawdę i naucz się bardziej przerabiać czyjąś baze danych specjalnie pod serwer ts bo wpisywanie że edycja i wyglad nalezy do Was zamiast określić kto dokładnie to zrobił jest naprawdę nie na miejscu. @ MLK. 24h minęły temat niech trafi do kosza bo robią z tego wielką aferę nieprzedstawiająca konkretnych dowodów na sprzedaż aplikacji qBOT x Darkbot.

Niepozdrawiam autora.

• Haha! 3
2 godziny temu, Krajtowsky napisał:

Po Pierwsze aplikacje qbot owszem wykorzystywałem ,a pomagał mi @Angel bo nie za bardzo ogarniałem tego bota . Po drugie nie zmierzałem sprzedawać aplikacji qbot tylko ją rozdawać  i trochę zmodyfikowałem

w conifgu aby bot miał większe możliwości co do tworzenia kanałów gildyjnych  ja Stalkera szanuje wiem co to oznacza cięzka praca , a wy w tym momencie próbujecie mi zepsuć reputacje jakimś banem powagi ludzie , nazwy autora nie zmieniałem , a aplikacje chciałem nieco nagłosnić aby ludzie docenili tą wspaniałą aplikacje na serwer Teamspeak , a moją pasją było i jest modyfikowanie dosłownie wszystkiego i dalej nie zamierzam się wykłucać z a ss chętnie poczytam o tzw . sprzedaży . Poza tym nazwę bota można było zmienić i żadnego z tym problemu nie było. Aplikacja darkbot jest i nadal będzie własnością Stalkera i nigdy nie zamierzałem jej sprzedawać 😉 , a ty Autorze tego wątku robisz nie potrzebną gównoburze z niczego tak naprawdę i naucz się bardziej przerabiać czyjąś baze danych specjalnie pod serwer ts bo wpisywanie że edycja i wyglad nalezy do Was zamiast określić kto dokładnie to zrobił jest naprawdę nie na miejscu. @ MLK. 24h minęły temat niech trafi do kosza bo robią z tego wielką aferę nieprzedstawiająca konkretnych dowodów na sprzedaż aplikacji qBOT x Darkbot.

Niepozdrawiam autora.

Żaden temat nie będzie trafiał do kosza, trzeba uważać co się robi/czyni. W samej wypowiedzi autora zostały przedstawione konkretne dowody, które popierają częściowo zarzucane Tobie czyny. Osoby, które napisały opinię bez przedstawienia konkretnych dowodów zostały nagrodzone ostrzeżeniem. 

• 2 weeks later...
W dniu 19.01.2021 o 13:41, Krajtowsky napisał:

Niepozdrawiam autora.

Krajotwsky blokowanie mnie gdzie się tylko da i usuwanie wiadomości jest dziecinne i żałosne popełniłeś błędy i teraz chcesz się pozbyć dowodów.