Jump to content

Hej! Zauwa偶yli艣my, 偶e korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozby膰 si臋 komunikatu? Wystarczy wy艂膮czy膰 wtyczk臋!
Je艣li chcesz swobodnie porusza膰 si臋 po forum bez reklam mo偶esz zakupi膰 rang臋 "Premium".
Wi臋cej informacji!
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ts3dreams.pl

Fifat

Recommended Posts

Witaj u偶ytkowniku! 馃憢
馃Szukasz miejsca do rozm贸w ze znajomi, grania w gry lub gdzie mi艂o sp臋dzisz czas? Idealnie trafi艂e艣!聽

O to, co oferujemy: 馃挏

鉁旓笍 Licencje AAL (128 slot贸w).聽
鉁旓笍 Polsk膮 lokalizacj臋 聽serwera dzi臋ki czemu utrzymuje si臋 niski ping oraz stabilne 艂膮cz臋 wi臋c masz pewno艣膰, 偶e nie wywali ci臋 w 聽najwa偶niejszym momencie.聽
鉁旓笍 Automatyzacj臋, wi臋c aby otrzyma膰 kana艂 prywatny oraz range Zarejestrowany lub Zarejestrowana, musisz odwiedzi膰 odpowiedni Kana艂.聽
鉁旓笍 Music Boty, kt贸re umilaj膮 czas sp臋dzany na serwerze.聽
鉁旓笍 Do艣wiadczon膮 i pomocn膮 Administracj臋
鉁旓笍 Kana艂y Publiczne, Kana艂y Prywatne oraz kana艂y VIP (od 5 os贸b) i DIAMOND (od 10 os贸b).聽
鉁旓笍 Czytelny oraz przejrzysty styl TeamSpeaka

馃摑 Je艣li szukasz miejsca dla swojej dru偶yny lub chcesz podj膮膰 wsp贸艂prac臋 napisz do nas prywatna wiadomo艣膰 lub wejd藕 na Centrum Pomocy na TeamSpeaku. Jeste艣my otwarci na wszelkie wsp贸艂prac臋! 馃摑

IP: ts3dreams.pl聽

馃挏 Administracja ts3dreams.pl 馃挏

2 godziny temu, wredna. napisa艂:

Fajna ta prezentacja, taka skradziona i nieoryginalna.聽馃槑

Od kogo zosta艂a zer偶ni臋ta prezentacja? Pytam tak z ciekawo艣ci.

W dniu 9.01.2021 o 16:00, wredna. napisa艂:

Fajna ta prezentacja, taka skradziona i nieoryginalna.聽馃槑

Od kogo skradziona skoro pisa艂em to sam i dodawa艂em to wcze艣niej, tak偶e pozdrawiam a co do kradni臋cia to radz臋 zapozna膰 si臋 z tym

FB_IMG_1610314471364.thumb.jpg.e53db4847071a45145d7dc76057e918b.jpg

Podje*** ode mnie pozdrawiam ^^

P.S. pisz臋 nowy temat bo nie mog臋 edytowa膰聽

Edited by Fifat

@ wredna.

Prosz臋 bardzo B)聽

Zdj臋cie skopiowane z fb bo nie jestem ju偶 na kompie, lecz je艣li trzeba wy艣l臋 zdjecie z dysku聽

FB_IMG_1610318198480.jpg.0c5b3c9addcfbc0bdc3dcc246487638b.jpg

• W艂a艣ciciel

I dlaczego jest to niby skradzione? Plama nie jest taka sama, ikony oraz tekst r贸wnie偶. A Twoja prezentacja jest 1:1 taka sama.

Wredna -stopka.png

Ciekawe, 偶e grafika reklamuj膮ca twojego ts powsta艂a dzie艅 po tym jak doda艂em swoj膮 grafik臋, a plama jest inna bo ta osobna nie mog艂a zrobi膰 takiej samej, a co do prezentacji to pisa艂em j膮 sam, doda艂em nawet post z t膮 prezentacj膮 18 sierpnia 2020. Niema jak to czepia膰 si臋 do prezentacji i zlewaj膮c grafik臋 kt贸ra zosta艂a zaje****, i pisa膰 "聽Plama nie jest taka sama, ikony oraz tekst r贸wnie偶", po samym tek艣cie wida膰 ze jest wi臋kszo艣膰 podobne, nie by艂o psd wiec, by艂o trzeba jako艣 sobie聽radzi膰. Pozdrawiam

no w sumie to nieby艂o by nic z艂ego w tym, je偶eli przyznaliby艣cie si臋 do wzorowania si臋 na grafice, a to, 偶e kto艣 to robi艂 to chyba nie jest przest臋pstwem聽

• W艂a艣ciciel
4 godziny temu, Fifat napisa艂:

Ciekawe, 偶e grafika reklamuj膮ca twojego ts powsta艂a dzie艅 po tym jak doda艂em swoj膮 grafik臋, a plama jest inna bo ta osobna nie mog艂a zrobi膰 takiej samej, a co do prezentacji to pisa艂em j膮 sam, doda艂em nawet post z t膮 prezentacj膮 18 sierpnia 2020. Niema jak to czepia膰 si臋 do prezentacji i zlewaj膮c grafik臋 kt贸ra zosta艂a zaje****, i pisa膰 "聽Plama nie jest taka sama, ikony oraz tekst r贸wnie偶", po samym tek艣cie wida膰 ze jest wi臋kszo艣膰 podobne, nie by艂o psd wiec, by艂o trzeba jako艣 sobie聽radzi膰. Pozdrawiam

Grafika nie by艂a zrobiona na moje polecenie i tak samo nie by艂a wrzucana na moje polecenie.

26 minut temu, Angel napisa艂:

no w sumie to nieby艂o by nic z艂ego w tym, je偶eli przyznaliby艣cie si臋 do wzorowania si臋 na grafice, a to, 偶e kto艣 to robi艂 to chyba nie jest przest臋pstwem聽

Tu si臋 pojawia problem - nie ja j膮 wrzuca艂am, nie by艂a robiona na moje zlecenie i nie m贸wi艂am 偶eby j膮 wrzuca膰. Dlatego nie przyznam si臋 do wzorowania, bo nic takiego nie by艂o + takich grafik i takiego stylu jest miliony na forach do pobrania, grafika nie jest 1:1, a prezentacja tutaj ju偶 tak. ^^

Wredna -stopka.png

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information