Jump to content

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Przyjęte][Podanie] NeksoSs

NeksoSs

Recommended Posts

1. Imię: Jakub

2. Wiek: 14

3. Data założenia konta na forum: 6 czerwca 2019

4. Wcześniejsze doświadczenia w moderowaniu tego typu działów: Byłem grafikiem dawno temu na jakiś forach cs:go nawet nie pamiętam nazw.

5. Znajomość regulaminów (0-10): 8/10

6. Linki do przynajmniej 5 wykonanych zleceń: ??? Wysyłam screeny moich 4 legit checków, ponieważ w moim portfolio przewija się tyle osób, że to chyba wystarczający dowód na wykonane zlecenia i moją "uczciwość". https://imgur.com/a/4QUGRA5 - jeśli chodzi o jakieś zlecenia z tego forum to nie posiadam.

7. Linki do przynajmniej 5 wcześniejszych prac graficznych: Przesyłam całe portfolio: https://www.behance.net/NeksoSs

8. Ile czasu dziennie możesz poświęcić swoim działom?: Szczerze, nie wiem. Moje dni są bardzo chaotyczne i raz to będzie godzina, raz dwie, a raz może cztery.

9. Dlaczego zdecydowałeś/aś się na napisanie podania?: xAgresywny który jest tutaj administratorem przypomniął mi o tym forum a, że od jakiegoś czasu nie jestem aktywny na żadnym forum jak kiedyś to postanowiłem do tego wrócić, lecz nie do tematycznych forum jak serwerów cs:go lecz do takiego jak to. Wielotematycznego z fajną aktywnością i możliwością dyskusji na rózne tematy. Do podania skłoniło mnie tylko to, że ranga grafika może mi jakby pomóc być tylko tutaj aktywnym a skoro grafika to moja pasja i "sposób na zarobek" jakiś pieniędzy na własne wydatki w internecie czy jakieś mniejsze w życiu.

10. Napisz coś więcej o sobie: Mieszkam w okolicach Warszawy, Grafiką interesuje się od 3lat. Od około półtora roku tworzę grafiki płatnie. Przewinąłem się w tym czasie o wiele osób. Posiadam portfolio podesłane powyżej które jest dosyć obszerne i jest tam 70% moich prac. Lubię jeździć na rowerze po różnorakich bump-trackach czy dróżkach. Lubię zwiedzać okolice przynajmniej moje bo są one ciekawe i jak dla takiego "szczyla" jak ja jest tutaj dużo do zwiedzania i jest to wystarczająco od siebie poodalane. aby było można spędzić miło dzień czy pare na zwiedzaniu "miejscówek".

11. Na ile oceniasz swoją umiejętność pracy w grupie? (0-10): 8/10

12. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Mam doświadczenie w grafice i małe doświadczenie w byciu grafikiem na forach. Jestem osobą w jakimś stopniu zaufaną, gdyż robiłem grafiki dla xAgresywnego który jest tutaj administratorem. Mam doświadczenie wypisane wcześniej.

1296308751_Sygnaturav2.png.99bf74853e59fd8b36b0580ce1a2028d.png

Czemuż mamy mu nie dać szasny:

• Prezentuje jakiś poziom, śmiałbym powiedzieć, że lepszy od tych którzy już byli;
  • Martwi mnie Twój stan zleceń oraz brak jakichkolwiek postów przez rok posiadania konta;
  • Portfolio fajne, obszerne.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information