Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Przyjęte][Podanie] NeksoSs

NeksoSs

Recommended Posts

1. Imię: Jakub

2. Wiek: 14

3. Data założenia konta na forum: 6 czerwca 2019

4. Wcześniejsze doświadczenia w moderowaniu tego typu działów: Byłem grafikiem dawno temu na jakiś forach cs:go nawet nie pamiętam nazw.

5. Znajomość regulaminów (0-10): 8/10

6. Linki do przynajmniej 5 wykonanych zleceń: ??? Wysyłam screeny moich 4 legit checków, ponieważ w moim portfolio przewija się tyle osób, że to chyba wystarczający dowód na wykonane zlecenia i moją "uczciwość". https://imgur.com/a/4QUGRA5 - jeśli chodzi o jakieś zlecenia z tego forum to nie posiadam.

7. Linki do przynajmniej 5 wcześniejszych prac graficznych: Przesyłam całe portfolio: https://www.behance.net/NeksoSs

8. Ile czasu dziennie możesz poświęcić swoim działom?: Szczerze, nie wiem. Moje dni są bardzo chaotyczne i raz to będzie godzina, raz dwie, a raz może cztery.

9. Dlaczego zdecydowałeś/aś się na napisanie podania?: xAgresywny który jest tutaj administratorem przypomniął mi o tym forum a, że od jakiegoś czasu nie jestem aktywny na żadnym forum jak kiedyś to postanowiłem do tego wrócić, lecz nie do tematycznych forum jak serwerów cs:go lecz do takiego jak to. Wielotematycznego z fajną aktywnością i możliwością dyskusji na rózne tematy. Do podania skłoniło mnie tylko to, że ranga grafika może mi jakby pomóc być tylko tutaj aktywnym a skoro grafika to moja pasja i "sposób na zarobek" jakiś pieniędzy na własne wydatki w internecie czy jakieś mniejsze w życiu.

10. Napisz coś więcej o sobie: Mieszkam w okolicach Warszawy, Grafiką interesuje się od 3lat. Od około półtora roku tworzę grafiki płatnie. Przewinąłem się w tym czasie o wiele osób. Posiadam portfolio podesłane powyżej które jest dosyć obszerne i jest tam 70% moich prac. Lubię jeździć na rowerze po różnorakich bump-trackach czy dróżkach. Lubię zwiedzać okolice przynajmniej moje bo są one ciekawe i jak dla takiego "szczyla" jak ja jest tutaj dużo do zwiedzania i jest to wystarczająco od siebie poodalane. aby było można spędzić miło dzień czy pare na zwiedzaniu "miejscówek".

11. Na ile oceniasz swoją umiejętność pracy w grupie? (0-10): 8/10

12. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Mam doświadczenie w grafice i małe doświadczenie w byciu grafikiem na forach. Jestem osobą w jakimś stopniu zaufaną, gdyż robiłem grafiki dla xAgresywnego który jest tutaj administratorem. Mam doświadczenie wypisane wcześniej.

1296308751_Sygnaturav2.png.99bf74853e59fd8b36b0580ce1a2028d.png

Czemuż mamy mu nie dać szasny:

• Prezentuje jakiś poziom, śmiałbym powiedzieć, że lepszy od tych którzy już byli;
  • Martwi mnie Twój stan zleceń oraz brak jakichkolwiek postów przez rok posiadania konta;
  • Portfolio fajne, obszerne.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information