Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Rozwiązany] Szukam bota liczącego czas spędzony na kanale

nowynaforum
 Share

Recommended Posts

Hej,

tak jak wyżej, poszukuję bota, który by miał liczyć czas spędzony przez poszczególnych użytkowników na serwerze. Pamiętam, że pare lat temu m**forum na kanale miało takie coś, ale z tego co wiem to bot kosztował 250zł o ile jeszcze istnieje.

Albo da się napisać jakiś prosty skrypt który by pobierał z czatu:

<15:35:55> "tsforum" rozłączono (opuszczanie)
<15:36:08> "tsforum" połączono z kanałem "Poczekalnia"

i odejmował czas? 

Jest tutaj jakiś dobry człowiek, który by mi pomógł takie coś zrobić?:) 

32 minuty temu, nowynaforum napisał:

Hej,

tak jak wyżej, poszukuję bota, który by miał liczyć czas spędzony przez poszczególnych użytkowników na serwerze. Pamiętam, że pare lat temu m**forum na kanale miało takie coś, ale z tego co wiem to bot kosztował 250zł o ile jeszcze istnieje.

Albo da się napisać jakiś prosty skrypt który by pobierał z czatu:

<15:35:55> "tsforum" rozłączono (opuszczanie)
<15:36:08> "tsforum" połączono z kanałem "Poczekalnia"

i odejmował czas? 

Jest tutaj jakiś dobry człowiek, który by mi pomógł takie coś zrobić?:) 

https://github.com/stalkerlifehack/qBot-your-TeamSpeak-automation

Zainstalowałem i doszukałem się, jak wkleić banner na serwer. Ale ja chcę, żeby godziny mi liczyło. Jak mam to zrobić? i gdzie mam wkleić adres ts`a w pliku konfiguracyjnym, aby było wiadomo o jaki serwer chodzi? 

Hej,
napisz dokładnie o co Ci chodzi, przez te Twoje słowa jedynie co zrozumiałem, że szukasz bota, który będzie liczył spędzony czas na serwerze. Jaśniej mówiąc, szukasz bota, który będzie liczył i robił z tego ranking?

Heja, powiedzmy, że ja i Ty jesteśmy na jednym serwerze. Bot ma liczyć po prostu jak długo jesteś na kanale. 

image.png.a270dbd6894e244c4a17e1286c6c922d.png
Takie statyski są domyślnie na TS, ale ja chcę, aby czas był sumowany.. dzień po dniu.

Inaczej, byłeś na moim kanale dzisiaj 10minut i wczoraj 15 minut. Bot ma wyświetlić, że użytkownik MLK jest na serwerze 25 minut. 

Edited by nowynaforum

Żaden znany mi bot nie posiada takiej funkcji. Mogę napisać coś takiego dla Ciebie odpłatnie. Jeśli jesteś zainteresowany, to odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej i dogadamy szczegóły. 🙂

jeśli pisząc "na kanale" masz na myśli na serwerze teamspeak3 to aplikacja qBot, do której @Stalker wysłał ci linka posiada taką funkcję: zlicza ona czas który użytkownik spędzi na serwerze i wpisuje topkę osób w określony kanał

1 godzinę temu, Fluezd napisał:

Żaden znany mi bot nie posiada takiej funkcji. Mogę napisać coś takiego dla Ciebie odpłatnie. Jeśli jesteś zainteresowany, to odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej i dogadamy szczegóły. 🙂

Tak się skalda, ze prawie każdy darmowy bot taką posiada 🙂

Godzinę temu, Stalker napisał:

Tak się skalda, ze prawie każdy darmowy bot taką posiada 🙂

Najprawdopodobniej chodzi o zliczanie spędzonego czasu na danym kanale (a przynajmniej to można wywnioskować z tego, co kolega wyżej napisał), a nie o ranking spędzonego czasu na serwerze. 😉

16 minut temu, Fluezd napisał:

Najprawdopodobniej chodzi o zliczanie spędzonego czasu na danym kanale (a przynajmniej to można wywnioskować z tego, co kolega wyżej napisał), a nie o ranking spędzonego czasu na serwerze. 😉

Można to zrozumieć tak i tak, jednak patrząc na tą wypowiedz:

3 godziny temu, nowynaforum napisał:

Heja, powiedzmy, że ja i Ty jesteśmy na jednym serwerze. Bot ma liczyć po prostu jak długo jesteś na kanale. 

image.png.a270dbd6894e244c4a17e1286c6c922d.png
Takie statyski są domyślnie na TS, ale ja chcę, aby czas był sumowany.. dzień po dniu.

Inaczej, byłeś na moim kanale dzisiaj 10minut i wczoraj 15 minut. Bot ma wyświetlić, że użytkownik MLK jest na serwerze 25 minut. 

można się domyśleć o co chodzi 😏

("Bot ma wyświetlić, że użytkownik MLK jest na serwerze 25 minut." )

Skoro można interpretować te wypowiedzi w dwojaki sposób, to nie rozumiem, co jest zabawnego w tym co napisałem wyżej. Nie wiem również, po co cytujesz mi fragmenty wypowiedzi, by następnie pod koniec swojej odpowiedzi zaprzeczyć samemu sobie. Lepiej wracaj do robienia z plików JSON bazy danych.

• Haha! 2

Eh, to Wasze skakanie sobie do gardeł, nic nowego. Jeszcze brakuje żebyście sobie zęby wybili, ale cóż następne takie wypowiedzi będą nagradzane dość sowicie. 

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information