Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Rozwiązany] Tworzenie kanałów 1, 2, 3...

Kajvo
 Share

Recommended Posts

Co wpisać lub co ustawić żeby tworzyło kanały po wejściu na inny kanał?

Mój problem polega na tym że tworzy wszystkie kanały z liczbą "1",a nie np. 1., 2., 3.,

Da się to jakoś ustawić czy jestem zmuszony samemu zmieniać liczby na początku kanału.

image.png.59c78ad912d57f76fdb16c1df7e61908.png\

nie masz gdzieś w opisie tego bota opisanej zmiennej przy pomocy której by numerowało? coś w rodzaju [numer] lub %numer%, bo po wyglądzie strony domyślam się,że jest to panel netspeaka

@Net-Speak może oni coś powiedzą

8 godzin temu, Kajvo napisał:

Co wpisać lub co ustawić żeby tworzyło kanały po wejściu na inny kanał?

Mój problem polega na tym że tworzy wszystkie kanały z liczbą "1",a nie np. 1., 2., 3.,

Da się to jakoś ustawić czy jestem zmuszony samemu zmieniać liczby na początku kanału.

image.png.59c78ad912d57f76fdb16c1df7e61908.png\

Pisze ci jak byk nazwa początkowa, wpisujesz np: "Kanał użytkownika" i nick użytkownika zostaje dodany automatycznie, ustawiłeś początkową nazwę kanału na "1." więc każdy kanał ma nazwę "1. nick użytkownika", z tego co wiem nie ma opcji żeby ten nbot dawał numery kanałów, dodaje je tylko do sub kanałów, jak wpiszesz w początkowej nazwie sub kanału "Sub kanał" i ustawisz liczbę tworzonych sub kanałów na 2 to stworzy ci 2 sub kanały o nazwach "Sub kanał 1" i "Sub kanał 2". Nie potrzeba do tego żadnej specjalnej dokumentacji. Mam nadzieje że zrozumiałeś, jaśniej się tego opisać nie da 😐

//Edit możesz spróbować %number ale wątpię że pomoże jak próbowałeś 😕

sygnaturaa.png.8cb70d402d8c4c551226f2340f2f6b22.png

"They hate me because they can't beat me"

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information