Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Rozwiązany] Połączenie z serwerem nie powiodło się

Heda

Recommended Posts

Witam! Od piątku zmagam się z danym problemem: 
image.png.a0f3991669cc6d33620f3ae00db4e16f.png

Chcąc połączyć się z serwerem wyskakuje dany błąd. Na inne serwery mogę wejść bez problemu a występuje on tylko na tym jednym. Próbowałam połączyć się z innego komputera, jednak efekt jest ten sam i dana próba była nie udana. Zarówno spróbowałam połączyć komputery pod inną sieć internetową, jednak nadal problem nie ustawał. Tak jak czytałam na forach porady odnośnie zmiany daty to informuję, iż niestety też to nie zadziałało. Odinstalowanie i zainstalowanie też nie pomogło. Aktualizacje robione były na bieżąco. Pierwszy raz zmagam się z takim problemem i nie mam bladego pojęcia czym jest to spowodowane na dwóch innych urządzeniach komputerowych pod inną siecią. (jeśli chodzi o usługodawce internetu jest to orange a osoby z tą samą siecią mogą połączyć się z serwerem bez problemu) 
Zaznaczę fakt, iż innym serwer działa płynnie i nie spotkali się oni z takim błędem. Jedna osoba miała taki błąd, ale jej udało się połączyć dzięki IP oraz przez port serwera. <-- u mnie to nie zadziałało 
Nie zostałam też zbanowana na tym serwerze. Proszę o pomoc!

(przeglądałam forum i w większości tematy z tym problemem były zamykane poprzez brak aktywności i nie spotkałam tematu, gdzie sprawa została rozwiązana do końca) 

Jeśli kogoś to naprowadzi na rozwiązanie problemu to w logach podczas próby połączenia wyskakuje to: 
2020-12-14 11:17:15    ClientUI    Info    Initiating connection: (WYKASOWAŁAM IP JAK COŚ) 
2020-12-14 11:17:16    ClientUI    Info    Connect status: Connecting    
2020-12-14 11:17:21    ClientUI    Info    Connect status: Disconnected    
2020-12-14 11:17:21    ClientUI    Info    Failed to connect to server, want autoreconnect = 0    

Polecam ci skontaktować się z właścicielem lub administracją owego serwera przez fanpage czy ich stronę, możliwe że twoje IP zostało zablokowane przez jakieś reguły firewall które stosuje hosting, sam ostatnio miałem takie przypadki na swoim serwerze.  

Nawet jeśli zostałoby zablokowane IP to mogłabym wejść na dany serwer z innego komputera pod inną siecią, a nie mogę tego zrobić, gdyż próbowałam. Kontaktowałam się z administracją i nie wiedzą o co może chodzić. Poproszę ich, aby skontaktowali się z usługodawcą na którym postawili serwer. 

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information