Jump to content
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwer google

CzarnyP

Recommended Posts

Cześć. 

Taką funkcjonalność zapewnia każdy VPS(czyli taka wirtualna maszyna z najczęściej systemem opartym na Linuxie), ale sądząc po pytaniu nie jestem do końca przekonany czy masz pojęcie o tym, że Google faktycznie udostępnia takie maszyny, ale jest wiele innych hostingów, które również je sprzedają.

Alternatywną opcją może być serwer slotowy, do którego nie potrzebujesz maszyny wirtualnej. A to może ci zapewnić paru dostawców takich serwerów, np. Z takich polskich to netspeak, multigaming.

Godzinę temu, Angel napisał:

Cześć. 

Taką funkcjonalność zapewnia każdy VPS(czyli taka wirtualna maszyna z najczęściej systemem opartym na Linuxie), ale sądząc po pytaniu nie jestem do końca przekonany czy masz pojęcie o tym, że Google faktycznie udostępnia takie maszyny, ale jest wiele innych hostingów, które również je sprzedają.

Alternatywną opcją może być serwer slotowy, do którego nie potrzebujesz maszyny wirtualnej. A to może ci zapewnić paru dostawców takich serwerów, np. Z takich polskich to netspeak, multigaming.

Tak, ale chodzi mi że jako klient teamspeaka a nie postawienie serwera chodzi mi żeby była możliwość jako klient na jakiś powiedzmy serwerze ts3 siedzenia na nim cały czas jak by moje konto siedziało nawet gdy mam komputer wyłączony

Tylko po co? XD

3 godziny temu, CzarnyP napisał:

Tak, ale chodzi mi że jako klient teamspeaka a nie postawienie serwera chodzi mi żeby była możliwość jako klient na jakiś powiedzmy serwerze ts3 siedzenia na nim cały czas jak by moje konto siedziało nawet gdy mam komputer wyłączony

4 godziny temu, CzarnyP napisał:

Potrzebuje nie ważne po co

Może po prostu aplikacja na telefon https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamspeak.ts3client&hl=pl&gl=US.

Inną opcją jest wykupienie serwera vps (z wgranym graficznym interfejsem ) i tak ustawienie aplikacji klienckiej albo maszyny z windowsem/mac na godziny(ale to się bardzo nie opłaca do takiego zastosowania.)

• D3V
16 godzin temu, CzarnyP napisał:

Możesz zainstalować klienta ts3/ts5 np. na vpsie KVM od @Net-Speak (z kodem TSFORUM masz fajna zniżkę). Jeśli byś potrzebował pomocy z instalacja klienta na VPS oraz połączeniem się nim do serwera to mogę pomoc w wolnym czasie.