Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Nioo

Tanie serwery Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Nioo

Cześć.
Przychodzę z tanią ofertą hostowania serwerów Minecraft.
Chcesz otworzyć, a może już prowadzisz swój serwer Minecraft? Chciałbyś zaoszczędzić lub móc przeznaczyć więcej środków na reklamę?

Zerknij:

Spoiler

LJzJ2Sa.png

Do dyspozycji na tę chwilę jest panel Pterodactyl, który pozwala na sterowanie serwerem (opcja start/stop/restart, konsola), tworzenie kopii zapasowych, dostęp do plików w przeglądarce, zarządzanie bazami danych MySQL oraz zawiera harmonogram zadań.
Bardzo łatwo się ze mną skontaktować. Zawsze staram się pomóc i odpowiedzieć na pytania. Możesz otrzymać darmowy serwer na 24 godziny w ramach testów.

Zapraszam do kontaktu na komunikatorze Discord – Nioo#6904 oraz w wiadomości prywatnej.
Zapraszam do wejścia na serwer Discord - https://discord.gg/cevVB4n.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.

Edytowane przez Mentis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

Wysłałem zapro na discordzie.

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nioo

Zapraszam do wejścia na serwer Discord - https://discord.gg/cevVB4n.
Znajdziecie tam dokładniejsze informacje o mojej ofercie, porozmawiacie z klientami/testerami oraz możecie zadać pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

Miałem okazje potestować serwer przez 4 dni i opiszę tutaj swoje wrażenia.

No to tak, na wstępie miałem problem z konsolą serwera, która była w panelu, po prostu była podpięta pod inny serwer, napisałem o tym na discordzie właściciela, problem został natychmiastowo rozwiązany oraz dostałem dodatkowy dzień na testowanie przez ten błąd więc tą sytuacje można wybaczyć. Hosting widać że jest świeży, panel nierozbudowany ale na chwilę obecną wystarczy, serwer dobrze się sprawował tzn. brak lagów, brak "protestowania" z jego strony, udźwignął bez problemu 5 graczy grających jednocześnie. Po tym okresie próbnym właściciel spytał się mnie czy chce kopie plików serwera, za to bardzo duży +.

Podsumowując... moja ocena to 10/10.

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi