Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
MrJenzo

Ts-Club.PL | Reaktywacja | Nowej SIły |

Rekomendowane odpowiedzi

MrJenzo

Reklama.png.57aed7152085ec280b478bf7a873c9ca.png

Co możemy zaoferować?:
•» Miłą oraz doświadczoną administrację;
•» Szybką oraz skuteczną pomoc;
•» Boty muzyczne i automatyczne;
•» 512 slotów;
•» Turnieje różnych gier z nagrodami;

Dla nas głównie liczy się zabawa, dla tego staramy się zapewnić
jak najlepszą rozrywkę na naszym serwerze.
Jesteśmy także otwarci na nowe propozycje i współprace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stalker

Nie działają kanały prywatne i bot query jest taki trochę.. wolny. Ale układ kanałów za to jest ładny, przejrzysty (pomijając te informacje: ping, pakiety, godzina.... itp po co to komu, tylko spam robi xD).

Ikonki wpadły mi w oko, takie dobrze dobrane xd. No i do poprawy panel lidera, a właściwie to jego adres, bo na chwilę obecną wygląda tak: http://151.80.143.24 pasowało by domenę podpiąć 😛

Dodatkowo jeden z administratorów jest taki jakiś... dziwny (Sharvien3), napisałem powyższą opinie na innym forum po czym zamknął temat i zaczął mnie wyzywać na moim serwerze 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrJenzo
3 godziny temu, Stalker napisał:

Nie działają kanały prywatne i bot query jest taki trochę.. wolny. Ale układ kanałów za to jest ładny, przejrzysty (pomijając te informacje: ping, pakiety, godzina.... itp po co to komu, tylko spam robi xD).

Ikonki wpadły mi w oko, takie dobrze dobrane xd. No i do poprawy panel lidera, a właściwie to jego adres, bo na chwilę obecną wygląda tak: http://151.80.143.24 pasowało by domenę podpiąć 😛

Dodatkowo jeden z administratorów jest taki jakiś... dziwny (Sharvien3), napisałem powyższą opinie na innym forum po czym zamknął temat i zaczął mnie wyzywać na moim serwerze 😂

Witam chciałbym poprosić dowody ze owo admin cb obrażał na twoim tsie

Dziekujemy za błędy w krotkim czasie zostaną one naprawionę

Co do twojego ts'a chciałem też napisać ze nie jest świety kazdy popełnia błędy 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stalker
51 minut temu, MrJenzo napisał:

Co do twojego ts'a chciałem też napisać ze nie jest świety kazdy popełnia błędy 😉 

Dowód? Proszę bardzo 🙂 

GFztRP5.png

52 minuty temu, MrJenzo napisał:

Jeśli masz jakieś uwagi co do mojego serwera, to pisz w temacie z moim serwerem  😉 A nie wylewasz tu jakieś żale. 

Poza tym napisałem zwykłą opinie, chciałem tylko dać wam radę co poprawić, żeby było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrJenzo
17 minut temu, Stalker napisał:

Dowód? Proszę bardzo 🙂 

GFztRP5.png

Jeśli masz jakieś uwagi co do mojego serwera, to pisz w temacie z moim serwerem  😉 A nie wylewasz tu jakieś żale. 

Poza tym napisałem zwykłą opinie, chciałem tylko dać wam radę co poprawić, żeby było lepiej.

Dobrze screenshot jest wszystkie fajnie itp tylko problem jest taki ze nasz administator nie ma takiego IP oraz ma inne UID chciałbym też powiedzieć ze innym razem sie wypowiem na wasz temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

Tematy osób, które są nieaktywne od minimum 31 dni, bądź zostały zablokowane zostają przeniesione do działu "archiwum", w celu ponownej reklamy autor tematu zobowiązany jest napisać wiadomość prywatną do moderacji forum. (Administracja: https://tsforum.pl/administracja/) 

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

1814551630_Temattrafiadoarchiwum.png.d62efeafd1fd07bb03ec300d11de9f3d.png

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie