Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
wright.

[Opinia] Kwebs.pl - Strona internetowa dla Ciebie lub Twojej firmy

Rekomendowane odpowiedzi

KWEBS

1. Posiadasz prawa do udostępnienia moich danych osobowych zgodnie ze standardami RODO?

2. To nie jest cały screenshot a wygodny dla Twojej osoby 

3. Dowody na sprzedaż takowych plików przez moją osobę masz ?

Odpowiedź na 1 i 3 jest jasna czyli Nie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Angel

2.  co nie zmienia faktu, że jakieś pakieciki idą na stronę wrighta a teraz nagle wyłączyłeś tą stronę, co uniemożliwia faktyczną weryfikację tego

bardzo dobrze, że przestrzega przed ludźmi, którzy są totalnie niekompetentni do takich prac imo 😉 

EDIT XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na swojej stronie publicznie udostępniasz swoje dane osobowe, które reprezentują cię jako osobę wykonującą "coś", link do twojego fb nie jest niczym anonimowym

Edytowane przez Angel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

Screenshot jest nie zupełny na korzyść autora.

W jednym z następnych komentarzy jest napisane że stroną jest nie moja, a ta została wystawiona pokazowo. Moja strona jest w trakcie realizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Słuchaj ziomeczku, nie próbuj się teraz wybielać, bo na szczęście zrobiłam ss pewnych rzeczy, które świadczą o tym, że nie masz na tyle umiejętności żeby coś dobrze skopiować, a co dopiero napisać od zera.

1) 

F1DP6gX.png

Nie kojarzę żeby mój serwer z Tobą współpracował. ;DD

2)

image.png

W nazwe KWEBS masz połączone WB? Ciekawe, skądś to logo znam. ;OO

3)

uKNMCsk.png

Kurka wodna no też nie kojarzę żeby moje forum z Tobą współpracowało.

Krótka pila, ukradleś coś, podpisałeś się pod tym, dałeś nie swoją pracę w portfolio i nie potrafisz się przyznać.

Spaliłeś się na rynku zanim na niego wszedłeś. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

A wyłączyłem z powodu oszczerstwa na moją nie korzyść 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Wyłączyłeś, bo wyszły Twoje kłamstwa i brak umiejętności. Ośmieszyłeś się nie tylko tym, że coś ukradłeś i się podpisałeś pod tym, ale udostępniając coś skradzionego gdzie można pod każdym względem zauważyć, że to nie Twoja praca. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

Myśl jak chcesz,ja wiem Swoje i to co jest w trakcie realizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

Pod jakim względu zarzucasz mi brak umiejętności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
5 minut temu, KWEBS napisał:

Myśl jak chcesz,ja wiem Swoje i to co jest w trakcie realizacji

Jeśli jesteś programistą, reklamujesz swoje usługi na grupach, na swoim profilu fb, a Twoją stroną i jedynym portfolio jest strona skradziona od innego programisty w dodatku podpisana jako Twojego autorstwa to chyba samo mówi za siebie na jakim poziomie są Twoje umiejętności. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

Strona autora została tymczasowo wstawiona

Nie zwróciłem uwagi że footer na dole edytował się 

Nie napisalem ze stroną jest mojego autorstwa ani razu 

Nie napisalem również ze strona jest moim portfolio 

E1

Napisałaś również że napisałem że strona autora jest moim jednym portfolio co jest kłamstwem.

Wyżej wymienionym autorem określam Pana Wright.Blue 

Edytowane przez KWEBS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
15 minut temu, KWEBS napisał:

Strona autora została tymczasowo wstawiona

Nie zwróciłem uwagi że footer na dole edytował się 

Nie napisalem ze stroną jest mojego autorstwa ani razu 

Nie napisalem również ze strona jest moim portfolio 

E1

Napisałaś również że napisałem że strona autora jest moim jednym portfolio co jest kłamstwem.

Wyżej wymienionym autorem określam Pana Wright.Blue 

Ty masz nas wszystkich za debili czy jak? Jak mogłeś nie zauważyć, że zmieniasz autora strony. Skoro sam wiedziałeś i wiesz, że jest nim wright.blue to chyba jak usuwasz jego nick ze stopki to da się domyślić. Proszę Cię, nie ośmieszaj się. Z premedytacją wgrałeś skradzioną stronę, podpisałeś się pod nią. Skoro nie masz jeszcze swojej strony, nie jesteś gotowy do promocji to nie powinieneś tego robić. A nie, że chwalisz się i reklamujesz swoje usługi skradzioną stroną. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wright.

Zostawię jeszcze tylko to8F58C947-344C-47C9-92CE-0B82C218CA94.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

Nie mam ochoty już się kłócić

Pliki usunięte 

Pozdrawiam i miłej nocy 

IMG_20200909_003749.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

Informacje te maja ciekawą historię , juz nawet pewnie pół roku ,ale no cóż teraz pewnie myślisz że mają je odemnie, a dostałem pliki strony od nich 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
2 minuty temu, KWEBS napisał:

Informacje te maja ciekawą historię , juz nawet pewnie pół roku ,ale no cóż teraz pewnie myślisz że mają je odemnie, a dostałem pliki strony od nich 

Sorki, ale nie rozumiem o co Ci chodzi, nie tylko ze względu na brak umiejętności składania zdań, ale i o treści, które nie nawiązują do niczego.

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Exit
7 godzin temu, wredna. napisał:

Sorki, ale nie rozumiem o co Ci chodzi, nie tylko ze względu na brak umiejętności składania zdań, ale i o treści, które nie nawiązują do niczego.

Imo kebsik dostal pliki od kogos kto tą strone Wrightowi za****l, trudno sie domyślić?

Jestem grubym człowiekiem, nie bijcie... plsss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

Ja dostałem pliki już zmienione od osoby która ją pierwsza ukradła i nie wiedziałem że autorem pierwotnym jest wright

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kingorbit
34 minuty temu, KWEBS napisał:

Ja dostałem pliki już zmienione od osoby która ją pierwsza ukradła i nie wiedziałem że autorem pierwotnym jest wright

Czyli tylko opublikowaleś stronę która nie należy do ciebie i ktoś ci ją podrzucił? To trochę średnio o tobie świadczy jako o programiście XD. 

Btw łatwo można zauważyć, że to strona Wrighta ale patrząc na twoją konstrukcje zdań i argumenty jakich używałeś, rozumiem że jednak mogłeś mieć z tym problemy. 

sygnaturaa.png.8cb70d402d8c4c551226f2340f2f6b22.png

"They hate me because they can't beat me"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

Niestety błąd początkującego 

Edit

Chciałem aby coś widniało chociaż a że miałem akurat takowe pliki które otrzymałem około pół roku temu to wrzuciłem na szybko i zabrałem się za pracę nad własnym panelem 

Edytowane przez KWEBS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
5 godzin temu, KWEBS napisał:

Gubisz się w argumentach, najpierw piszesz, że byłeś i jesteś świadom, że wright jest autorem strony i nawet na ss od niego jest dowód, że jest to w plikach, a teraz piszesz, że nie wiedziałeś. To się zdecyduj.

5 godzin temu, Exit napisał:

Imo kebsik dostal pliki od kogos kto tą strone Wrightowi za****l, trudno sie domyślić?

Doczytaj do końca, nie chodzi o zdanie, a o to, że nie nawiązuje do żadnej mojej wypowiedzi. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

O ty że wright  jest pierwotnym autorem dowiedziałem się w momencie w napisał do mnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
2 minuty temu, KWEBS napisał:

O ty że wright  jest pierwotnym autorem dowiedziałem się w momencie w napisał do mnie...

A nie myślałeś o tym edytując:

G9hcAsO.png

Ponadto pisząc z Dominikiem napisałeś mu jasno, że WIELE osób używa jego skradzionej strony i ma się tym zająć, a Ciebie zostawić w spokoju. XD

Wiedząc już, że okradłeś kogoś będąc "programistą" mówisz do osoby żeby dała Ci spokój. Musiał zrobić temat żebyś się otrząsnął i usunął co nie Twoje. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KWEBS

Widzę że nie rozumiesz moich wypowiedzi i toku rozumowania... 

Nawet nie widziałem takiej linijki.

Edit1

Napisałem że wiele osób używa ponieważ zauważyłem ją na paru innych ts3

Edytowane przez KWEBS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi