Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Patryk.

[Opinia] GalaxySpeak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk.

Witam, Chciałbym usłyszeć co myślicie o tym serwerze?

Właściciel: @Fyymonek

ja od siebie tutaj to pozostawię:

d15418070219d4e1.png

Edytowane przez Patryk.
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fyymonek

Witaj, co się dziwisz? Chodzisz po każdym serwerze, spinasz się do każdego a później wyrywasz bana. Chyba zapomniałeś o tym, ze nie mamy ze sobą dobrych relacji oraz o tym że rozpowiadałeś na mnie głupoty. Nie chce Cię na moim serwerze wiec dałem tobie bana. Skończ płakać i dorośnij ...

Edytowane przez wredna.
Usunięcie wizerunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Angel

E no niemożliwe, ktoś dał ci bana bo cie nie lubi...

antyofftopic - serwer jak serwer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
11 godzin temu, Fyymonek napisał:

Witaj, co się dziwisz? Chodzisz po każdym serwerze, spinasz się do każdego a później wyrywasz bana. Chyba zapomniałeś o tym, ze nie mamy ze sobą dobrych relacji oraz o tym że rozpowiadałeś na mnie głupoty. Nie chce Cię na moim serwerze wiec dałem tobie bana. Skończ płakać i dorośnij ...

a to czekaj czekaj, spinam się do każdego? to w takim razie kto atakował w serwery ts3bahu i kto atakował w mój serwer tego już nie pamiętasz? pewnie że ty bo sam się przyznałeś przy rozmowie ze mną że masz/miałeś od Filipka tzw. bootery/stressery do wyrzucania osób i serwerów.

ja nie chodzę po serwerach i nie atakuje serwerów zresztą i tak serwer od 1 Września nie działa. 🙂

co do dorosłości to zapomniałeś że ja chodzę do roboty zbytnio nie przebywam na forum, za to ci zazdroszczę tyle lat w szkole w UK siedzieć i ciągnąć od mamusi pieniążki to nie zbyt fajnie i potem jebie ci na dekiel od tego siedzenia na komputerze, do roboty byś się wziął i dorabiał weekendowo.

Życzę miłego dnia i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fyymonek
4 minuty temu, Patryk. napisał:

a to czekaj czekaj, spinam się do każdego? to w takim razie kto atakował w serwery ts3bahu i kto atakował w mój serwer tego już nie pamiętasz? pewnie że ty bo sam się przyznałeś przy rozmowie ze mną że masz/miałeś od Filipka tzw. bootery/stressery do wyrzucania osób i serwerów.

ja nie chodzę po serwerach i nie atakuje serwerów zresztą i tak serwer od 1 Września nie działa. 🙂

co do dorosłości to zapomniałeś że ja chodzę do roboty zbytnio nie przebywam na forum, za to ci zazdroszczę tyle lat w szkole w UK siedzieć i ciągnąć od mamusi pieniążki to nie zbyt fajnie i potem jebie ci na dekiel od tego siedzenia na komputerze, do roboty byś się wziął i dorabiał weekendowo.

Życzę miłego dnia i pozdrawiam

Oj Patrysiu, Ci się chyba naprawdę w rozumie pokręciło xd Kto niby atakował w Bahu? Ze ja Mam maszynkę od @Filip3k ? W żaden serwer nie biłem a maszynki to ja nie mam, nie atakuje bo takowe czynności są karalne a problemów nie szukam.

Nic o mnie Patryk nie wiesz, otrzymałeś prace w Maku dzięki mamusi i kozaczysz jaki to ty nie jesteś, mam nagrania jak mówiłeś ze nie możesz sobie pracy znaleźć xd. Dla twojej wiadomości żadnych pieniążków od mamusi nie ciągnę, jestem na tyle odpowiedzialny ze potrafię sam siebie utrzymać a w między czasie chodzić na Uniwersytet. Najwidoczniej dupa Cię boli ze mi się powodzi a tobie nie, ze jesteś totalnym pośmiewiskiem.

Dodam jeszcze abyś nie Wtykał nosa w nie swoje sprawy, oraz nie wprowadzał czyjegoś życia prywatnego do internetu bo możesz tego ostro pożałować 👊🏼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kuponali

Nie polecam właściciel to jest taki 2head że to jest hit kradnie gildie z każdego tsa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fyymonek
3 minuty temu, Kuponali napisał:

Nie polecam właściciel to jest taki 2head że to jest hit kradnie gildie z każdego tsa

hmmmm konto stworzone 15h temu 🤔 Udzielił się tylko w tym topicu, dziwne ale No.... Pokaż ssy bądź nagrania jak „kradnę” gildie z innych serwerów skoro mam 3 gildie na krzyż i do tego same do mnie przyszły 😂

Edytowane przez Fyymonek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.

19 minut temu, Fyymonek napisał:

Oj Patrysiu, Ci się chyba naprawdę w rozumie pokręciło xd Kto niby atakował w Bahu? Ze ja Mam maszynkę od @Filip3k ? W żaden serwer nie biłem a maszynki to ja nie mam, nie atakuje bo takowe czynności są karalne a problemów nie szukam.

Nic o mnie Patryk nie wiesz, otrzymałeś prace w Maku dzięki mamusi i kozaczysz jaki to ty nie jesteś, mam nagrania jak mówiłeś ze nie możesz sobie pracy znaleźć xd. Dla twojej wiadomości żadnych pieniążków od mamusi nie ciągnę, jestem na tyle odpowiedzialny ze potrafię sam siebie utrzymać a w między czasie chodzić na Uniwersytet. Najwidoczniej dupa Cię boli ze mi się powodzi a tobie nie, ze jesteś totalnym pośmiewiskiem.

Dodam jeszcze abyś nie Wtykał nosa w nie swoje sprawy, oraz nie wprowadzał czyjegoś życia prywatnego do internetu bo możesz tego ostro pożałować 👊🏼

to dobry pretekst że pracy nie umiem sobie znaleźć, skoro jak chcę robić to sam sobie szukam i nie pytam się nikogo no ale cóż taki rozum po school UK.

6 minut temu, Fyymonek napisał:

hmmmm konto stworzone 15h temu 🤔 Udzielił się tylko w tym topicu, dziwne ale No.... Pokaż ssy bądź nagrania jak „kradnę” gildie z innych serwerów skoro mam 3 gildie na krzyż i do tego same do mnie przyszły 😂

atakujesz w serwery to masz gildie i skończ pisać kłamstwa, bo jak znajdę czas to obiecuję że znajdę osoby którzy udowodnią że atakowałeś/atakujesz.

+ osoby wiedzą że stary serwer miał wyciek tzw. StandSpeak.pl więc zmiana domeny nic nie da + te nicki którzy będą/mają zmienione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fyymonek
1 minutę temu, Patryk. napisał:

to dobry pretekst że pracy nie umiem sobie znaleźć, skoro jak chcę robić to sam sobie szukam i nie pytam się nikogo no ale cóż taki rozum po school UK.

atakujesz w serwery to masz gildie i skończ pisać kłamstwa, bo jak znajdę czas to obiecuję że znajdę osoby którzy udowodnią że atakowałeś/atakujesz.

+ osoby wiedzą że stary serwer miał wyciek tzw. StandSpeak.pl więc zmiana domeny nic nie da + te nicki którzy będą/mają zmienione.

To ze Standspeak miał wyciek to nie ma nic związanego ze mną, ponieważ mnie już tam wtedy nie było... Znajdź te osoby, cierpliwie będę czekać. Widzisz ja przynajmniej coś ze szkoły wyniosłem, słyszałem ze w Szkole Specjalnej w Jastrzębie Zdroju nie zdałes raz, No cóż nie mnie to oceniać 🤣 Liderzy tych 3ech gildii znają mnie prywatnie i dlatego zmieniły serwer. Naprawdę Patryku, czas dorosnąć. Masz 21/22 lat/a i dopiero znalazłeś prace, No słabiutko tobie powiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
3 godziny temu, Fyymonek napisał:

To ze Standspeak miał wyciek to nie ma nic związanego ze mną, ponieważ mnie już tam wtedy nie było... Znajdź te osoby, cierpliwie będę czekać. Widzisz ja przynajmniej coś ze szkoły wyniosłem, słyszałem ze w Szkole Specjalnej w Jastrzębie Zdroju nie zdałes raz, No cóż nie mnie to oceniać 🤣 Liderzy tych 3ech gildii znają mnie prywatnie i dlatego zmieniły serwer. Naprawdę Patryku, czas dorosnąć. Masz 21/22 lat/a i dopiero znalazłeś prace, No słabiutko tobie powiem. 

najpierw to udowodnij że chodziłem do tej szkoły + nie wiesz z jakiego rocznika jestem więc zamknij mordę, już ci napisałem raz i nie powtórzę drugi raz abyś sobie znalazł pracę na weekend bo wali ci na dekiel.

@wredna. należą mi się ostrzeżenia i przyjmuję na klatę.

nie polecam jeszcze raz serwera + dołączam zdjęcie + link ci którzy nie wierzą ze wyciek był.

106628298_2347743075520082_1674198906472

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MotylaNoga

To już właściciel nie może zbanować kogoś bez uzasadnienia? Jest punkt w regulaminie, który mówi jasno, że właściciel może zbanować użytkownika bez podania powodu.  To jest jego serwer i może z nim robić co chce. Tak samo ja mogę sobie gadać, że mam kurę, która znosi złote jaja, ale nikt mi nie uwierzy bez zbitych dowodów. To samo tyczy się Ciebie, nikt nie będzie patrzył na puste gadanie bez odpowiednich dowodów. A na StandSpeaku wyciek nie był spowodowany przez Nas. Znajdź argumenty, które rzeczywiście coś będą znaczyły, bo jedyne co robisz takim gadaniem to denerwujesz. Zbierz sobie dowody i nie nazywaj dowodami osoby, bo ja sobie też mogę zwołać kolegów i mówił im co mają powiedzieć. Ten post jest bez sensu, jak zarówno wypowiedzi twórcy postu. 

#EDIT

Beznadziejnie zachowanie. Wrzucanie linku z wyciekiem gdzie są IP graczy, bardzo mądre. 

#EDIT2

Ajajaj. Edytowałeś komentarz, bo zwróciłem Ci uwagę, ładnie. 

Edytowane przez MotylaNoga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.∂ιχχ

Odradzam korzystanie z tego serwera.

Administracja reklamuje się oferując przejście na "lepszy" serwer mając po 80 użytkowników online na serwerze gdzie przebywa 400 osób. 

Szkoda naiwnych osób którzy się na to nabiorą bo znając życie za 2-3 miesiące serwer nie będzie istniał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DennyS69

Kolejna "opinia" wystawiona przez tego samego kmiota xd Zastanawia mnie jedno dlaczego jeszcze ten typek ma tutaj dostęp na tym forum, czy o czymś nie wiemy? 😜 koleś lata po ts, wyciąga ludzi (u mnie też), dostaje bana a później tutaj pisze żale jak go ktoś zbanował. Na moje oko tsforum ma w tym udział trzymając takiego trolla, który tylko napina wszystkich swoim niedorobieniem życiowym 😄 . Wystarczy poczytać wątek i wypowiedzi typka o jakiś spiskach, nieuzasadnionych banach, itd. ciekawe, wszędzie są wszyscy blee, tylko kmiocik w wporzo. Śmierdzi typ i ta sprawa.

@Fyymonek widać zna twój "system"

Edytowane przez DennyS69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gradient.

Nie polecam serwera z takiego względu tzw. Mano (Fyymonek) oraz Polarny wbili na serwer mój i zaczeli reklamować swój serwer głosowy linkiem od TS3Index.com + udostępniam niektóre rozmowy od tzw. Mano (Fyymonek).

LCh1IqQ.png

T5UjqlU.pngMy2WJSr.png

m7F0To6OZ.png

pod tym zrzutem jest następny screen jak osoba atakowała w mój internet.

h84rspq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

Polecam serwerek, fajna atmosfera, szczególnie z polarnym 😆

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
W dniu 6.10.2020 o 13:41, DennyS69 napisał:

Kolejna "opinia" wystawiona przez tego samego kmiota xd Zastanawia mnie jedno dlaczego jeszcze ten typek ma tutaj dostęp na tym forum, czy o czymś nie wiemy? 😜 koleś lata po ts, wyciąga ludzi (u mnie też), dostaje bana a później tutaj pisze żale jak go ktoś zbanował. Na moje oko tsforum ma w tym udział trzymając takiego trolla, który tylko napina wszystkich swoim niedorobieniem życiowym 😄 . Wystarczy poczytać wątek i wypowiedzi typka o jakiś spiskach, nieuzasadnionych banach, itd. ciekawe, wszędzie są wszyscy blee, tylko kmiocik w wporzo. Śmierdzi typ i ta sprawa.

@Fyymonek widać zna twój "system"

Po co mamy banować osobę, która wystawia tematy? Nie nagina żadnego regulaminu tworząc opinie o jakimś serwerze. Zwłaszcza, że temat jest otwarty i może się w nim wypowiedzieć każdy łącznie z właścicielami serwera, którzy mogą wybronić się z postawionych zarzutów. Jest trollem, bo napisał, że zbanowali go bez przyczyny? Każdego może urazić co innego, ale ja również jestem zdania, że właściciel może wyprosić każdego ze swojego serwera, bo to jego serwer i nie musi gościć wszystkich. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kluskaa

Mano to taki 2head, co robi tsa tylko po to, by osiągnąć jak największy serwer, reklamując go na innych serwerach

Polarny co mu w życiu nic nie wyszło, taki prawie 2 xanez

A ten co wystawił tą opinię to jest totalnym pajacem, który tylko się ośmiesza i widać, że internet nie jest dla niego

Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
W dniu 21.10.2020 o 23:23, Kluskaa napisał:

Mano to taki 2head, co robi tsa tylko po to, by osiągnąć jak największy serwer, reklamując go na innych serwerach

Polarny co mu w życiu nic nie wyszło, taki prawie 2 xanez

A ten co wystawił tą opinię to jest totalnym pajacem, który tylko się ośmiesza i widać, że internet nie jest dla niego

Nie polecam.

Dobrze Jendrek, że Tobie coś wychodzi, szczególnie te nowe ts'y co miesiąc.

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi