Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!

Rekomendowane odpowiedzi

gradient.

Najserdeczniej odradzam jakiejkolwiek współpracy lub zakupu u nich produktów - napisałem w sprawie zwrotu pieniędzy. Support mało aktywny.
Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Canecorso
1 godzinę temu, gradient. napisał:

Najserdeczniej odradzam jakiejkolwiek współpracy lub zakupu u nich produktów - napisałem w sprawie zwrotu pieniędzy. Support mało aktywny.
Nie polecam.

Chciałbym Ci zwrócić uwagę, że praca to nie całe życie.

Co masz na myśli pisząc "mało aktywny"

Korzystam z owego hostingu od 3 miesięcy i na podstawowe rzeczy mogę polecić - nic większego jeszcze na tym nie stawiałem (serwer gry itp)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis
2 godziny temu, gradient. napisał:

Nie polecam.

dd.jpg.5b6672ce1401e8c10f2039b34e00b0bb.jpg

Mi odpisali po minucie, na chwilę obecną vps dobrze się sprawuje.

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.

Nie polecam kupowania usług jakichkolwiek, ciekawe ile hosting Werton'a po stoi a znając życie pewnie rok lub 2 i padnie tak jak było z aplikacją xbot.

17 godzin temu, gradient. napisał:

Nie polecam.

piszę jeszcze raz tutaj i nie powtórzę mojego zdania, mają prawo ci oddać pieniądze za 2 miesiące skoro masz usługę opłaconą na 3 miesiące jak nie na PayPal'a to do Portfela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gradient.
20 godzin temu, Canecorso napisał:

Chciałbym Ci zwrócić uwagę, że praca to nie całe życie.

Co masz na myśli pisząc "mało aktywny"

Korzystam z owego hostingu od 3 miesięcy i na podstawowe rzeczy mogę polecić - nic większego jeszcze na tym nie stawiałem (serwer gry itp)

dobra, temat nie wazny - posiedze zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vData
22 godziny temu, gradient. napisał:

Nie polecam.

Sytuacja została wyjaśniona.

4 godziny temu, Patryk. napisał:

Nie polecam kupowania usług jakichkolwiek, ciekawe ile hosting Werton'a po stoi a znając życie pewnie rok lub 2 i padnie tak jak było z aplikacją xbot.

piszę jeszcze raz tutaj i nie powtórzę mojego zdania, mają prawo ci oddać pieniądze za 2 miesiące skoro masz usługę opłaconą na 3 miesiące jak nie na PayPal'a to do Portfela.

Prosiłbym najpierw o przetestowanie naszych usług, a dopiero później pisanie takich rzeczy. Przy projekcie vData nie pracuje tylko Mariusz. Staramy się rozwijać na każdej płaszczyźnie i zapewniać jak najwyższy poziom usług.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzieli 😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi