Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Patryk.

[Opinia] _KrEdEnS_

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk.

Witam, przyszedł dzień aby każdy mógł się wypowiedzieć na temat owej osoby.

Opinia od siebie:

Nie polecam, dlaczego?

Przerabia nie swoje boty z otwartym source-kodem + posiada błędy (wystarczy przejrzeć temat: https://tsforum.pl/temat/8314-bot-nowy-automatyczny-instalator-bota-ts3audiobot-panel-z-yts-ytp-ytl/?page=9&tab=comments#comment-71272) ale jak ktoś oczekuję pomocy to go nie interesuję i musi się inna osoba wypowiedzieć + wciska jakieś kity, aczkolwiek to co będzie udostępniał to nie wiadomo czy to będzie/jest jego więc zwracajmy szczególną ostrożność.

dodatkowo: nie wiadomo co potem do tego kodu będzie wciśnięte skoro przerabia i zaznaczam że osobnik przesiaduje na niewłaściwym serwerze: securebizneshost więc zapewne tam koledzy będą mu pruć w głowie.

Edytowane przez Patryk.
dodanie i poprawka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.∂ιχχ

Myślę że twoje opinia jest najbardziej oparta o to że siedzi na serwerze securebizneshost, ale ok też się wypowiem na temat tej osoby.

Boty z których korzystam były instalowane według jego poradnika, przy każdym problemie podczas ich użytkowania Kredens pomógł mi w bardzo szybkim czasie.

Rozmawiałem z nim raz i wyjaśnił mi parę rzeczy na temat działania firewall od ovh oraz poradził mi gdzie ulokować serwer a to wszystko bez żadnej zapłaty 😉

Ja tam cieplutko POLECAM ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MichUŚŚŚ

Polecam serdecznie,

Szybka pomoc w wielu sprawach, zna się na wielu rzeczach chłop.

MichUŚŚŚ 🔥

~Be yourself, there is no one better!~🖤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_
8 godzin temu, Patryk. napisał:

Przerabia nie swoje boty z otwartym source-kodem

Ta... na początku zobacz na jakiej licencji zostały wypuszczone boty i potem komentuj.

posiada błędy

Błędy, o których wspominasz w 99% są spowodowane poprzez niedoczytanie poradnika lub ytdl (zablokowany adres, stara wersja) ...

ale jak ktoś oczekuję pomocy to go nie interesuję i musi się inna osoba wypowiedzieć

1. Nie siedzę cały czas przy PC

2. Jesteśmy na forum, po to aby sobie pomagać - czujesz się na siłach? Pomagasz!

osobnik przesiaduje na niewłaściwym serwerze: securebizneshost

XD Kappa

tenor.gif.eb61030bf63d91b54757d1893228b23e.gif

pruć w głowie.

A i jeszcze jedno. Pruć to mogą się gacie na du**e...

Edytowane przez _KrEdEnS_

avatar_fddgmolajcpbgecckjkadflpgmfggcpfnjmkkbbh.PNG.39868e77b2f61b10ca90c8654c3489b0.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SUGEREK

Można jak najbardziej polecić, nigdy nie odmówił mi pomocy oraz nie raz pomagał kiedy miałem jakieś problemy związane z serwerem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakubekk

Polecam osobnika.

@Patryk. Szanowny Panie, 

Weź usuń stopkę przy twoim profilu i jeszcze bardziej się nie kompromituj XD.

Zapomniałeś już jak do Kredensa twój kolega przychodził żeby wam dedyka skonfigurować?

A co do tej stopki to prawie oblałem się gorącą herbatą ze śmiechu jak to przeczytałem.

1ltmd9hqd6ewzuje5ldvfot8tx7c2sp3p3nculav

Ps. We daj jakieś dowody bo napisać może każdy.

Nie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BarbaraK.

@Patryk. Synku mój drogi wy********j z tego forum, bo ojciec ci wpierdoli.

Przez ciebie musiałam się zdenerwować po konwersacji z panem Pawłem.

Tylko ojciec wróci z Holandii i wpierdoli ci, bo mam dosyć czytania tego co piszesz.

Tylko wstyd mi robisz i naszej reputacji NAZWISKA. Wiesz co to oznacza? Ty kurwa idioto!

Wziąłbyś się za naukę tępaku, bo nawet nie zdać szkoły specjalnej to trzeba być totalnym debilem.

Masakra! Zabiorę ci ten komputer, bo nie umiesz się zachować nawet i jeszcze chwalisz się fakturami, że komputer kupiłeś za 500+ niż zainwestować w naukę i osiągnąć coś ambitniejszego niż siedzenie na du**e w domu i opisywanie jakiś pi*********h opinii na użytkowników bądź jakieś firmy.
Skończ już.

115804203_757732608415719_8248480687576306007_n.jpg.de997061f0d3ea2b43fb3487d3138f63.jpg

Edytowane przez BarbaraK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
2 godziny temu, _KrEdEnS_ napisał:

Ta... na początku zobacz na jakiej licencji zostały wypuszczone boty i potem komentuj.

Błędy, o których wspominasz w 99% są spowodowane poprzez niedoczytanie poradnika lub ytdl (zablokowany adres, stara wersja) ...

1. Nie siedzę cały czas przy PC

2. Jesteśmy na forum, po to aby sobie pomagać - czujesz się na siłach? Pomagasz!

XD Kappa

tenor.gif.eb61030bf63d91b54757d1893228b23e.gif

A i jeszcze jedno. Pruć to mogą się gacie na du**e...

Sorry że dopiero teraz odpisuję ale nie było mnie, więc znów notatka idzie w ruch moja:

1. twierdzisz że nie siedzisz? a siedzenie na securebizneście to całkowicie inna kwestia no ale cóż tak to jest jak się ma rozum krótki.

2. piszesz że 99% są spowodowane przez niedoczytanie lub aktualizacji yt-dl, tylko bierz pod uwagę że jak zainstalujesz od Źródła oficjalnego to mniej błędów i wszystko działa stabilnie, to nie jest rozmowa na teamspeak'u że powiesz i wszystko działa tak jak ty to powiedziałeś do innej osoby że nie zainstaluje na hostingu tzw. Home.pl - skoro ja wbiłem i wszystko działało, skończ pisać farmazony bo to jest zabawne i tym szybciej będziesz kity wciskał to tym szybciej scena będzie upadać lub zakładać prywaciaka zresztą już upada przez was.

2 godziny temu, Jakubekk napisał:

Polecam osobnika.

@Patryk. Szanowny Panie, 

Weź usuń stopkę przy twoim profilu i jeszcze bardziej się nie kompromituj XD.

Zapomniałeś już jak do Kredensa twój kolega przychodził żeby wam dedyka skonfigurować?

A co do tej stopki to prawie oblałem się gorącą herbatą ze śmiechu jak to przeczytałem.

1ltmd9hqd6ewzuje5ldvfot8tx7c2sp3p3nculav

Ps. We daj jakieś dowody bo napisać może każdy.

Nie pozdrawiam.

przy okazji do tego się odniosę, ja nie prosiłem o pomoc tylko ten osobnik @gradient. bo jak bym chciał to bym napisał do odpowiedniej osoby, a to że mu się śpieszyło i chciał na już bo pstryknie ktoś palcem i zrobione to wybacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_
21 minut temu, Patryk. napisał:

twierdzisz że nie siedzisz?

To, że jestem połączony z serwerem nie oznacza, że siedzę przed pctem. Zastanów się nad tym co piszesz.

tenor.gif.e51d6ad4afbe016c3b878ceda6c3a69b.gif

No i brawo 🎉, znalazłeś ten 1%. A instalacja jest jak najbardziej możliwa - ale po co, skoro ten serwer działa jak 💩

21 minut temu, Patryk. napisał:

od Źródła oficjalnego to mniej błędów

hmmm repo MS to nieoficjalne źródło? Zdecyduj się.

tenor.gif.081e8262c6dc94e8e651e3ca53cb9ee6.gif

avatar_fddgmolajcpbgecckjkadflpgmfggcpfnjmkkbbh.PNG.39868e77b2f61b10ca90c8654c3489b0.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BarbaraK.
17 godzin temu, Patryk. napisał:

Sorry że dopiero teraz odpisuję ale nie było mnie, więc znów notatka idzie w ruch moja:

1. twierdzisz że nie siedzisz? a siedzenie na securebizneście to całkowicie inna kwestia no ale cóż tak to jest jak się ma rozum krótki.

2. piszesz że 99% są spowodowane przez niedoczytanie lub aktualizacji yt-dl, tylko bierz pod uwagę że jak zainstalujesz od Źródła oficjalnego to mniej błędów i wszystko działa stabilnie, to nie jest rozmowa na teamspeak'u że powiesz i wszystko działa tak jak ty to powiedziałeś do innej osoby że nie zainstaluje na hostingu tzw. Home.pl - skoro ja wbiłem i wszystko działało, skończ pisać farmazony bo to jest zabawne i tym szybciej będziesz kity wciskał to tym szybciej scena będzie upadać lub zakładać prywaciaka zresztą już upada przez was.

przy okazji do tego się odniosę, ja nie prosiłem o pomoc tylko ten osobnik @gradient. bo jak bym chciał to bym napisał do odpowiedniej osoby, a to że mu się śpieszyło i chciał na już bo pstryknie ktoś palcem i zrobione to wybacz.

Przykro mi, że twoje projekty też się przyczyniały do upadku tego community. Nie pamiętasz jak tworzyłeś ts "NextSpeak" i używałeś crack aplikacje.
Ile razy ci padły teamspeak'i ty tego już nie pamiętasz. Teraz jakiegoś gó**o bota tworzysz, który jest sklejką wszystkiego.
Skończ sam pisać farmazony, bo jest to takie pisanie jakx
x Idź dalej pisać pseudo aplikacje i wykazywać swój iloraz inteligencji na poziomie -1. 

x

A zapomniałem, bo masz teraz czerwoną strefę i szukasz jeszcze kolegów na internecie.

Screenshot_199.thumb.png.c82c044ab4af399febe2ea67fbabe32d.png

x

PS. tutaj macie wszystko o tym człowieku jakim jest Kwiadarson czyli @Patryk.
https://tsforum.pl/temat/4352-opinia-mrjoker-figter-jumma-1stadxionc-capitannetwork-patryk/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jendrek

Polecam pana @_KrEdEnS_

Weź ty patryczku się pierdolnij w łeb i wyjdź z domu, a nie siedzisz spocony przed kompem

x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BarbaraK.
1 minutę temu, Jendrek napisał:

Polecam pana @_KrEdEnS_

Weź ty patryczku się pierdolnij w łeb i wyjdź z domu, a nie siedzisz spocony przed kompem

Nie wyjdzie bo czerwona strefa 🙂

Teraz szuka atencji w internecie.

Edytowane przez BarbaraK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
URFO

Ja tam bardzo polecam Pana @_KrEdEnS_. Zawsze gdy miał chwilkę to pomógł, oraz zmianialismy kilka słów, bardzo sympatyczny. 💛

@Patryk., a ty atencji szukasz tym tematem? Żałosne z twojej strony. 

Edytowane przez URFO

sygnaturaa.png.8cb70d402d8c4c551226f2340f2f6b22.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
10 godzin temu, BarbaraK. napisał:

Nie wyjdzie bo czerwona strefa 🙂

Teraz szuka atencji w internecie.

chłopie zamknij już tą mordę i nie dość że tworzysz multikonta to dodatkowo wyzywasz każdego

dajmy np. Mondey'a.

dam ci do rozumu w głowie bo ci chyba nawet tabletki nie pomagają, to że jest czerwona strefa to nie oznacza że nie można wychodzić patrz w górę o której godzinie napisałeś post 1 i nawet napisałem że mnie nie było.

tutaj opinia o ciebie też jest i się nie zapominaj:

https://tsforum.pl/temat/9176-opinia-spiring-mxdesign/

11 godzin temu, _KrEdEnS_ napisał:

To, że jestem połączony z serwerem nie oznacza, że siedzę przed pctem. Zastanów się nad tym co piszesz.

tenor.gif.e51d6ad4afbe016c3b878ceda6c3a69b.gif

No i brawo 🎉, znalazłeś ten 1%. A instalacja jest jak najbardziej możliwa - ale po co, skoro ten serwer działa jak 💩

hmmm repo MS to nieoficjalne źródło? Zdecyduj się.

tenor.gif.081e8262c6dc94e8e651e3ca53cb9ee6.gif

też mogę napisać że jestem połączony ale to nie zmienia faktu.

u ciebie wszystko działa jak kupa skoro nie umiesz skonfigurować dokładnie, daj innym się wypowiedzieć a nie twoi koledzy z serwera securebizneshost się wypowiadają zresztą to się będzie tyczyło o waszej kulturze i opinii.

osoba tak się zna na wszystkim jak w pchaniu Karuzeli + dorzucę screen'a co osoby myślą o twojej osobie.

ci którzy nie widzieli co osoba napisała o karcie i o paście to zapraszam do tego wątku:

https://tsforum.pl/temat/8041-dyskusja-securebizneshost-ltd/?page=10

4 odp. od góry

Y42WCuB.png

twoją odp. co napisałeś o paście będę przekazywał dalej skoro się znasz bo fajna beka 😄

9 godzin temu, URFO napisał:

Ja tam bardzo polecam Pana @_KrEdEnS_. Zawsze gdy miał chwilkę to pomógł, oraz zmianialismy kilka słów, bardzo sympatyczny. 💛

@Patryk., a ty atencji szukasz tym tematem? Żałosne z twojej strony. 

skoro jest opinia to każdy ma prawo do wypowiedzi i z bastuj swą odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_
4 godziny temu, Patryk. napisał:

daj innym się wypowiedzieć a nie twoi koledzy z serwera securebizneshost się wypowiadają

Nikogo nie proszę o wypowiedzenie się w tym temacie...

Co do SS-a. Nie wstawiam niczyich zdjęć - nawet chłopa nie znam... Z resztą proszę o dowody.

A i co do wżerów - tak niektóre materiały reagują z ciekłym metalem a nie pastą termoprzewodzącą, choćby aluminium, ale tak jak mówię dowody 🙂  

pchaniu Karuzeli

Coś więcej?! Taki zwrot w naszym ojczystym języku nie występuje

tenor.gif.367267a89e817f01e146658b313bad91.gif

ci którzy nie widzieli co osoba napisała o karcie i o paście to zapraszam do tego wątku:

Napisałem prawdę:

Realne testy wydajności past od niedźwiadka: 

https://www.google.pl/search?sxsrf=ALeKk01JGE0OhokcDNhy9vgVyssRNczn3w%3A1597578289129&source=hp&ei=MRw5X6LCBMSUkgWG65D4DA&q=kryonaut+vs+hydronaut&oq=krayanout+vs+&gs_lcp

Co do karty to jest wydajniejsza - lepiej teraz jest w jeszcze lepszej cenie

tenor.gif.42bf9fa82b10a5487202e8d1b72c0b64.gif

EDIT. Coś ciekawego znalazłem dla Ciebie 😉,  mam nadzieję, że pomoże:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
53 minuty temu, _KrEdEnS_ napisał:

Nikogo nie proszę o wypowiedzenie się w tym temacie...

Co do SS-a. Nie wstawiam niczyich zdjęć - nawet chłopa nie znam... Z resztą proszę o dowody.

A i co do wżerów - tak niektóre materiały reagują z ciekłym metalem a nie pastą termoprzewodzącą, choćby aluminium, ale tak jak mówię dowody 🙂  

Coś więcej?! Taki zwrot w naszym ojczystym języku nie występuje

tenor.gif.367267a89e817f01e146658b313bad91.gif

Napisałem prawdę:

Realne testy wydajności past od niedźwiadka: 

Co do karty to jest wydajniejsza - lepiej teraz jest w jeszcze lepszej cenie

tenor.gif.42bf9fa82b10a5487202e8d1b72c0b64.gif

EDIT. Coś ciekawego znalazłem dla Ciebie 😉,  mam nadzieję, że pomoże:

ja ci to pozostawiam bo naprawdę inaczej tego określić nie można, jesteś tępy jak but z lewej nogi.

każdy inny ci wbije do łba twojego że nie ważne ile kupujesz (Gram'u i kolor pasty) zresztą ucz się bo za tobą daleka droga.

MBVMJxL.png

t6Kvf2j.png

qb8BiHE.png

lhjzI5J.png

więc rób dalej kogoś w bambusa, pozostawiam dla innych i życzę miłego dnia.

proszę mnie również nie cytować i oznaczać 🙂

Edytowane przez Patryk.
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_
13 minut temu, Patryk. napisał:

ja ci to pozostawiam bo naprawdę inaczej tego określić nie można, jesteś tępy jak but z lewej nogi.

każdy inny ci wbije do łba twojego że nie ważne ile kupujesz (Gram'u i kolor pasty) zresztą ucz się bo za tobą daleka droga.

MBVMJxL.png

t6Kvf2j.png

qb8BiHE.png

lhjzI5J.png

więc rób dalej kogoś w bambusa, pozostawiam dla innych i życzę miłego dnia.

proszę mnie również nie cytować i oznaczać

obraz.png.b6bba4188454c409c0a4ee63d80fb6ac.png

jak ja cały czas Ci mówiłem o modelu Kryonaut...

tenor.gif.35b302e9034c7c555a3264cbb3f451f9.gif

obraz.png.fe4fcd29c5933fbf84d52155312d0a84.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bandit

@_KrEdEnS_ jest życzliwą i pomocną osobą jak dla mnie nie mam żadnych  zastrzeżeń co do jego osoby ! jak się nie umie korzystać z poradników to tak bywa no sorry ale taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Demon.

Uwielbiam takie temat, a na dodatek gdy bierze w nich udział Pan P. 😂

// AntyOfftop

Neutral, zdarzyło mi się wy testować jego "wersję" botów muzycznych i dawały radę.

weee.png.d96f42b25619274dd48324940f577443.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi