Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!

Rekomendowane odpowiedzi

xAgresywny

Witam w tym temacie możecie się wypowiedzieć na mój temat. 

( Pamiętaj że każdą negatywną opinię popieraj dowodami )

Dziękuję za opinię 

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif.680e6cdfb4bd7d23af2da84609b1c5f0.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
askod

Git osoba ogólnie. Da się spoko pogadać, kilka razy mi pomógł, oraz świetnie się sprawdza w roli administratora czy też przy własnych projektach. Polecanko

sex20.png.772305908dd65034d3b015175b5d7418.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kropelka

słaby administrator siedzi się opierdziela jednym zdaniem tyle razy tu zgłaszałem coś jak bym nie wszedł do majki na ts3.black to nikt by nie zareagował na sytuacje chłop sobie spamuje w dziale co agresywny robi nic jak by nie majka to by te forum było wielkim syfem zaśmieconym widać u niego aktywność siedzi na forum ale to nie wystarczy siedzenie tylko na forum proszę główny zarząd o sprawdzenie co dany administrator wykonał przez 2tyg ile rzeczy na forum porównać to do reszty administracij  pewnie wyjdzie prawda chłop dostał rangę nic nie pomaga nie polecam marny administrator z niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xAgresywny
2 godziny temu, Kropelka napisał:

słaby administrator siedzi się opierdziela jednym zdaniem tyle razy tu zgłaszałem coś jak bym nie wszedł do majki na ts3.black to nikt by nie zareagował na sytuacje chłop sobie spamuje w dziale co agresywny robi nic jak by nie majka to by te forum było wielkim syfem zaśmieconym widać u niego aktywność siedzi na forum ale to nie wystarczy siedzenie tylko na forum proszę główny zarząd o sprawdzenie co dany administrator wykonał przez 2tyg ile rzeczy na forum porównać to do reszty administracij  pewnie wyjdzie prawda chłop dostał rangę nic nie pomaga nie polecam marny administrator z niego.

Przepraszam cię bardzo ale nie dostawałem od ciebie żadnych wiadomości pw to po 1 a po 2 jak mogłeś coś tu zgłaszać jak dopiero co konto złożyłeś dokładnie 2 godziny temu czyli jesteś kolejnym multikontem tylko jeszcze nie wiem kogo ale na spokojnie to jest kwestia czasu 😉  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
W dniu 5.08.2020 o 17:08, Kropelka napisał:

popieram zdanie osoby i również nie polecam, a jak mu się chce pomagać to wzorując się kopią swojego serwera ale to sami zobaczycie.

życzę miłej niedzieli.

Edytowane przez Patryk.
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xAgresywny
4 minuty temu, Patryk. napisał:

popieram zdanie osoby i również nie polecam, a jak mu się chce pomagać to wzorując się kopią swojego serwera ale to sami zobaczycie.

życzę miłej niedzieli.

Słuchaj to co ja robię z swoim serwerem to cię nie powinno interesować a co do tej sprawy to właściciele owego tsa się zgodzili więc nie widzę żadnego problemu.

To chyba oni decydują jak chcą a nie ty? 

Rozpowiadasz głupoty wszystkim o wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
Teraz, xAgresywny napisał:

Słuchaj to co ja robię z swoim serwerem to cię nie powinno interesować a co do tej sprawy to właściciele owego tsa się zgodzili więc nie widzę żadnego problemu.

To chyba oni decydują jak chcą a nie ty? 

Rozpowiadasz głupoty wszystkim o wszystkich.

jakie głupoty? rozpisz prosiłbym ciebie bardzo z chęcią wysłucham, oczywiście potrafię się przyznać do swojego błędu a jeżeli bym pisał to prawdę.

a co dot. serwera to rangi się robi od zera ale to taki szczegół. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xAgresywny
3 minuty temu, Patryk. napisał:

jakie głupoty? rozpisz prosiłbym ciebie bardzo z chęcią wysłucham, oczywiście potrafię się przyznać do swojego błędu a jeżeli bym pisał to prawdę.

a co dot. serwera to rangi się robi od zera ale to taki szczegół. 🙂

Powiem tak nie mam ochoty z tobą dyskutować bo nie chce mi się teraz chodzić po osobach żeby dali mi ss'y tych wszystkich twoich rozmów z nimi a parę by się znalazło.

4 minuty temu, Patryk. napisał:

a co dot. serwera to rangi się robi od zera ale to taki szczegół

Dalej jestem przekonania że to właściciel owego serwera decyduje o tym czy ma moją kopię czy robię mu od nowa LOL

PS Dzięki za opinię miłej Niedzieli 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Angel

@Patryk. twoje zdanie i tak nikogo nie obchodzi więc w sumie nie wiem po co się pocisz po tym forum cały czas

xAgresywny to osoba z którą w życiu się nie spotkałem na serwerach, więc ciężko mi wyrazić zdanie na jego temat,lecz na forum widzę, że jest pozytywnie aktywny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
paraJD

Nie no droga moderacji troszkę kultury i poziomu, nie ma co się zniżać do takiego poziomu. Wszelka cenzura niestety, ale nie uchroni Was przed negatywnym słowem jakim rzucacie. Zamiast ciągnąć jakiś temat w nieskończoność z tym niezrównoważonym użytkownikiem powinniście już zakończyć temat. 

5 godzin temu, Patryk. napisał:

życzę miłej niedzieli.

Popierać, a udowodnić to dwa różne pojęcia mój drogi. Do dnia dzisiejszego wszyscy wiedzą jaki jesteś, jaki byłeś, niestety nadal będziesz postrzegany jako osoba niezrównoważona psychicznie, która potrzebuje słownika naszego ojczystego języka (może niedługo dostaniesz, grudzień tuż tuż). Ciebie wiele osób nie poleca, sam masz wiele za uszami, więc w "opiniach" powinieneś akurat siedzieć cicho.

-- 

Co do samego Administratora myślę, że jest godny polecenia. Wykonuje swoje obowiązki, jest aktywny, lecz może powie/napisze jedno słowo za dużo zamiast działać. Odnośnie do serwerów niestety, ale nie miałem okazji przewijać się razem z nim, więc ten wątek zostawię bez uzasadnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

W sumie mnie ciekawi jedna rzecz, bo padły takie zarzuty:

Cytat

a jak mu się chce pomagać to wzorując się kopią swojego serwera ale to sami zobaczycie.

I w sumie ja tutaj mam pytanie do @xAgresywny wykonywałam Ci już chyba dwukrotnie (?) jak nie więcej razy permisje - odpłatnie. Co by wskazywało, że się na tym nie znasz, prawda? 

To dlaczego zgłaszasz się do ludzi, którzy szukają odpłatnie osoby, która by im wykonała permisje na zamówienie? 

Jakby w tym momencie właśnie świadczy to o tym, że się wzorujesz na czyjejś pracy. Fakt - zapłaciłeś za coś, masz prawo się na tym wzorować, ale co jak ktoś będzie chciał poprawy/zrobienia czegoś dodatkowego? 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xAgresywny
2 minuty temu, wredna. napisał:

W sumie mnie ciekawi jedna rzecz, bo padły takie zarzuty:

I w sumie ja tutaj mam pytanie do @xAgresywny wykonywałam Ci już chyba dwukrotnie (?) jak nie więcej razy permisje - odpłatnie. Co by wskazywało, że się na tym nie znasz, prawda? 

To dlaczego zgłaszasz się do ludzi, którzy szukają odpłatnie osoby, która by im wykonała permisje na zamówienie? 

Jakby w tym momencie właśnie świadczy to o tym, że się wzorujesz na czyjejś pracy. Fakt - zapłaciłeś za coś, masz prawo się na tym wzorować, ale co jak ktoś będzie chciał poprawy/zrobienia czegoś dodatkowego? 

Twoje permisje nie były nigdzie używane ani upublicznione a co do wiedzy na temat permisji to miałem ją zawsze tylko jak kupowałem u ciebie wykonanie permisji to mi się ich po prostu nie chciało robić a nie że nie potrafię poza tym  mówiłem ci wtedy to 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
Teraz, xAgresywny napisał:

Twoje permisje nie były nigdzie używane ani upublicznione a co do wiedzy na temat permisji to miałem ją zawsze tylko jak kupowałem u ciebie wykonanie permisji to mi się ich po prostu nie chciało robić a nie że nie potrafię poza tym  mówiłem ci wtedy to 🙂  

Oby było jak piszesz. Jednak sam musisz przyznać, że wygląda to dwuznacznie. Tylko to chciałam wyjaśnić. 🤗

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi