Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!

Rekomendowane odpowiedzi

askod

Siemka!

W tym temacie możecie wyrazić opinię na temat mojego projektu - pogadajTu.pl

Zarówno opinie pozytywne, jak i dobrze uargumentowana krytyka są przeze mnie bardzo mile widziane!

sex20.png.772305908dd65034d3b015175b5d7418.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xAgresywny

Serwer godny polecenia jak i właściciele 😉 

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif.680e6cdfb4bd7d23af2da84609b1c5f0.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Milosz.2

Polecam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BloszeK

Podoba mi się kurde ta oprawa graficzna no piękna jest ❤️ Serwerek też fajny chociaż nie siedziałem na nim długo, lecz widać że chłopaki dobrą robotę zrobili.

GamingTS3.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xFatal

No fajny fajny, piwo można spokojnie wypić, ludzie też mili, zero spin, palarnia dość fajna, kible zadbane ogólnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Filip.

Bardzo ładna oprawa graficzna, nieco inny układ kanałów niż na większości serwerów, fajnie się to wyróżnia. Właścicieli nie znam, ale projekt zdaje się mieć potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jendrek

Gorąco polecam

x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Warjacik

słaby teamspeak jeżeli sama administracja wystawia opinie na forum jest najlepszy ciekawe dlaczego aby dostać awans dla mnie to jest śmiech na sali że właściciel NoFear sam wystawił  opinie trzeba być debilem ja bym wolał poczytać opinie użytkowników niż administracji

ewrtewrt.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
askod
2 minuty temu, Warjacik napisał:

ja bym wolał poczytać opinie użytkowników niż administracji

Oki, proszę więc bardzo Mondey 😗

14 godzin temu, BloszeK napisał:

Podoba mi się kurde ta oprawa graficzna no piękna jest ❤️ Serwerek też fajny chociaż nie siedziałem na nim długo, lecz widać że chłopaki dobrą robotę zrobili.

13 godzin temu, xFatal napisał:

No fajny fajny, piwo można spokojnie wypić, ludzie też mili, zero spin, palarnia dość fajna, kible zadbane ogólnie polecam.

2 godziny temu, Filip. napisał:

Bardzo ładna oprawa graficzna, nieco inny układ kanałów niż na większości serwerów, fajnie się to wyróżnia. Właścicieli nie znam, ale projekt zdaje się mieć potencjał.

Nie ukrywam że część mojej administracji pozostawiła tu swoją opinię, jednakże nikogo nie namawiamy do tego na siłę, ani też tego nie zabraniamy - bo po co. I nie, nie ma to żadnego wpływu na awans u nas 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
2 godziny temu, Warjacik napisał:

słaby teamspeak jeżeli sama administracja wystawia opinie na forum jest najlepszy ciekawe dlaczego aby dostać awans dla mnie to jest śmiech na sali że właściciel NoFear sam wystawił  opinie trzeba być debilem ja bym wolał poczytać opinie użytkowników niż administracji

ewrtewrt.png

dam ci radę aka Mondey:  Weź se koło i pierdolnij się w czoło.

co dot. serwera to godny polecenia niektóra administracja jest miła i przyjemna tutaj nie piszmy o dysmózgu tzw. Jendrek

Edytowane przez Patryk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Best

Cóż administracja słynie z ataków ddos na osoby których prywatnie nie lubią, nie polecam wchodzić jeśli szanuje się własne ip 🙂 
rozmowa z ceo tego servera NoFear

Screenshot_3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
askod
3 godziny temu, Best napisał:

Cóż administracja słynie z ataków ddos na osoby których prywatnie nie lubią, nie polecam wchodzić jeśli szanuje się własne ip 🙂 
rozmowa z ceo tego servera NoFear

Screenshot_3.png

Stanowisko NoFeaR’a co do Twojej opinii:

E329A259-CE3D-4A8E-9A58-644FB0653C79.jpeg.8e6e46009091c3f484bc023c9236f71a.jpeg

Przykro mi jeżeli spotkała Cię sytuacja związana z atakami DDOS. W pełni rozumiem, że ta wiadomość mogła wzbudzić Twoje podejrzenia, jednakże jak wyjaśnił Bartek, chodziło w niej o inny kontekst. Ze swojej strony mogę zapewnić, że nie wyszło to z inicjatywy kogokolwiek z kadry administracyjnej. Dbamy o bezpieczeństwo i dane każdego użytkownika, nieważne czy go lubimy, czy też nie, dlatego między innymi dostęp do adresów IP użytkowników oraz listy banów posiadają u nas tylko i wyłącznie właściciele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

@askod no offence, ale to co napisał Bartek jest tak bezsensowne, że tylko kretyn uwierzy w te wytłumaczenie.

Napisał jasno, że ma wchodzić pod innym IP oraz ID, a to, że dziwnym trafem po tej wiadomości nie miał internetu mówi samo za siebie. 

Jakbyś nie zbanował osób to dałoby się nawet dać dowody gdzie Ty sam grozisz atakami. 😉 Jednak aktualnie to każdemu szkoda ip by wchodzić na Wasz serwer, bo jest po prostu niezaufany pod kątem wycieku ip. 

ps. Dla mniej kumatych, jakby chodziło o to, że wchodzi pod innym nickiem/uid to by napisał coś w stylu 'widzimy Cię, nie wchodź' i tak dalej. Tutaj jasno widać, że Best/Łukasz wszedł na serwer pod swoim uid, biedny myślał, że jest bezpieczny, ale najwidoczniej właściciel serwera niczego się nie nauczył po papierku. ;/ 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Best

@askod moją tezę potwierdza również wasza była administracja która dołączyła do blacka. Opowiadali oni smaczki związane z atakami ddos na użytkowników własnego serwera 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WebX
21 minut temu, wredna. napisał:

@askod no offence, ale to co napisał Bartek jest tak bezsensowne, że tylko kretyn uwierzy w te wytłumaczenie.

Napisał jasno, że ma wchodzić pod innym IP oraz ID, a to, że dziwnym trafem po tej wiadomości nie miał internetu mówi samo za siebie. 

Jakbyś nie zbanował osób to dałoby się nawet dać dowody gdzie Ty sam grozisz atakami. 😉 Jednak aktualnie to każdemu szkoda ip by wchodzić na Wasz serwer, bo jest po prostu niezaufany pod kątem wycieku ip. 

ps. Dla mniej kumatych, jakby chodziło o to, że wchodzi pod innym nickiem/uid to by napisał coś w stylu 'widzimy Cię, nie wchodź' i tak dalej. Tutaj jasno widać, że Best/Łukasz wszedł na serwer pod swoim uid, biedny myślał, że jest bezpieczny, ale najwidoczniej właściciel serwera niczego się nie nauczył po papierku. ;/ 

Jakiego kur*a wycieku, o czym ty piep**zysz teraz? To, że ktoś DDOS'uje jakiegoś noname'a nie znaczy, że to problem z naszej winy.

Dostęp do IP mam JA, Askod lub Bartek i nas nie obchodzi, czy wchodzi jakaś lubiana osoba czy nie, jeśli uznajemy to za słuszne, to banujemy i tyle. Nie jesteśmy na tyle głupi, żeby bawić się w wycinanie bo jesteśmy po prostu za starzy na robienie pranków cheetos innym ludziom w wywalanie internetu. A wy pieprz*eni manipulanci próbujecie oczernić mój serwer jednym screenem, który ma na celu wyśmianie osobnika, że wiemy kim jest i zostanie zbanowany.

4 minuty temu, Best napisał:

@askod moją tezę potwierdza również wasza była administracja która dołączyła do blacka. Opowiadali oni smaczki związane z atakami ddos na użytkowników własnego serwera 😄

Cała ta administracja została wyje**ana z powodu popełniania błędów, które popełnia TestAdmin, daj mi screenki, video lub cokolwiek innego, zanim coś napiszesz, możesz zapodać również te znakomite smaczki.

Edytowane przez WebX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

@WebX no niestety, ale Bartek już na blacku chwalił się kogo i ile osób wywala mając IP z serwerów i ich wycieków. 😐 Nic się nie zmieniło. Każdy kto ma chociaż trochę iq wywnioskuje z wiadomości Bartka do Łukasza, że walił mu w internet. 

No i tak jak pisałam - AsKoD również groził atakami na pw, na Waszym ts.

Właściciel bierze ip 'randomowego' użytkownika i wali mu w internet = to nie problem z Waszej winy. XD

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WebX
Teraz, wredna. napisał:

@WebX no niestety, ale Bartek już na blacku chwalił się kogo i ile osób wywala mając IP z serwerów i ich wycieków. 😐 Nic się nie zmieniło. Każdy kto ma chociaż trochę iq wywnioskuje z wiadomości Bartka do Łukasza, że walił mu w internet. 

Gdybyśmy mieli oceniać osoby w "przeszłości" w moich oczach też miałabyś nadętą opinię. 

Jednakże mamy Wrzesień, a historia Bartka z blackiem dawno została zakończona i nie powinnaś się odwoływać do tego co było, a co jest teraz.

Jeśli osoba @Best rzeczywiście ma ataki ddos, sugerowałbym zrobienie tcpdump'a i wysłanie go do dostawcy, co pociągnie za sobą konsekwencje dla osoby która je wykonuje. Jak już wspominałem mamy czyste rączki, a sugerowanie się screenem i wpadanie w krąg manipulacji "bo ktoś tak napisał" jest poniżej dna.

Btw w to, że 5G rozsyła koronę też wierzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
4 minuty temu, WebX napisał:

Gdybyśmy mieli oceniać osoby w "przeszłości" w moich oczach też miałabyś nadętą opinię. 

Jednakże mamy Wrzesień, a historia Bartka z blackiem dawno została zakończona i nie powinnaś się odwoływać do tego co było, a co jest teraz.

Jeśli osoba @Best rzeczywiście ma ataki ddos, sugerowałbym zrobienie tcpdump'a i wysłanie go do dostawcy, co pociągnie za sobą konsekwencje dla osoby która je wykonuje. Jak już wspominałem mamy czyste rączki, a sugerowanie się screenem i wpadanie w krąg manipulacji "bo ktoś tak napisał" jest poniżej dna.

Btw w to, że 5G rozsyła koronę też wierzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat

Nic nigdy w przeszłości nie zrobiłam Ci złego w porównaniu do Ciebie. 

Cytat

Zakończona to jest dopiero od przeszło miesiąca gdy w jego ręce zostało dostarczone pewne pismo.

Cytat

Jak już wspominałem mamy czyste rączki, a sugerowanie się screenem i wpadanie w krąg manipulacji "bo ktoś tak napisał" jest poniżej dna.

No niestety, ale operatorzy niechętnie chcą zmieniać IP ew. działać jakkolwiek w kwestii internetu. Trzeba wypowiedzieć umowę i zmienić operatora, a tak jak wiemy umowy są na lata, a nie miesiące (w większości).

Skoro osoba fatyguje się do osoby i pisze takie rzeczy na pw, a po takiej wiadomości osoba traci internet to tylko ktoś o niskim ilorazie iq uwierzy, że osobnik nie ma nic z tym wspólnego. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WebX
Teraz, wredna. napisał:

Nic nigdy w przeszłości nie zrobiłam Ci złego w porównaniu do Ciebie. 

Zakończona to jest dopiero od przeszło miesiąca gdy w jego ręce zostało dostarczone pewne pismo.

No niestety, ale operatorzy niechętnie chcą zmieniać IP ew. działać jakkolwiek w kwestii internetu. Trzeba wypowiedzieć umowę i zmienić operatora, a tak jak wiemy umowy są na lata, a na miesiące (w większości).

Skoro osoba fatyguje się do osoby i pisze takie rzeczy na pw, a po takiej wiadomości osoba traci internet to tylko ktoś o niskim ilorazie iq uwierzy, że osobnik nie ma nic z tym wspólnego. 

Chyba nie do końca rozumiesz na czym polega tcpdump but jeśli dany operator nie wywiązuje się z warunków umowy, to jest dobry powód aby złożyć wypowiedzenie bez ponoszonych kosztów. W twoich oczkach każdy jest przecież zły i niedobry bo przecież zrobiłem tyle złego w tym internecie, że huhu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Chwalenie się na prawo i lewo, bo przecież HAHA, ON MA PISMO U J E B * * Y JEST jest totalnie żałosne i nie na miejscu, bo forum publiczne nie jest od tego.

Nawet ty tak naprawdę nie wiesz, czy to nie jest manipulacja, żeby po prostu ujeb** nasz serwer ale tak jak mówiłem, zalecam zgłoszenie to do operatora i odpowiednia osoba zostanie ukarana. My umywamy jednak rączki i tłumaczymy, że z tymi "atakami" nie mamy nic wspólnego, gdyż przedszkole dawno się skończyło a raczej nikt nie chce robić sobie przypału. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
askod
17 minut temu, wredna. napisał:

8 minut temu, wredna. napisał:

No niestety, ale operatorzy niechętnie chcą zmieniać IP ew. działać jakkolwiek w kwestii internetu. Trzeba wypowiedzieć umowę i zmienić operatora, a tak jak wiemy umowy są na lata, a na miesiące (w większości).

Nie ukrywam, że jest to sytuacja, z której ciężko się sensownie wybronić, ale z Waszej strony też aktualnie nie ma jednoznacznych dowodów dotyczących sprawy. Jedyne co macie w tej sprawie, to ten niefortunny zrzut ekranu wiadomości, którą Bartek napisał do Besta/Łukasza w totalnie innym kontekście. Atak mógł paść tak naprawdę od kogokolwiek, ale rozumiem Wasz tok myslenia - też bym nim poszedł, tylko że podjąłbym w sprawie nieco inne kroki.

20 minut temu, wredna. napisał:

Jakbyś nie zbanował osób to dałoby się nawet dać dowody gdzie Ty sam grozisz atakami. 😉

2 minuty temu, wredna. napisał:

No i tak jak pisałam - AsKoD również groził atakami na pw, na Waszym ts.

Tu zostałem bardzo zaciekawiony. Chętnie zobaczę te rzekome dowody, napisz tylko kogo mam odbanować/odblokować 😆

23 minuty temu, wredna. napisał:

Jednak aktualnie to każdemu szkoda ip by wchodzić na Wasz serwer, bo jest po prostu niezaufany pod kątem wycieku ip.

Jak każdy serwer TeamSpeak niestety. Jest to aspekt zależny tylko i wyłącznie od dobrej/złej woli jego właściciela. Jak napisałem wcześniej - ze swojej strony mogę jedynie zapewnić, że bezpieczeństwo użytkowników jest naszym największym priorytetem.

33 minuty temu, wredna. napisał:

1 minutę temu, wredna. napisał:

Papierek dotyczył totalnie innego typu sprawy, wyjaśnionej z resztą wcześniej z Tobą. Zapomniałaś już o tym? Przed dostaniem pisma w końcu nawet dałaś mu dość wysoką rangę administracyjną na swoim serwerze 🤔

21 minut temu, Best napisał:

Mówimy o tych samych osobach, które wyleciały za popełniane błędy albo za swoje zachowanie? Opowiadali Ci też, za co właściwie wylecieli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
13 minut temu, WebX napisał:

Chyba nie do końca rozumiesz na czym polega tcpdump but jeśli dany operator nie wywiązuje się z warunków umowy, to jest dobry powód aby złożyć wypowiedzenie bez ponoszonych kosztów. W twoich oczkach każdy jest przecież zły i niedobry bo przecież zrobiłem tyle złego w tym internecie, że huhu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Chwalenie się na prawo i lewo, bo przecież HAHA, ON MA PISMO U J E B * * Y JEST jest totalnie żałosne i nie na miejscu, bo forum publiczne nie jest od tego.

Nawet ty tak naprawdę nie wiesz, czy to nie jest manipulacja, żeby po prostu ujeb** nasz serwer ale tak jak mówiłem, zalecam zgłoszenie to do operatora i odpowiednia osoba zostanie ukarana. My umywamy jednak rączki i tłumaczymy, że z tymi "atakami" nie mamy nic wspólnego, gdyż przedszkole dawno się skończyło a raczej nikt nie chce robić sobie przypału. 

1. Z reguły operatorzy nic sobie nie robią z wypowiedzenia umów i zawsze znajdą jakieś ale by do tego nie dopuścić. Ponadto niektórzy w swoim miejscu zamieszkania nie mają możliwości nawet zmiany operatora.

2. Nie, w moich oczach nie każdy jest zły, ale skoro nawiązujesz do przeszłości to również do niej nawiązałam. 

3. Nie chwalę się tym, że dostał pismo czy nie, ale szkoda, że go to nie otrząsnęło jak widać. Ponad to i tak każdy w świecie TS3 jest świadom, że takowe dostał, bo osoby, które trzymał blisko z chęcią się tym chwaliły. 

4. Nie są tutaj prowadzone żadne manipulacje, wiem do czego Bartek był i jest zdolny, minął niecały rok od ostatniego chwalenia się atakami DDOS, ba nawet znalazłam przed chwilą ss ze stycznia gdzie pisał, że z chęcią w*pierdoli kogoś/coś. Nikomu nie próbuję wmówić swojej racji, napisałam, że każdy może wyciągnąć wnioski, a to, że jego wytłumaczenie jest niedorzeczne to chyba każdy może stwierdzić sam czy tak jest czy nie. 

5. Ty może i umywasz sobie rączki, ale ja i inne osoby wiemy co pisał askod i co pisał Bartek, i, że dziwnym trafem po wejściu na Wasz serwer, wiadomości nagle są nieoczekiwane ataki i brak internetu. 

@askod

Cytat

Tu zostałem bardzo zaciekawiony. Chętnie zobaczę te rzekome dowody, napisz tylko kogo mam odbanować/odblokować 

Odezwij się na pw. 

Cytat

Papierek dotyczył totalnie innego typu sprawy, wyjaśnionej z resztą wcześniej z Tobą. Zapomniałaś już o tym? Przed dostaniem pisma w końcu nawet dałaś mu dość wysoką rangę administracyjną na swoim serwerze 

Fakt - dotyczył czegoś innego, ale ataki DDOS również są karalne. 

Cytat

Jak każdy serwer TeamSpeak niestety. Jest to aspekt zależny tylko i wyłącznie od dobrej/złej woli jego właściciela. Jak napisałem wcześniej - ze swojej strony mogę jedynie zapewnić, że bezpieczeństwo użytkowników jest naszym największym priorytetem.

Uważam Cię za osobę inteligentną więc na takim poziomie z Tobą rozmawiam. Wiadomości Bartka, która nałożyła się w czasie z faktycznymi i nagłymi atakami nie da się zrozumieć oraz zinterpretować inaczej. 

@edit

Ponadto nikt z Was nie jest głupi i zawsze w przypadku DDOS są to słowa przeciwko słowom, żaden operator nie udostępni IP, z których wychodzą ataki, a osoby atakujące z reguły nie robią to ze swoich IP'ów/danych osobowych. Takie rzeczy zawsze wnioskuje się po słowach, po wiadomościach, zbieżnościach sytuacji oraz przeszłości osób. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wright.
Godzinę temu, wredna. napisał:

zalecam zgłoszenie to do operatora i odpowiednia osoba zostanie ukarana.

Zostałaby ukarana, gdyby wykonała atak z jakiegoś swojego serwera/łącza, a nie z darmowego bootera, policja nigdy by nie doszła z jakiego bot neta wyszedł atak, potem kto jest właścicielem tego bot neta, potem wyciągać od właściciela bot neta kto wykonał atak na dane ip, potem od operatora wyciągnąć kto miał w danym czasie to ip, a jeżeli ktoś byl na vpnie to jeszcze większy problem i większe dochodzenie, takie dochodzenie jest praktycznie niemożliwe, a jak możliwe to trwa długo, no chyba że ktoś wyłoży trochę sporo $$, oraz ma znajomości, to może i coś zdziałać.

Co do serwera, to nie polecam, same odpady z ts3.black tam siedzą, pseudo programista co sobie sam z kompletnie niczym poradzić nie umie, only toxic osoby nastawione na atakowanie łączy osób, których nie lubią, z darmowych bot netów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Best

@WebX Nie chcę gadać o niekompetencji twoich kolegów ale jeżeli Bartek który ma dostęp do ip użytkowników mimowolnie udostępnia je innym adminom, czyt policja który ma do mnie problem prywatnie, a jest dzieciaczkiem mocnym przez kabel który z chęcią by mnie wyciął bo tylko to potrafi robić. Myślę że musisz się poważnie zastanowić z kim współpracujesz bo te osoby powodują że twój server traci opinię. A sam fakt że ten atak doszedł niedługo po wiadomości od Bartka którą wysłałem wyżej wbija tylko gwóźdź do trumny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
askod

Aż specjalnie wstałem z łóżeczka, by odpowiedzieć na powyższy komentarz.
Szkoda, że i tak będę musiał poczekać, aż ktoś z moderacji mi tę odpowiedź zatwierdzi, bo jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności po rozpoczęciu tej dyskusji została mi ograniczona możliwość swobodnej wypowiedzi poprzez zawartość moderowaną XDDD

57 minut temu, Best napisał:

Nie chcę gadać o niekompetencji twoich kolegów ale jeżeli Bartek który ma dostęp do ip użytkowników mimowolnie udostępnia je innym adminom, czyt policja który ma do mnie problem prywatnie, a jest dzieciaczkiem mocnym przez kabel który z chęcią by mnie wyciął bo tylko to potrafi robić.

Just prove it. Skoro już zarzucasz takimi oskarżeniami, fajnie byłoby je poprzeć jakimiś dowodami 💁‍♂️

59 minut temu, Best napisał:

Myślę że musisz się poważnie zastanowić z kim współpracujesz bo te osoby powodują że twój server traci opinię.

Opinia o naszym serwerze i tak prawie nigdy nie była dobra ze strony pewnych użytkowników "z góry" na tym forum, sprzeczki i te sprawy wiecie o co cho. Wychodzi na zero I guess

Zamknę więc ten temat od siebie pięknym podsumowaniem przygotowanym za mnie przez Wrighta i Maję wyżej:

5 godzin temu, wright. napisał:

Zostałaby ukarana, gdyby wykonała atak z jakiegoś swojego serwera/łącza, a nie z darmowego bootera, policja nigdy by nie doszła z jakiego bot neta wyszedł atak, potem kto jest właścicielem tego bot neta, potem wyciągać od właściciela bot neta kto wykonał atak na dane ip, potem od operatora wyciągnąć kto miał w danym czasie to ip, a jeżeli ktoś byl na vpnie to jeszcze większy problem i większe dochodzenie, takie dochodzenie jest praktycznie niemożliwe, a jak możliwe to trwa długo, no chyba że ktoś wyłoży trochę sporo $$, oraz ma znajomości, to może i coś zdziałać.

6 godzin temu, wredna. napisał:

@edit

Ponadto nikt z Was nie jest głupi i zawsze w przypadku DDOS są to słowa przeciwko słowom, żaden operator nie udostępni IP, z których wychodzą ataki, a osoby atakujące z reguły nie robią to ze swoich IP'ów/danych osobowych. Takie rzeczy zawsze wnioskuje się po słowach, po wiadomościach, zbieżnościach sytuacji oraz przeszłości osób. 

Słowo przeciwko słowu. Jest to wręcz przepiękne meritum całej tej dyskusji: Nie jesteście w stanie sensownie udowodnić, że do ataku doszło od kogokolwiek z naszej strony, tak samo jak my nie jesteśmy w stanie sensownie udowodnić, że tak nie było. Chcę tylko powiedzieć, że jest mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja @Best. Serio, współczuję, ale nie jesteś w stanie udowodnić, że wyszło to z naszej strony, tak jak ja nie jestem w stanie Ci udowodnić, że tak nie było. Mogę Cię jedynie zapewnić, że tak nie było - tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Moderacja została nałożona ze względu na przeszłość i to co się działo podczas kłótni. Jednak nie zmienia to faktu, że żadna wasza wypowiedź nie znika, nie zostaje odrzucona oraz edytowana. A akceptacja następuje niemal od razu po dodaniu posta. Nie uważam żeby było to jakieś pokrzywdzenie, a ja przynajmniej mogę spać spokojniej. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi