Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
CubeStorm

Napiszę stronę www

Rekomendowane odpowiedzi

CubeStorm

Witaj!

Jestem Junior Deweloperem, jeśli potrzebujesz strony www to świetnie trafiłeś! 🙂 

Co właściwie tworzę?

- Strony serwerów (wraz z sklepem),

- Strony wizytówki,

- Strony serwerów Ts'a.

Do każdej strony (na życzenie klienta) podpinam autorski panel do zarządzania treścią na stronie.

W nim, umieszczone mogą zostać takie funkcje jak konsola serwera, statystyki liczbowe serwera/strony, statystyki sklepu itd.

( jeśli masz do zrealizowania inny projekt możesz go przedstawić, nie boję się nowych wyzwań 😉 ).

Z jakich technologii korzystam?

- HTML, CSS,

- Bootstrap,

- SCSS,

- JavaScript + rozmaite jego biblioteki, w tym biblioteki animacyjne,

- JQuery,

- Ajax,

- PHP,

- SQL,

- Python,

- Github.

Portfolio

Portfolio co prawda nie jest bogate, ale z racji, że ostatnim razem zostałem oskarżony za reklamowanie serwerów swoich klientów, zdjęcia lub linki moich prac udostępnię w wiadomości prywatnej.

Kontakt

Discord: CubeStorm#8680 ( zalecane )

Wiadomość prywatna na tym forum.

UWAGA

1. Pamiętaj, że jako Junior Deweloper przede wszystkim stawiam na naukę i rozwój w kierunku programistycznym, jeśli Twój projekt będzie potrzebował technologii, w której nie miałem jeszcze przyjemności tworzyć będę potrzebował nieco więcej czasu na realizację projektu, aby tej technologii się nauczyć i zacząć z nią obcować.

2. Na początku każdej współpracy staram się oszacować łączny koszt całego projektu. Jeśli w trakcie jego realizacji postanowisz dodać, usunąć lub zmienić w nim coś - koszt może wzrosnąć.

3. Każda strona jaką tworzę jest responsywna, czyli jej widok jest przystosowany do urządzeń mobilnych ( chyba, że sobie tego nie życzysz 😉 ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie