Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
TheSebaPL

[Przyjęte][Discord] TheSebaPL

Rekomendowane odpowiedzi

TheSebaPL

1. Imię: Sebastian

2. Wiek: 16

3. Data założenia konta na forum: 11 Czerwca 2018

4. Wcześniejsze doświadczenia w moderowaniu forum: Posiadam doświadczenie w moderowani z własnego forum typowo pod grę.

5. Znajomość regulaminów (0-10): 8/10

6. Znajomość polszczyzny (0-10): 9/10

7. Znajomość funkcji moderacyjnych //zamykanie, otwieranie tematów etc.// (0-10): 10/10

8. Ile czasu dziennie możesz poświęcić forum?: od 2 do 4 godzin

9. Dlaczego zdecydowałeś/aś się na napisanie podania?: Ponieważ uważam że jestem w stanie wywiązywać się ze swoich obowiązków jak i chcę pomagać innym użytkownikom forum.

10. Napisz coś więcej o sobie: Hej. Mam na imię: Sebastian chodzę do drugiej klasy technikum na profilu typowo mechanizacyjnym. Aczkolwiek pomimo kierunku przy komputerach czuję, się lepiej uczę się języka LUA, nie wychodzi mi to najlepiej, lecz dokładam wszelkich starań, aby go zrozumieć. Także umiem przerabiać grafiki np. zmienić gradient usunąć napis zmienić go na swój itd. Jestem miłym, dobrodusznym chłopakiem z chęcią pomagam innym w potrzebie. Mieszkam w województwie podkarpackim obok Rzeszowa.
Uczę, się także robić bota na swój serwer Discord wychodzi mi całkiem dobrze jak na rozpoczęcie przygody z czymś nowym.

11. Na ile oceniasz swoją umiejętność pracy w grupie? (0-10): 8/10

12. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Ponieważ jestem w stanie wywiązywać się ze swoich obowiązków także wykonywać zadania powierzone mi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Exit

Według mnie można dać Ci szansę na wykazanie się w tej roli

//Exit

Jestem grubym człowiekiem, nie bijcie... plsss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kingorbit

Również jestem na tak, można dać szansę. 

sygnaturaa.png.8cb70d402d8c4c551226f2340f2f6b22.png

"They hate me because they can't beat me"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Nic specjalnego nie zrobiłeś jeszcze na randze, którą dostałeś, a chcesz kolejną funkcje. Ja na nie.

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie