Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Jakubeq

Jaki VPS pod boty

Rekomendowane odpowiedzi

Jakubeq

Siemanko,

nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moją odpowiedź w wujku google więc piszę tutaj. Może nie znalazłem dlatego że są ta jakieś minimalistyczne wymagania i ja głupi zadaje to pytanie ale chciałbym mieć pewność i może inne osoby też znajdą opowiedz jak szukają 😝

Mianowicie czy VPS z Hosteam pakietem Bronze jest w stanie uciągnąć te boty (abot, xbot, sbot, i inne) 

Mozecie też jakieś inne oferty VPS podsyłać jak coś macie taniego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.

tak starczy na luzie nawet jeszcze zainstalujesz sobie boty muzyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakubeq

O to kozacko, a tak na oko to na ile instancji boty muzyczne? 😋

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
39 minut temu, Jakubeq napisał:

O to kozacko, a tak na oko to na ile instancji boty muzyczne? 😋

jeżeli tutaj mowa o Sinusbotach to wiadomo że 2, jak oczekujesz więcej botów muzycznych to TS3Audiobot'y i tak na oko ci się zmieści myślę 4-6 bocików zamiast sinusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_

@Jakubeq Jeżeli szukasz wydajnego serwera zainwestuj w najtańszą pl-ke z https://www.lvlup.pro/pl/oferta/vps-kvm/

1. Wydajny procesor

2. Dysk ssd

3. Filtracja OVH-GAME

HT pod względem CPU i dysku to syf... Tak naprawdę każdy inny serwer będzie lepszy niż jakiś zapyziały vps z HT.

EDIT.

Ewentualnie https://contabo.com/?show=vps tylko pamiętaj o oversellingu na poziomie ok. 10%

Edytowane przez _KrEdEnS_

avatar_fddgmolajcpbgecckjkadflpgmfggcpfnjmkkbbh.PNG.39868e77b2f61b10ca90c8654c3489b0.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jendrek

Na luzaku, ale ja bym Ci polecał nie brać nic z HOSTEAM'a, bo czasami potrafią tak z d*py z reinstalować VPS'a i nawet nie napisać powodu

x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakubeq

O wreszcie dziękuję za dyskusje 😄

@_KrEdEnS_ no kurde dzięki za propozycję ale drogie te vps, jakbym stawiał TS3 to może bym się skusił bo na nich bym raczej postawił już całego TS3 z botami muzycznymi i wgl a ja chcę vps tylko pod boty, więc myślę że wystarczy chociaż tu też kolega coś o jakiś reinstalacjach z "d*py" powiedział no ale widzę że nie ma narazie innej taniej oferty więc no przetestuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_

@Jakubeq OK, w takim razie jaki jest twój maksymalny budżet na vps-a?

EDIT.

Wydaje mi się, że znalazłem dla Ciebie idealny serwer. Wydajny i tani -> https://remoteadmin.store/cart.php?gid=8

Edytowane przez _KrEdEnS_

avatar_fddgmolajcpbgecckjkadflpgmfggcpfnjmkkbbh.PNG.39868e77b2f61b10ca90c8654c3489b0.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakubeq
2 godziny temu, _KrEdEnS_ napisał:

@Jakubeq OK, w takim razie jaki jest twój maksymalny budżet na vps-a?

No na boty to myślę że max. 10zł wystarczy nie ma co w same boty tyle pieniędzy wydawać.

2 godziny temu, _KrEdEnS_ napisał:

Wydaje mi się, że znalazłem dla Ciebie idealny serwer. Wydajny i tani ->

O i gitarka! Jak wy znajdujecie te vps to nie wiem 😅 Czyli powiadasz że ta oferta będzie lepsza niż Hosteam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_
Godzinę temu, Jakubeq napisał:

Czyli powiadasz że ta oferta będzie lepsza niż Hosteam?

Tak jak pisałem wyżej. Praktycznie byle jaki hosting jest lepszy od HT patrząc na wydajność i dysk 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi