Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Patryk.

[Opinia] MaxSkills.pl (Uważajta)

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk.

Witam, w dniu dzisiejszym wchodzę na serwer głosowy MaxSkills.pl, nie minęła minuta zostałem zbanowany z powodem: BlackListed

nfUwh0t.png

po czym co znajomy wszedł i odbanowali mnie przez co wchodzę i oczekiwałem wyjaśnień od tej osoby co mnie zbanowała osoba tzw. Karmnik, administratorzy kazali zaczekać na poczekalni

po 15 minutach wszedłem ponownie na kanał pomocy aby uzyskać wyjaśnień dlaczego zostałem zbanowany to administrator tzw. MLODyy

Cytuję co osoba powiedziała tzw. MLODyy:

Osoby które reklamują się od prowadzącego serwera głosowego i co przesiadują na innych serwerach są banowane.

po wypowiedzi tej osoby ponowny ban wyleciał.

2rKDxvD.png

Nie polecam serwera.

Edytowane przez Patryk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Co jedno ma do drugiego? Każdy właściciel ma prawo banować osoby, których nie chce na swoim serwerze. Zresztą podał Ci powód, najwidoczniej ma coś do Twojego zachowania i Twojej osoby. Dlaczego z tego powodu miałbyś nie polecać serwera? 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
38 minut temu, wredna. napisał:

Co jedno ma do drugiego? Każdy właściciel ma prawo banować osoby, których nie chce na swoim serwerze. Zresztą podał Ci powód, najwidoczniej ma coś do Twojego zachowania i Twojej osoby. Dlaczego z tego powodu miałbyś nie polecać serwera? 

ma prawo zgadzam się z tobą maju ale jeżeli wchodzę dowiedzieć się od tej osoby za co i dlaczego zostałem zbanowany to osobniki tzw. administratorzy z tego serwera nie odpowiedzą na to tylko banują bezpośrednio bo powiedzą że osoba jest dodana do listy ignorowanych.

oczywiście pierwszy raz dziś wszedłem na ten serwer bo zauważyłem że Przemek (K-Scripts) trzyma stronę u siebie od nich.

też mogę napisać blacklisted w moich banach ale nie widzę powodu za co? gdzie złamałem regulamin?

...

Edytowane przez Patryk.
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.∂ιχχ

Ja to tu tylko zostawię

gf3z2Kx.png

dodam tylko że jest na tym serwerku sporo osób które siedzą po 2-3 dni i mają po 1 dzień afk + taki sam ping. Nie wiem jak nisko trzeba upaść w życiu aby udawać przed samym sobą że ma się użytkowników na serwerze 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
klusha

Witam,

Jeśli chcesz robić gdzieś gnoju, to rób to na swoim marnym serwerze. Niezłą taktykę sobie obrałeś, aby reklamować się kosztem innego serwera.

"jeżeli chcecie wyjaśnić zaistniałą sytuację to zapraszam do rozmowy na moim serwerze głosowym, xxxx.xxx" 

Tego to w ogóle jeszcze nie grali, to jakiś pseudo szantaż? wredna. jasno napisała, każdy serwer i administratorzy mogą banować jak chcą i pisząc tutaj swoje flustracje oraz żale pokazujesz swoją osobę.

.∂ιχχ, przeczytaj jeszcze raz swój post + screen i zadaj sobie pytanie dlaczego wychdzisz na głupka, kolego Patryka... nowa maszyna, tyle w temacie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
5 godzin temu, klusha napisał:

Witam,

Jeśli chcesz robić gdzieś gnoju, to rób to na swoim marnym serwerze. Niezłą taktykę sobie obrałeś, aby reklamować się kosztem innego serwera.

"jeżeli chcecie wyjaśnić zaistniałą sytuację to zapraszam do rozmowy na moim serwerze głosowym, xxxx.xxx" 

Tego to w ogóle jeszcze nie grali, to jakiś pseudo szantaż? wredna. jasno napisała, każdy serwer i administratorzy mogą banować jak chcą i pisząc tutaj swoje flustracje oraz żale pokazujesz swoją osobę.

.∂ιχχ, przeczytaj jeszcze raz swój post + screen i zadaj sobie pytanie dlaczego wychdzisz na głupka, kolego Patryka... nowa maszyna, tyle w temacie 🙂

gdzie reklamuję się? i udowodnij kobieto to że napisałem do ciebie na fb serwerowym aby wyjaśnić sytuację to mi napisałaś w takim rodzaju w trybie bezczelnym:

Cytuję:

Dziecko, Masz jeszcze mleko pod nosem i piszesz takie rzeczy? Idź się przewietrz, bo ładnie słoneczko świeci. PS. Problemy psychiczne się leczy. Pozdrawiam.

+ przyznam się że napisałem ci link do forum abyś przejrzała na oczy że jest opinia o serwerze, skoro nie da się porozmawiać po ludzku.

Edytowane przez Patryk.
Literówka + Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

W dalszym ciągu uważam, że mieli prawo Cię zbanować i z takiego powodu nie powinno się kogoś „nie polecać”. Powinieneś ocenić serwer, administracje, a nie fakt, że najwidoczniej ktoś ma o Tobie złe zdanie i nie chce Cię na serwerze. Zbanowali Cię nawet bez przekleństw/wyzwisk, jeszcze gdybyś dostał bana z wulgarnym powodem - spoko, jakiś powód jest.

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bejw

Co do Patryka z tego co widzę wrzucasz to samo wszędzie po jednym banie. Chcesz na siłę oczernic tsa bo masz ból że ktoś cię gdzieś tam nie chciał. Wydaje mi się że każdy Ts ma swoją wewnętrzną politykę działania i skoro poskutkowało tym że dostałeś bana widocznie święty nie jesteś bo tam na MS nie ma takowej polityki by banować kogo się chce od tak.  Zaraz powiesz bronię bo od nich.  Tak od nich i wyrażam swoją opinię i w myśl tego ile mam lat i przez ile tsów się przewinolem ile było aferek koperkowych i ile banów złapałem też powinienem latać i płakać po innych stronach?  Szkoda czasu ale dzięki za reklamę. 

Co do Dixx'y to na tą odpowiedź twoją wgl brak słów Klusha ci już po skrócie napisała ale widać że znasz się na tsach jak ja na uprawie roli. W dniu w którym był owy skok zmieniliśmy maszynę na większą i potezniejsza więc trwało przeniesienie bo fundusze na to pozwalają a chcemy zapewnić naszym użytkownikom jak najlepsze miejsce do rozmów przy najniższym pingu etc.  Po za tym prężnie się rozwijamy i również tu dziękuję za reklamę twoją.

Myślę że to na tyle co ja mam do dania a ty Patryku no cóż pogódź się z tym że nie jesteś nie wiadomo kim i skoro ktoś Cię gdzieś zbanowal to powód musiał być czy to u nas czy gdzieś indziej i nie ma co płakać szanowny panie kolego.

PS.  To że wchodzisz i zadasz wyjaśnień to nie znaczy że je dostaniesz nie jesteś żadną istotna osoba na naszym tsie ani żadnym partnerem więc nikt latać nie będzie na żądanie bo ty tak chcesz a z reguły tacy jak ty mający swoje tsy wchodzą i próbują u nas reklamować się i ludzi podbierac więc nie dziw się że administracja odrazu sprawdziła kim i skąd jesteś. 

Pozdrawiam serdecznie miłego dnia wszystkim życzę. 

Edytowane przez Bejw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
3 godziny temu, Bejw napisał:

Co do Patryka z tego co widzę wrzucasz to samo wszędzie po jednym banie. Chcesz na siłę oczernic tsa bo masz ból że ktoś cię gdzieś tam nie chciał. Wydaje mi się że każdy Ts ma swoją wewnętrzną politykę działania i skoro poskutkowało tym że dostałeś bana widocznie święty nie jesteś bo tam na MS nie ma takowej polityki by banować kogo się chce od tak.  Zaraz powiesz bronię bo od nich.  Tak od nich i wyrażam swoją opinię i w myśl tego ile mam lat i przez ile tsów się przewinolem ile było aferek koperkowych i ile banów złapałem też powinienem latać i płakać po innych stronach?  Szkoda czasu ale dzięki za reklamę. 

Co do Dixx'y to na tą odpowiedź twoją wgl brak słów Klusha ci już po skrócie napisała ale widać że znasz się na tsach jak ja na uprawie roli. W dniu w którym był owy skok zmieniliśmy maszynę na większą i potezniejsza więc trwało przeniesienie bo fundusze na to pozwalają a chcemy zapewnić naszym użytkownikom jak najlepsze miejsce do rozmów przy najniższym pingu etc.  Po za tym prężnie się rozwijamy i również tu dziękuję za reklamę twoją.

Myślę że to na tyle co ja mam do dania a ty Patryku no cóż pogódź się z tym że nie jesteś nie wiadomo kim i skoro ktoś Cię gdzieś zbanowal to powód musiał być czy to u nas czy gdzieś indziej i nie ma co płakać szanowny panie kolego.

PS.  To że wchodzisz i zadasz wyjaśnień to nie znaczy że je dostaniesz nie jesteś żadną istotna osoba na naszym tsie ani żadnym partnerem więc nikt latać nie będzie na żądanie bo ty tak chcesz a z reguły tacy jak ty mający swoje tsy wchodzą i próbują u nas reklamować się i ludzi podbierac więc nie dziw się że administracja odrazu sprawdziła kim i skąd jesteś. 

Pozdrawiam serdecznie miłego dnia wszystkim życzę. 

nadal nie otrzymałem dowodu z waszej strony że byłem i reklamowałem się u was na serwerze, podaj typowy screenshot lub nagranie z serwera waszego którym niby obecnie byłem i reklamowałem się bądź podbierałem osoby, takie pisanie to ja też mogę udzielać w ciągu godzin ale to nic nie zmienia.

tak sprawdziliście adres IP mojego internetu, uświadomię cię publicznie że Whois pokazuje zbyt nieprawidłowo. 😄

jeszcze na koniec odniosę się do serwera, dlaczego macie na stronie w partnerstwach OVH?

skoro OVH nie podejmuję współprac z serwerami głosowymi, chyba że macie od resellera.

oVMGANq.png

Edytowane przez Patryk.
Literówka + Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.∂ιχχ
1 godzinę temu, klusha napisał:

Zacznę od tego że to tobie radził bym jeszcze raz przeczytać moją wypowiedź, jestem uprzejmym człowiekiem więc chętnie wytłumaczę ci co przedstawia screen.

Screen pokazuję że w najmniej szczytowym momencie dnia kiedy na innych topowych serwerach ( Nie, wasz się do tej listy nie zalicza ) jest po 20-30 osób u was cały czas liczba nie schodzi poniżej 200, w sumie ona nigdy nie schodzi poniżej 200 bo tyle jest botów które wbijają ranking. 

@Bejw jeżeli prężnym rozwijaniem nazywasz większą ilość botów to gratuluje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaTrYkus

Dwóch typków napina się o jakiegoś bana na ts. Nieźle musicie mieć naprute w głowach żeby specjalnie zakładać temat na randomowym forum i pisać swoje flutracje. Takich typów jak wy to sam zbanowalbym bez powodu, bo jesteście irytującymi dzieciakami xd jak wam żal dupe ściska o jakiś ts, to załóżcie swój i go rozwijajcie 😛

Nie, nie jestem z tamtego ts xd

Edytowane przez PaTrYkus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MXDesign

Kwiadar zamknij pi***ę w końcu, bo odpierdalasz w społeczności teamspeak'a, a potem się dziwisz dlaczego ludzie mają takie zdanie o tobie.
Skończ kraść hajs mamy z garnuszka i wy********j do roboty, a nie stawiasz opinie o serwerach, które mają prawo robić co chcą.
Popatrz na swoje opinie, a nie robisz sobie kolejne negatywne.

Przepraszam za offtopic ale ten człowiek jest zerem do potęgi.
Przyjmę karę na klatę.

Edytowane przez MXDesign

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jendrek

Ta opinia nie ma sensu jak twoje życie

x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lgone

Nie stabilny teamspeak nie polecam

GFH.png

RTYE.png

EWREW.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.

powracam z następnym dowodem, widać szukać zaczepki to najlepsze no ale pozostawiam to tutaj.

3NTYBSx.png

Edytowane przez Patryk.
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DennyS69

hahaha 😄 polecam przeczytać mój komentarz 

Tutaj też widzę cię namierzyli szczurku haha 😄 

PS. Oni wiedzą że jesteś na tyle głupi żeby ich jeszcze reklamować i odświeżać wątek xd

Edytowane przez DennyS69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi