Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Patryk.

[Opinia] GetMusicBot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk.

Witam, dzisiaj przeglądam pewną grupę i pewna osoba udostępniła link z kupnem tych botów muzycznych.

co o tym myślicie 🙂

Link:

https://getmusicbot.pl/

Osoba prowadząca: Qmis 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.∂ιχχ

Ten qmis to najbardziej poje*ana osoba w tym community 

nie polecam, z fartem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakal

słaby hosting kolejny syf co nie potrafi poprawnie podłączyć cloudflare widać numerowy adres ip strony ludzie to jest takie banalne szkoda gadać https://51.210.61.65/ brak stabilność przez takie coś każdy może wyciągnąć adres ip wywalić stronę brak kontrolowania musicbot przez panel mogą wystąpić takie problemy jak ktoś wywali stronę słabe zabezpieczenia nie polecam

rety.png

Edytowane przez Szakal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xAgresywny

Po samym zobaczeniu strony,nazwy,Fb Mogę stwierdzić że jest to jedna wielka kopia Getmusicbot.com 

Naprawdę nie możecie wymyślić swojej nazwy i zakupić swoją grafikę? 

Wasz FB:

Spoiler

rbgFegV.png

SS Facebok: GetMusicBot.com

Spoiler

I9XebM2.png

Nawet nie działa opcja Zaloguj się więc XD

PS Awatar Też zajumany :

Spoiler

X4HsoER.png

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif.680e6cdfb4bd7d23af2da84609b1c5f0.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gorzał

XD Dobrze że ludzie tutaj mają nick na forum a nie imię i nazwisko, bo jak by było już byś nie wychodził z domu -1000

qGBIvC4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakubekk
Godzinę temu, Szakal napisał:

słaby hosting kolejny syf co nie potrafi poprawnie podłączyć cloudflare widać numerowy adres ip strony ludzie to jest takie banalne szkoda gadać https://51.210.61.65/ brak stabilność przez takie coś każdy może wyciągnąć adres ip wywalić stronę brak kontrolowania musicbot przez panel mogą wystąpić takie problemy jak ktoś wywali stronę słabe zabezpieczenia nie polecam

rety.png

OHHH mondey...

Najpierw pierd**nij się słownikiem j. polskiego w łeb a później usuń konto.

Takie osoby jak Ty nic niestety nie wnoszą - smutne ale prawdziwe, racja?

Edytowane przez Jakubekk
.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakal

Już się nagadałeś ale mnie z krytykowałeś  ale się przejąłem każdy ma wady i zalety jesteś kujonem języka polskiego nie moja wina nie masz co robić tylko siedzieć forum bo cię nikt nie lubi bo gadasz tylko o nauce może napisz własną książkę jak ci się tak nudzi nie masz co robić bo tu się marnujesz jak widzę masz taki talent xDDDD.

Edytowane przez Szakal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakubekk

Widzę, że naprawdę masz coś z głową - co Ci daje atakowanie innych? :/.

Osoby takie jak ty powinny zainteresować się konsultacją u specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ivall
3 minuty temu, Szakal napisał:

Już się nagadałeś ale mnie z krytykowałeś  ale się przejąłem każdy ma wady i zalety jesteś kujonem języka polskiego nie moja wina nie masz co robić tylko siedzieć forum bo cię nikt nie lubi bo gadasz tylko o nauce może napisz własną książkę jak ci się tak nudzi nie masz co robić bo tu się marnujesz jak widzę masz taki talent xDDDD.

To Ty tylko siedzisz na forum i atakujesz projekty innych.

Edytowane przez ivall

rsz_2.jpg.c499291b0a6daa02c802ebcae3d18af1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psychoo102
Teraz, Szakal napisał:

Już się nagadałeś ale mnie z krytykowałeś  ale się przejąłem każdy ma wady i zalety jesteś kujonem języka polskiego nie moja wina nie masz co robić tylko siedzieć forum bo cię nikt nie lubi bo gadasz tylko o nauce może napisz własną książkę jak ci się tak nudzi nie masz co robić bo tu się marnujesz widzę jak masz taki talent xDDDD.

Chłopcze, ale przydałoby się chociaż używać podstaw interpunkcji, przecinków, kropek i tym podobnych. Jeśli mówisz tak jak piszesz to współczuję ludziom, którzy muszą Ciebie słuchać. Jesteś zwykłym hejterem z ego, które przewyża tylko pojemność portfela rodziców, czym później chwalisz się na swoim pseudo kanale na YT, gdzie pokazujesz co robi typowy script kiddy, czyli stresserek kupiony za pieniążki mamusi i walimy serwer póki nie padnie. Do tego najlepiej wybrać cel, który padnie, bo jak można pokazać, że nie mam mocy wywalić kogoś lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakal

Czy to jest tyralnia czy opinia getmusicbot jak masz takie problemy to napisz do mnie na priv po to są takie funkcje na tym forum a nie pitolisz głupoty nie na temat.

Edytowane przez Szakal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psychoo102
4 minuty temu, Szakal napisał:

Czy to jest tyralnia czy opinia getmusicbot jak masz takie problemy to napisz do mnie na priv po to są takie funkcje na tym forum a nie pitolisz głupoty nie na temat.

Prywatnie to można załatwiać sprawy typu awantura dwóch kolegów na ulicy, a nie sprawy, w których jawnie HEJTUJESZ, bo konstruktywną krytyką nazwać tego nie można czyjąś pracę, żeby pokazać na przykład "patrzcie ja jestem lepszy bo znalazłem jego IP!". To, że administracja tego forum może Cię trzymać jak pieska przy sobie, żeby jeszcze nie było tak, że okaże się, że całe ich forum jak i ts3 jest one-shotem gorszym niż to co pokazujesz na swoim pseudo kanale nie znaczy, że jesteś od kogoś lepszy, a wręcz przeciwnie. 🙂

//Edit: Tyralnia jest do tego, żeby się w "kontrolowanym" środowisku obrażać, "przetyrać" jak sama nazwa mówi i jest do tego potrzebna zgoda obu członków takiej konwersacji, a ja tutaj nie zdążyłem jeszcze nikogo zaatakować.

Edytowane przez psychoo102

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k

Hejka naklejka.
Prosiłbym o zachowanie jakiejkolwiek przyzwoitości i przestrzeganie regulaminu forum.
Nie chce mi się rozdawać tak wielu punktów, pamiętajmy, że jest to temat pod opinie serwisu a nie jechanie po sobie personalnie.

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sobotes

Serdecznie nie polecam Getmusicbot.pl
Po wypowiedzi (w nieprzychylnej formie) na grupie moja usługa została usunięta bez podania przyczyny.
Dodatkowo załączam zrzuty ekranu na których wskazane jest jak osoba prowadząca ten "KRZAK" nie jest wstanie naprawić podstawowych błędów.

mEHafBf.png

6nRd2CM.png

Pa8jCzR.png

Edytowane przez Sobotes
Url.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TajemniczyJegomosc
W dniu 23.06.2020 o 18:44, Szakal napisał:

We tam scammer i "Dedoser" cicho bądź bo ty to zdania nie masz.

A co do hostingu to z czego widzę w Google to nie jeden `hosting` on prowadził

To co mi google wypluwa: (Prosze nie banować za reklamę bo to posty nt. ownera)

https://forum.lvlup.pro/t/wydzielona-dyskusja-nt-everhost/10874 

więc sam `hosting` o ile tak nazwać to można, to ma po 1 dziury, regulamin to sklejka 10 innych które razem robią 💩, panel jak i zabezpieczenie tego to xD, z czego widzę to on nie wahał się podpieprzyć baneru jak i loga. 

W skrócie kolejny jego "hosting" widmo, gdzie próbuje udawać bizneszmłen ale ujowo to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi