Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
.strict

[Discord] vSTORE - Twój dostawca usług!

Rekomendowane odpowiedzi

.strict

527351585_Logo(1).png.3c8ec018156f2263af26bb1c1db4bdc5.png

2.gif.8c155295b4b23b66901ed223bce4156c.gif
  vSTORE 

2.gif.8c155295b4b23b66901ed223bce4156c.gif

◻️ Nie ucinamy zasobów!

◻️ Oferujemy serwery w niskich cenach!

◻️ Posiadamy własne maszyny!

◻️ Świetny kontakt z administracją!

Discord:

https://discord.gg/vstore

vSTORE_Splash.thumb.png.d36cc26d8d7fd0bfd42c3cc6994e8a93.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grafkc

link discord.gg/vstore nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gradient.

Brak firmy, brak kultury do innych.
Poziom atencji właściciela jak najwyższy, poblokowane porty i przedewszystkim zablokowany ping do google.com/google.de/google.pl
Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.strict
W dniu 22.06.2020 o 17:03, grafkc napisał:

link discord.gg/vstore nie działa

wystarczy nacisnąć na niego i automatycznie przeniesie na discorda 😉

W dniu 22.06.2020 o 19:25, gradient. napisał:

Brak firmy, brak kultury do innych.
Poziom atencji właściciela jak najwyższy, poblokowane porty i przedewszystkim zablokowany ping do google.com/google.de/google.pl
Nie polecam.

Norelock, piecze Cie tyłek strasznie... Komuś coś wychodzi, a Ty gdzie? Dalej dno i wodorosty. 😉
Może wszystkim tutaj zgromadzonym przedstawię bliżej kim jest Pan gradient AKA "Norelock/braver".
Może zacznijmy od początku... Wpadłem na genialny pomysł, aby zaoferować w niskich cenach sprzedaż VPS'ów (nie, nie muszę mieć zarejestrowanej działalności gospodarczej).
Norelock z początku wydawał się spoko gościem, który chce mi pomóc w rozbujaniu interesu. Chciał napisać dla nas Panel. Okej przyjęliśmy go. Nic po za rangą na discordzie nie chciał - już wtedy powinna mi się zapalić lampka, żeby uważać. Po pewnym czasie, gdy zobaczyliśmy już jakiś progres w jego pracy - daliśmy mu VPS, żeby mógł testować funkcje, które do danej chwili owy panel posiadał. W międzyczasie nagle sobie przypomniał, że ma serwer MC i że potrzebuje kolejnego VPS'a. No dziwne troszkę, ale okej... jedziemy dalej. W okresie kiedy on ze mną współpracował występowało wiele kłótni. Mówił, że ja jestem toksyczną osobą. SS niżej udowadnia to, że jest inaczej. Chciałem normalnie pisać, ale po co? Zapomniałem też dodać, że za moimi plecami zaczął tworzyć swój "hosting". Chciał też zabrać osoby z supportu ode mnie do siebie, ale mogłem na szczęście liczyć na własny rozum wszystkich osób po za jedną, która zdecydowała się z nim pójść, ale za wiele na tym nie zyskała, bo już tej osoby nie ma tam u niego :D. No cóż... Mogę tylko życzyć Tobie Norelock, abyś się ogarnął. Ten kto jest inteligentny, zrozumie że owszem warto czytać opinie i mieć dane rzeczy na uwadze, ale warto też wejść sprawdzić i ocenić samemu czy tak faktycznie jest :), a nie powielać coś co nie jest prawdą. 
image.png.b3c38eb50312117219e77685f9e7ff2f.png
Tak, to właściciel konkurencji 🙂
Zablokowane porty? Powiedz dlaczego ;))
Dla bezpieczeństwa korzystamy też z ochrony pfsense oraz clearos.
A i jeszcze jedno... nie mam zamiaru usuwać tego stąd 😉

Dawidofskyy - to mój nick na discordzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kingorbit

1814551630_Temattrafiadoarchiwum.png.d62efeafd1fd07bb03ec300d11de9f3d.png

sygnaturaa.png.8cb70d402d8c4c551226f2340f2f6b22.png

"They hate me because they can't beat me"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie