Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Lrdq

[Dyskusja] Aplikacja administracyjna

Rekomendowane odpowiedzi

Lrdq

Hej! 

Jaka teraz jest warta uwagi aplikacja bota administracyjnego typu mbot, abot, xbot? 

Ostatnio coś chyba ucichło czy dalej są aktualizacje?

Edytowane przez MLK.
Odnośnik do odpowiedzi
TheSebaPL

@Lrdq jest wiele jak by nie patrzeć aplikacji, ale które wprowadzają, najczęściej aktualizacje to tak jak kolega wyżej napisał: RO-BOT, dkCode.pl uważam, że jeszcze może być tsApps, A-BOT (abots3). Także po części polecam, L-Bots są to boty muzyczne, lecz Lajtu robi też swojego bota administracyjnego. Dlaczego po części ponieważ nie miałem owego bota administracyjnego aczkolwiek uważam że może się także nadać.

Odnośnik do odpowiedzi
Canecorso
W dniu 20.05.2020 o 07:24, Lrdq napisał:

to dzięki za fajną dyskusję. XD

Zaprosiłeś kogoś do dyskusji? Zapytałeś, otrzymałeś odpowiedź.

Osobiście poleciłbym RO-BOT, najnowszy bot, bardzo rozbudowany i przede wszystkim aktualizowany. Posiada dużą ilość funkcji.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
TheSebaPL
Godzinę temu, Canecorso napisał:

Zaprosiłeś kogoś do dyskusji? Zapytałeś, otrzymałeś odpowiedź.

Osobiście poleciłbym RO-BOT, najnowszy bot, bardzo rozbudowany i przede wszystkim aktualizowany. Posiada dużą ilość funkcji.

Aktualizowany to racja, aczkolwiek powstał też nowy bot: dkCode.pl i też jest, aktualizowany jak każdy inny co najwyżej tsApps już dawno miał jakieś nowe funkcje.

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.

dodam od siebie że jeszcze jest aplikacja wBOT.pl i są dodawane nowe funkcje wraz z aktualizacjami i poprawkami.

• Haha! 2
Odnośnik do odpowiedzi
TheSebaPL

Regulamin zostanie zaktualizowany w ciągu 30 dni.

To jest regulamin owego bota? Ja bym osobiście nie kupił go skoro nie ma regulaminu. Aktualności też są niesamowite.

Odnośnik do odpowiedzi
kingorbit

RO-BOT chyba najlepszy aktualnie, jak są jakieś błędy to są naprawiane 😋

sygnaturaa.png.8cb70d402d8c4c551226f2340f2f6b22.png

"They hate me because they can't beat me"

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
8 minut temu, TheSebaPL napisał:

Regulamin zostanie zaktualizowany w ciągu 30 dni.

To jest regulamin owego bota? Ja bym osobiście nie kupił go skoro nie ma regulaminu. Aktualności też są niesamowite.

myślisz że regulamin się piszę w 1h? w sierpniu wszystko będzie gotowe.

strona będzie jeszcze w przebudowie iż będzie dodana dokumentacja bo bez tego ani rusz.

Odnośnik do odpowiedzi
TheSebaPL
1 minutę temu, kingorbit napisał:

RO-BOT chyba najlepszy aktualnie, jak są jakieś błędy to są naprawiane 😋

Dokładnie też się z tym zgadzam jak miałem jakiś problem wchodziłem do nich na kanał i mi pomagali.

Odnośnik do odpowiedzi
TheSebaPL
1 minutę temu, Patryk. napisał:

myślisz że regulamin się piszę w 1h? w sierpniu wszystko będzie gotowe.

strona będzie jeszcze w przebudowie iż będzie dodana dokumentacja bo bez tego ani rusz.

Uważam że takie czynności powinno się pierwsze robić.

Odnośnik do odpowiedzi
Cezar_

Witam, tworzę aktualnie aplikację pod serwery TeamSpeak: CezarBOT. Jest to aktualnie (chyba) najprostsza i najprzyjemniejsza aplikacja w konfiguracji. Ty jako klient otrzymujesz panel do konfiguracji oraz zarządzania aplikacją. Całość stoi na naszej infrastrukturze co pozwala na np. częstsze aktualizacje, dzięki czemu Ty nie przejmujesz się choćby instalacją, pakietami innymi sprawami. Lista funkcji znajduje się tutaj: https://www.cezardev.com/cezarbot_functions.pdf , jestem otwarty na wszelkie propozycje co do nowych funkcji/komend. Niedługo również udostępnię serwer testowy jeszcze co mogę napisać o aplikacji, jest to że napisana jest na nodejs. Jeżeli byłbyś zainteresowany mogę przyznać Ci dostęp abyś sprawdził/wy testował aplikację na okres +/- 3tyg. lub miesiąca. 

Pozdrawiam Cezar_.

• Haha! 2
  • Przykro mi! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Jendrek
W dniu 19.05.2020 o 08:45, Lrdq napisał:

Hej! 

Jaka teraz jest warta uwagi aplikacja bota administracyjnego typu mbot, abot, xbot? 

Ostatnio coś chyba ucichło czy dalej są aktualizacje?

mbot'a już nie ma, bo został przejęty przez nowego właściciela i zamknięty pod nową aplikacją tsapps
abot, ten bot był aktualizowany z jakieś 2 lata temu, a ta nowa aplikacja abots3 od ArrMeeR'a to z tego co wiem to ona niczym się nie różni od tego starego abota, tylko po prostu jest hostowana
xbot, jak to zostało zniszczone i zamknięte, a stary właściciel stworzył nową aplikację pod nazwą ro-bot, która i tak pewnie też sprzeda

18 godzin temu, Patryk. napisał:

dodam od siebie że jeszcze jest aplikacja wBOT.pl i są dodawane nowe funkcje wraz z aktualizacjami i poprawkami.

ten bot jest takim gównem jak ty

3 godziny temu, Cezar_ napisał:

Witam, tworzę aktualnie aplikację pod serwery TeamSpeak: CezarBOT. Jest to aktualnie (chyba) najprostsza i najprzyjemniejsza aplikacja w konfiguracji. Ty jako klient otrzymujesz panel do konfiguracji oraz zarządzania aplikacją. Całość stoi na naszej infrastrukturze co pozwala na np. częstsze aktualizacje, dzięki czemu Ty nie przejmujesz się choćby instalacją, pakietami innymi sprawami. Lista funkcji znajduje się tutaj: https://www.cezardev.com/cezarbot_functions.pdf , jestem otwarty na wszelkie propozycje co do nowych funkcji/komend. Niedługo również udostępnię serwer testowy jeszcze co mogę napisać o aplikacji, jest to że napisana jest na nodejs. Jeżeli byłbyś zainteresowany mogę przyznać Ci dostęp abyś sprawdził/wy testował aplikację na okres +/- 3tyg. lub miesiąca. 

Pozdrawiam Cezar_.

Osobiście mogę polecić, bo naprawdę aplikacja działa jak ta lala

• Lubię to! 1
  • Haha! 2

x

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
15 minut temu, Jendrek napisał:

mbot'a już nie ma, bo został przejęty przez nowego właściciela i zamknięty pod nową aplikacją tsapps
abot, ten bot był aktualizowany z jakieś 2 lata temu, a ta nowa aplikacja abots3 od ArrMeeR'a to z tego co wiem to ona niczym się nie różni od tego starego abota, tylko po prostu jest hostowana
xbot, jak to zostało zniszczone i zamknięte, a stary właściciel stworzył nową aplikację pod nazwą ro-bot, która i tak pewnie też sprzeda

ten bot jest takim gównem jak ty

Osobiście mogę polecić, bo naprawdę aplikacja działa jak ta lala

ty Bartusiu zasuwaj lizać dupsko securebizneshost'owi bo do tego się nadajesz, tam gdzie trzeba to wchodzisz głęboko.

3 godziny temu, Cezar_ napisał:

Pozdrawiam Cezar_.

ta aplikacja twoja to jedne nieporozumienie iż pewien teamspeak miał z tego bota wyciek, tutaj mowa o serwerze: StandSpeak.pl

• Haha! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Cezar_
1 minutę temu, Patryk. napisał:

ty Bartusiu zasuwaj lizać dupsko securebizneshost'owi bo do tego się nadajesz, tam gdzie trzeba to wchodzisz głęboko.

ta aplikacja twoja to jedne nieporozumienie iż pewien teamspeak miał z tego bota wyciek, tutaj mowa o serwerze: StandSpeak.pl

Słucham? Z tego co patrzałem wyciek był utworzony dzień przed wprowadzeniem aplikacji, więc nie wiem skąd takie informacje bierzesz 😅

• Haha! 1
  • Przykro mi! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
3 minuty temu, Cezar_ napisał:

Słucham? Z tego co patrzałem wyciek był utworzony dzień przed wprowadzeniem aplikacji, więc nie wiem skąd takie informacje bierzesz 😅

absolutnie, jak wbiłem to już był wyciek i twój bot akurat był w trakcie działania i proszę nie kłam.

do tego funkcja jedna od nas jest podjebana tzw. treść funkcji.

Edytowane przez Patryk.
Odnośnik do odpowiedzi
Cezar_
3 minuty temu, Patryk. napisał:

absolutnie, jak wbiłem to już był wyciek i twój bot akurat był w trakcie działania i proszę nie kłam.

do tego funkcja jedna od nas jest podjebana tzw. treść funkcji.

Słuchaj słyszałem co nie co o Tobie, nie chcę się kłócić, ale jak widać na załączonym obrazu ostatnie połączenia osób były 29, a aplikacja była wprowadzana 30.

Spoiler

image.png.d8fbf857473be0d9302a46ae7971ce75.png

Pzt jaką funkcję niby wam "podwaliłem", odpisz na priv nie będziemy robić tutaj spamu.

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie