Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Matex

[Opinia] Multigaming.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Matex

Swoją opinię przedstawiam po używaniu serwera VoiceVPS. Serwer padał po DDoS'ach. Administracja średnio rozgarnięta może 1 osoba, która faktycznie się tam zna na rzeczy ale jest ona rzadko dostępna. Długi czas oczekiwania na odpowiedź od supportu. Przy większych problemach zostawiają na lodzie i nie są skłonni do pomocy. Omijać jak najdalej szerokim łukiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k

Potwierdzam, ich serwery są mocno niestabilne. Przy pierwszym lepszym 'wiekszym' ataku serwer padał a support milczał przez kolejne pare godzin.

Edytowane przez Szysz3k

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Zgadzam się. W hostingu pracują niekompetentne osoby. Nie skorzystałabym z usługi ponownie, fajnie, że dzielisz się swoją opinię. ;) 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.wieszok

Też się zgadzam support ci odpisze, że to twoja wina a nie ich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xR4PK

Również się zgadzam hosting nierozgarnięty nie ogarniają ogólnie Linuksa itp ochrona również lipna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`Kuba

Raz miałem serwer u nich, to padał mi co chwile.

Edytowane przez `Kuba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon

Miałem u nich serwer slotowy i jakoś nie narzekam zbytnio :) . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
antyr4p3

Multigaming nie polecam serdecznie pracują tam niekompetentne osoby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cloud

Co do tego hostingu nie polecam ani slotowych serwerów ani voice vps ... powód nie stabilni a support odpowiada perę dni i nie widzi w tym problemu.

WIELKIE NIE !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger

Hosting ma brak ochrony przed atakami typu ddos.

Ceny mają wielkie.

Support odpowiadał mi ostatnio miesiąc po zgłoszeniu tiketa.

NIE POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomaszek

Powiem szczerze że nie jest to najlepszy wybór, ku mojemu zdziwieniu filtracja słaba a dejmien pracuje u nich więc filtracja powinna być o niebo lepsza. Jestem zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miszczu

Hosting jak na te czasy jest w miarę okej, panel nie jest zbyt rozbudowany ale to w niczym nie przeszkadza.

Cena bardzo dobra jak na ich oferty, support bardzo kompetentny i miły, korzystam i nie jestem zawiedziony.

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Konrad

Na multigamingu zmieni się za niedługo panel i wprowadzą serwery VPS . Hosting zmienił ochrone i hosting jest teraz innego zupełnie Właściciela jeżeli nie wiecie to się nie wypowiadajcie polecam hosting ze względu na niską cene i świetną ochrone anty ddos / filtracje . Support odpisuje w przeciągu 15 - 20 minut . Support wchodzi na serwer teamspeaka jak coś jest nie tak i pomaga . 

Kocham <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`Kuba

Szybka reakcja Supportu, mają serwery z Hosteam.pl.. Tanio.

Polecam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`.Łukasz.
2 godziny temu, `Kuba napisał:

Szybka reakcja Supportu, mają serwery z Hosteam.pl.. Tanio.

Polecam. :)

Teraz każdy hosting korzysta z maszyn Hosteam a ludzie nie polecają Hosteam (Co niektórzy) XD 

Ogólnie, hosting godny polecenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Konrad

Hosting jest dobry i posiada przystępne ceny do jakości maszyn. 

Kocham <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Demon.

Hosting godny polecenia, support co prawda odpisuje po kilku godzinach, serwer który u nich stoi jest stabilny. Ceny jak na hosting małe. Korzystam z tego hostingu juz z prawie 2 miesiące i jestem zadowolony. Polecam jeszcze raz.

Pozdrawiam Demon.

Edytowane przez Demon.

weee.png.d96f42b25619274dd48324940f577443.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość solonely

Hosting bardzo dobry oraz stabilny,

Support pomaga bardzo dobrze oraz przy gorszych problemach przychodzi do Ciebie na serwer i pomaga go rozwiązać głosowo, również cena bardzo dobra ponieważ VVPS kosztuje 20zł (PSC bez prowizji) ;)

Polecam <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KubsoN

Jak aktualnie hosting stoi z ochroną anty ddos? Nada się VPS pod publika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miszczu
24 minuty temu, KubsoN napisał:

Z hostingiem do czynienia mam dokładnie od 50 dni, od tego czasu mój serwer stoi bez przerwy i nie miał żadnych problemów z pingiem,atakami, wysokimi pakietami. 

Po 50 dniach jestem w stanie powiedzieć że ochrona jest z Hosteam więc dobra a vVPS jak najbardziej nadaje się na serwer publiczny :-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HEAVERZZ
37 minut temu, KubsoN napisał:

Jak najbardziej, chcesz to zapraszam do wiadomości prywatnej i dam Ci adresy na prawdę dużych i długo stojących serwerów na MultiGaming gdzie przesiaduje po +300/500 osób.

O ochronę nie masz się co martwić, jest filtrowanie od Hosteama oraz własne reguły MultiGaminga co odpiera wszystkie ataki.

Jeszcze w dodatku za tak mała cenę to jest na prawdę godne polecenia, 20zł = 700/800 osób :P

Z tego co mi wiadomo w niedługim czasie mają zamiar wprowadzić nowy panel, wygodniejszy dla klienta :D

Pozdrawiam,

Klient MultiGaming.PL

Heaverzz.

Edytowane przez HEAVERZZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
King

Hosting ofertuje serwery z Hosteamu wiec w 100% mozna polecic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HaDes!

Z tego co pamiętam, gdy korzystałem z ich usług 2lata temu, support nie był za dobry, potrafiłem czekać po 2/3 dni na odpisanie. Mogło się coś zmienić od tej pory.

59f5db45e743f_Beznazwy-3Odzyskano.png.564069ca112b19c0f96bec2ce929599e.png.e6d4cdc6ec4a69c277e394e99bc23867.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi