Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Astratus

[Rozwiązany] BOT TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Astratus

Witam,
Jestem nowy w świecie serwerów TS3. Założyłem nowy serwer i chciałbym wgrać na niego bota, który pomoże mi ogarniać kilka spraw, m.in:

• Wiadomość powitalna;
  • Generowanie listy administracji online na kanale;
  • Generowanie ogólnej listy administracji (może być generowana na tym samym kanale co lista adm. online);
  • Generowanie kanałów prywatnych i sprawdzanie ich (chodzi tutaj o usuwanie kanału jeśli nikt go nie odwiedzi przez X czas);
  • Automatyczna rejestracja po wejściu na kanał lub po upływie określonego czasu;
  • Poke`owanie administracji jeśli użytkownik wejdzie na kanał pomocy;
  • Zmiana nazwy serwera dla liczby ludzi online (MOJANAZWA.TS | Online: 10/15).

Posiadam PHP wersji 7.4
Testowałem już GBota, ABota, SBot, itp.
Problem jest taki, że boty nie wchodził, prawdopodobnie błędem była wersja PHP, większość tych botów były na starszej wersji PHP. Problemem również był rok, chodzi tutaj o powstanie botów, jeśli bot został stworzony w 2017, a mamy 2020 to dużo zmian wprowadził sam TeamSpeak3. 
Teraz przechodzę do prośby. 
Proszę listę botów, które będą działać na mojej wersji PHP. Mogą być również boty od zagranicznych twórców.

Pozdrawiam! 🙂 

Odnośnik do odpowiedzi
Angel

api ts3admin.class jest stare i niezmieniane 

nie zostały dokonane żadne zmiany w uzywaniu jego - co za tym idzie to czy bot jest 2017 czy 2020 nic nie zmienia w tym przypadku

jeżeli masz php7 to zawsze możesz zmienić pojedynczą wypartą funkcję która ewentualnie została użyta,ale pewnie takiej nie znajdziesz, bo jest kompatybilność wstecz 

co najważniejsze, jeżeli instalowałeś i nie działały to znaczy, że popełniłeś jakieś błędy podczas instalacji/konfiguracji

bo te boty są nadal używane xD

Odnośnik do odpowiedzi
Astratus
7 godzin temu, Angel napisał:

co najważniejsze, jeżeli instalowałeś i nie działały to znaczy, że popełniłeś jakieś błędy podczas instalacji/konfiguracji

bo te boty są nadal używane xD

Może inaczej, niektóre wchodziły, ale nic nie robiły np. ABota. Inne - wcale nie chciały się połączyć, a w logs pokazywało np. "Nie można połączyć się z ts3" /Gbot. We wszystkich robiłem te same ustawienia confingu. Sprawa wygląda że jestem w tym zielony, szukałem na różnych forach problemy o tym, ale nic nie znalazłem i nie wskurałem. 

Btw. Najbardziej opcję GBota mi się podobały, jeśli ktoś jest chętny pomóc mi przy instalacji i ewentualnym powiedzeniem mi co źle robię np. przy rozmowie na ts3/pisaniem na czacie to chętnie przyjmę taką pomoc. 😄

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

tsApps polecam i będzie działać na Twojej wersji php

Edytowane przez Mentis

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Odnośnik do odpowiedzi
Angel
10 godzin temu, Astratus napisał:

Może inaczej, niektóre wchodziły, ale nic nie robiły np. ABota. Inne - wcale nie chciały się połączyć, a w logs pokazywało np. "Nie można połączyć się z ts3" /Gbot. We wszystkich robiłem te same ustawienia confingu. Sprawa wygląda że jestem w tym zielony, szukałem na różnych forach problemy o tym, ale nic nie znalazłem i nie wskurałem. 

Btw. Najbardziej opcję GBota mi się podobały, jeśli ktoś jest chętny pomóc mi przy instalacji i ewentualnym powiedzeniem mi co źle robię np. przy rozmowie na ts3/pisaniem na czacie to chętnie przyjmę taką pomoc. 😄

Ostatnio dla jednej osoby konfigurowałem gbota - jeśli chcesz głoś się do mnie na pw, to pomyślimy jakiego bota, gdzie i jak. 

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie