Jump to content

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Profesjonalny serwer TeamSpeak 3 --> NiceTalk.pl

Maslana16

Recommended Posts

Witam, jest to krótki opis serwera TeamSpeak 3
[ Ip: NiceTalk.pl ]

Co oferujemy?
1. Doświadczona Administracja.
Nasza Administracja robi wszystko aby serwer się rozwijał, a użytkownicy czyli się swobodnie!
2. Legalna licencja.
Korzystamy z legalnego oprogramowania, które pozwala nam na zwiększenie ilości slotów!
3. Zabezpieczenie serwera.
Posiadamy zabezpieczenia przed DDosami, MassBanem czy też Wyciekami!
4. Automatyzacja.
Nasz serwer jest w pełni zautomatyzowany. Technicy dołożyli wszelkich starań, aby było wam wygodniej!
5. Rywalizacja.
Na serwerze są Eventy oraz Top 15 w których, możecie zmierzyć sie z innymi użytkownikami!

Mamy nadzieje, że tym krótkim opisem przekonaliśmy was do wejścia na nasz serwer.
FanPage: fb.com/NiceTalk.pl
Email: [email protected]
Ekipa NiceTalk.pl
Tapeta_2.thumb.png.874005e8863f7202aa89bc53c66b2759.png

Serwer nie powala i nie ma nic takiego co by mogło przyciągnąć osoby, ale mam nadzieję, że ten serwer potrwa dłużej niż inne.

Jak na razie Neutral, ale życzę powodzenia!

x

@Jendrek ten serwer działa już ponad pół roku i jest to jego 3 edycja. Pod koniec miesiąca będą na FanPage do wylosowania myszki, klawiatury, słuchawki itp.

Pozatym na pewno mamy lepsze zabezpieczenia niż większość serwerów Ts3 które mają po 200/300 osób. Nad dopracowaniem samych zabezpieczeń spędzilismy 5/6 dni
Wiec myślę, że serwer w najbliższym czasie się mocno rozwinie, i proszę nie oceniaj po okładce ;D

Edited by Maslana16
  • Haha! 2
29 minut temu, Maslana16 napisał:

@Jendrek ten serwer działa już ponad pół roku i jest to jego 3 edycja. Pod koniec miesiąca będą na FanPage do wylosowania myszki, klawiatury, słuchawki itp.

Pozatym na pewno mamy lepsze zabezpieczenia niż większość serwerów Ts3 które mają po 200/300 osób. Nad dopracowaniem samych zabezpieczeń spędzilismy 5/6 dni
Wiec myślę, że serwer w najbliższym czasie się mocno rozwinie, i proszę nie oceniaj po okładce ;D

A kiedy 4 edycja ?

Myślę że  po prostu ludzie sugerują Wam nieco pokory 🙂

Jak widzi się kolejny serwer, który szczyci się że jest profesjonalny, najlepszy, cuda, wianki, ochrona i pełna automatyka - to u większości pojawia się uśmiech powątpiewania.

Chwalenie się automatyką już daaawno przestało być jakimkolwiek argumentem. 99,99% publicznych to ma bo to już jest standard. Eventy? Zabezpieczenia? Skąd wiecie że macie dobrą ochronę antyDDOS? Bo ktoś tak powiedział? Sprawdziliście to?

I jeden z naszych esportowców był ponoć u Was i w 2 minuty najprostszym sposobem wyciągnął IP Administracji. Tak że z zapewnieniem o zabezpieczeniu przed wyciekami to nie ten tego.

Nieco więcej pokory 🙂 Też sądziłem że mam super zabezpieczenia i super permisje, a okazało się że przegapiłem pewne info Teamspeaka przy jednaj aktualizacji i pojawił się babol który pojawić się nie powinien. A nad permisjami pracujemy nie 6 dni a 3 lata.

Ale życzę powodzenia, bo widzę że Wasz TS ma potencjał 🙂

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

• 1 month later...

1814551630_Temattrafiadoarchiwum.png.d62efeafd1fd07bb03ec300d11de9f3d.png

Cytat

Tematy osób, które są nieaktywne od minimum 31 dni, bądź zostały zablokowane zostają przeniesione do działu "archiwum", w celu ponownej reklamy autor tematu zobowiązany jest napisać wiadomość prywatną do moderacji forum. (Administracja: https://tsforum.pl/administracja/

TeamSpeak3: XTS3.EU

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information