Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Maslana16

Profesjonalny serwer TeamSpeak 3 --> NiceTalk.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Maslana16

Witam, jest to krótki opis serwera TeamSpeak 3
[ Ip: NiceTalk.pl ]

Co oferujemy?
1. Doświadczona Administracja.
Nasza Administracja robi wszystko aby serwer się rozwijał, a użytkownicy czyli się swobodnie!
2. Legalna licencja.
Korzystamy z legalnego oprogramowania, które pozwala nam na zwiększenie ilości slotów!
3. Zabezpieczenie serwera.
Posiadamy zabezpieczenia przed DDosami, MassBanem czy też Wyciekami!
4. Automatyzacja.
Nasz serwer jest w pełni zautomatyzowany. Technicy dołożyli wszelkich starań, aby było wam wygodniej!
5. Rywalizacja.
Na serwerze są Eventy oraz Top 15 w których, możecie zmierzyć sie z innymi użytkownikami!

Mamy nadzieje, że tym krótkim opisem przekonaliśmy was do wejścia na nasz serwer.
FanPage: fb.com/NiceTalk.pl
Email: [email protected]
Ekipa NiceTalk.pl
Tapeta_2.thumb.png.874005e8863f7202aa89bc53c66b2759.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jendrek

Serwer nie powala i nie ma nic takiego co by mogło przyciągnąć osoby, ale mam nadzieję, że ten serwer potrwa dłużej niż inne.

Jak na razie Neutral, ale życzę powodzenia!

x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maslana16

@Jendrek ten serwer działa już ponad pół roku i jest to jego 3 edycja. Pod koniec miesiąca będą na FanPage do wylosowania myszki, klawiatury, słuchawki itp.

Pozatym na pewno mamy lepsze zabezpieczenia niż większość serwerów Ts3 które mają po 200/300 osób. Nad dopracowaniem samych zabezpieczeń spędzilismy 5/6 dni
Wiec myślę, że serwer w najbliższym czasie się mocno rozwinie, i proszę nie oceniaj po okładce ;D

Edytowane przez Maslana16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.∂ιχχ
29 minut temu, Maslana16 napisał:

@Jendrek ten serwer działa już ponad pół roku i jest to jego 3 edycja. Pod koniec miesiąca będą na FanPage do wylosowania myszki, klawiatury, słuchawki itp.

Pozatym na pewno mamy lepsze zabezpieczenia niż większość serwerów Ts3 które mają po 200/300 osób. Nad dopracowaniem samych zabezpieczeń spędzilismy 5/6 dni
Wiec myślę, że serwer w najbliższym czasie się mocno rozwinie, i proszę nie oceniaj po okładce ;D

A kiedy 4 edycja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maslana16

@.∂ιχχ Jeśli coś Ci nie pasuje to nie musisz tego czytać, takie info 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zmechu

Myślę że  po prostu ludzie sugerują Wam nieco pokory 🙂

Jak widzi się kolejny serwer, który szczyci się że jest profesjonalny, najlepszy, cuda, wianki, ochrona i pełna automatyka - to u większości pojawia się uśmiech powątpiewania.

Chwalenie się automatyką już daaawno przestało być jakimkolwiek argumentem. 99,99% publicznych to ma bo to już jest standard. Eventy? Zabezpieczenia? Skąd wiecie że macie dobrą ochronę antyDDOS? Bo ktoś tak powiedział? Sprawdziliście to?

I jeden z naszych esportowców był ponoć u Was i w 2 minuty najprostszym sposobem wyciągnął IP Administracji. Tak że z zapewnieniem o zabezpieczeniu przed wyciekami to nie ten tego.

Nieco więcej pokory 🙂 Też sądziłem że mam super zabezpieczenia i super permisje, a okazało się że przegapiłem pewne info Teamspeaka przy jednaj aktualizacji i pojawił się babol który pojawić się nie powinien. A nad permisjami pracujemy nie 6 dni a 3 lata.

Ale życzę powodzenia, bo widzę że Wasz TS ma potencjał 🙂

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xAgresywny

1814551630_Temattrafiadoarchiwum.png.d62efeafd1fd07bb03ec300d11de9f3d.png

Cytat

Tematy osób, które są nieaktywne od minimum 31 dni, bądź zostały zablokowane zostają przeniesione do działu "archiwum", w celu ponownej reklamy autor tematu zobowiązany jest napisać wiadomość prywatną do moderacji forum. (Administracja: https://tsforum.pl/administracja/

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif.680e6cdfb4bd7d23af2da84609b1c5f0.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie