Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Patryk.

[Opinia] Cybervio

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk.

Witam, chciałbym się dowiedzieć w owym temacie co sądzicie o tym hostingu.

https://beta.cybervio.com/

Wczoraj był incydent pewien, więc pomyślałem żeby wstawić to tutaj aby osoby wypowiedziały się co myślą o tym hostingu

Hosting należy do osoby tzw. XaNeZ (Hackier Internetowy [DDoS'er]).

Edytowane przez Patryk.
  • Kocham to! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
XaNeZ

Cześć,

bardzo mi miło, że taki temat powstał. Co prawda, naszym target-em, nie do końca są serwery głosowe, bo nie są to oscylacje biznesowe, które nas interesują, natomiast, tak jak we wszystkim, zdarza się wyjątek od reguły. Naszą misją, obiektywnie, jest zmiana świata na lepsze i kilka razy zdarzyło nam się migrować serwer TeamSpeak do naszej architektury, szczególnie w tym trudnym okresie, w którym wiele dotychczasowych rozwiązań na rynku wspomnianej aplikacji, poległo. Myślę, że taki wątek, będzie jedynie potwierdzeniem naszej rzetelności oraz profesjonalizmu w wykonywanych przez nas zadaniach i utwierdzi naszych ewentualnych klientów, właśnie z tego sektora, do całkiem nowego, świeżego podejścia na rynku IT — w ogóle nie uogólniając tu serwerów głosowych.

Co prawda, temat powstał troszkę za wcześnie, bo obecnie jesteśmy dopiero na etapie rozruchu, wdrożenia naszych wszystkich funkcjonalności dla ogółu, na etapie odsłonięcia panelu WWW, jak i rozmowach z operatorami w kwestii uplinków, ale nigdy nie może być idealnie. Do pełnego montażu szaf oraz wprowadzenia się do serwerowni jeszcze trochę nam brakuje, ale całość, końcowe odsłonięcie projektu planujemy na te wakacje. Miejmy nadzieję, że obecna sytuacja epidemiologiczna nie zaszkodzi nam w rozruchu i wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Obecnie, dzięki wsparciu naszych partnerów, świetnie odnajdujemy się w takiej formie pracy i nie zauważamy żadnych opóźnień.

W kwestii rzekomych ataków DDoS, niestety mogę jedynie podejrzewać o jakiej sytuacji mowa. Wczoraj, na serwerze, na którym od czasu do czasu przebywam, pojawiło się grono osób, łącznie z Panem oraz zarzucaliście nam Państwo ataki DDoS, bez wskazania żadnego dowodu. Jedynym argumentem było to, że jakiś Pan „Mateusz” z konkurencyjnej firmy tak Państwu powiedział. Niestety, wyrosłem z tego typu zagrywek, bo traktuję to jako marketing szeptany.

Uprzejmie proszę o wskazanie twardych dowodów, w postaci dat rozmów z naszymi konsultantami na naszej infolinii, ich własnych nagrań lub korespondencji mailowej. Na pewno osobiście przyjrzę się tej sprawie.

Jednocześnie zaznaczę, że autoryzowanymi formami kontaktu z nami, są i wyłącznie:
Korespondencja mailowa: [email protected] ([email protected])
Infolinia BOK: +48 22 602 26 74

Oczywiście, jeżeli taki incydent miał miejsce ze strony kogokolwiek, w jakikolwiek sposób powiązany z Cybervio, z pewnością zostaną wyciągnięte z niego konsekwencje oraz pojawi się do niego sprostowanie na tym forum. Natomiast w tym momencie, jedynie mogę poprosić Pana o wskazanie jakichkolwiek dowodów.

Z niecierpliwością czekam na feedback, ewentualny kontakt mailowy: tutaj.

P.S. W razie chęci omówienia kwestii na telekonferencji, wideokonferencji, również proszę o taką informację. Na pewno postaram się takową zorganizować.

Cheers!

Edytowane przez XaNeZ
Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
8 godzin temu, XaNeZ napisał:

W kwestii rzekomych ataków DDoS, niestety mogę jedynie podejrzewać o jakiej sytuacji mowa. Wczoraj, na serwerze, na którym od czasu do czasu przebywam, pojawiło się grono osób, łącznie z Panem oraz zarzucaliście nam Państwo ataki DDoS, bez wskazania żadnego dowodu. Jedynym argumentem było to, że jakiś Pan „Mateusz” z konkurencyjnej firmy tak Państwu powiedział. Niestety, wyrosłem z tego typu zagrywek, bo traktuję to jako marketing szeptany.

nie Mateusz, zostałem poinformowany o zaistniałej sytuacji po tym jak atakowaliście serwer gadamytu.pl i nie tylko bo serwery z: Net-Speak, MultiGaming, itp latały.

większość wie że atakowaliście wraz z waszą ekipą: @Gremsonkowy, @zlociu więcej wymieniać?

ale jak już przekierowana była domena gadamytu.pl na wBOT.PL, to już miernie się wam zrobiło na gębie bo przestaliście atakować jak wybiliście 10% maximum.

no ale wiesz DDOS-GUARD robi swoje + te 7 data centrów, więc dla mnie to tyle i idź dalej szerzyć hosting z kosmosu który jest zarejestrowany w Czechach.

xAlmMg8.png.70b27e9c728bb8703df98eb9a38eabde.png

+ i tak wam nikt nie przejdzie na jakiś randomowy hosting.

Pozdrawiam Serdecznie.

VPS / Dedicated Server Security • Network Security • Monitoring Services • Website Security • Tech Enginner • Own Firewall

şчş

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
XaNeZ
1 minutę temu, Patryk. napisał:

nie Mateusz, zostałem poinformowany o zaistniałej sytuacji po tym jak atakowaliście serwer gadamytu.pl i nie tylko bo serwery z: Net-Speak, MultiGaming, itp.

większość wie że atakowaliście wraz z waszą ekipą: @Gremsonkowy, @zlociu więcej wymieniać?

ale jak już przekierowana była domena gadamytu.pl na wBOT.PL, to już miernie się wam zrobiło na gębie bo przestaliście atakować jak wybiliście 10% maximum.

no ale wiesz DDOS-GUARD robi swoje + te 7 data centrów, więc dla mnie to tyle i idź szerzyć hosting z kosmosu który jest zarejestrowany w Czechach.

20 minut temu, XaNeZ napisał:

Uprzejmie proszę o wskazanie twardych dowodów, w postaci dat rozmów z naszymi konsultantami na naszej infolinii, ich własnych nagrań lub korespondencji mailowej. Na pewno osobiście przyjrzę się tej sprawie.

Jednocześnie zaznaczę, że autoryzowanymi formami kontaktu z nami, są i wyłącznie:
Korespondencja mailowa: [email protected]bervio.com ([email protected])
Infolinia BOK: +48 22 602 26 74

Oczywiście, jeżeli taki incydent miał miejsce ze strony kogokolwiek, w jakikolwiek sposób powiązany z Cybervio, z pewnością zostaną wyciągnięte z niego konsekwencje oraz pojawi się do niego sprostowanie na tym forum. Natomiast w tym momencie, jedynie mogę poprosić Pana o wskazanie jakichkolwiek dowodów.

Z niecierpliwością czekam na feedback, ewentualny kontakt mailowy: tutaj.

P.S. W razie chęci omówienia kwestii na telekonferencji, wideokonferencji, również proszę o taką informację. Na pewno postaram się takową zorganizować.

Cheers!

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
MLK.
Godzinę temu, Patryk. napisał:

nie Mateusz, zostałem poinformowany o zaistniałej sytuacji po tym jak atakowaliście serwer gadamytu.pl i nie tylko bo serwery z: Net-Speak, MultiGaming, itp.

no ale wiesz DDOS-GUARD robi swoje + te 7 data centrów, więc dla mnie to tyle i idź dalej szerzyć hosting z kosmosu który jest zarejestrowany w Czechach.

Jebnij się w ten pusty łeb, przestań pisać jakieś zbędne posty, które w żaden sposób nie powielają się z prośbą przedstawienia dowodów. Już jeden użytkownik pisał Ci żebyś jebnął się słownikiem w łeb (#freedominik), ale najwyraźniej jest już za późno.

Godzinę temu, Patryk. napisał:

Jak to nie przejdzie? Osobiście widziałem duże projekty WWW (głównie sieci cs 1.6 oraz cs:go), które były partnerami @XaNeZ, więc przestań pisać takie głupoty.

Odnośnik do odpowiedzi
zlociu

Dzień dobry bardzo serdecznie. 

Pozwólcie że zniżę się do poziomu intelektualnego twórcy tematu i zacytuję jedną z dziwnych i chorych wypowiedzi którą kilka sekund po wejściu na kanał "naszej ekipy ddoserów (hehe)" usłyszeliśmy...

"ZAMKNIJ PIZDE KURWO WIEM GDZIE MIESZKASZ MAM DO CIEBIE GODZINKĘ ZARAZ BĘDZIESZ ŁAMANY" - chociaż nie do końca jestem pewny że to dokładnie usłyszałem bo miałeś mikrofon wsadzony w du**ę, stąd też może ten brak komfortu i takie zachowanie, jeżeli tak było to okej - wszystko rozumiem.

Jak wiesz mamy kwarantanne, dzieci takie jak ja czy też ty nie mogą wychodzić z domu, dlatego też polecam skorzystać:

image.png.8ea4dedac854a93c62f4af1b3c5ec496.png

A poza tym czekam na jakiekolwiek dowody, bo trochę się uśmiałem jak osoby trzecie dzwonią do mnie zachodząc się ze śmiechu że jakieś popychało oznacza mnie w jakiś śmiesznych tematach o tematyce teamspeak3, gdzie ja od dobrego półtora roku się w tym syfie nie udzielam ani nie wchodzę na żadne z waszych śmiesznych i żałosnych serwerów XD 

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
3 godziny temu, zlociu napisał:

Dzień dobry bardzo serdecznie. 

Pozwólcie że zniżę się do poziomu intelektualnego twórcy tematu i zacytuję jedną z dziwnych i chorych wypowiedzi którą kilka sekund po wejściu na kanał "naszej ekipy ddoserów (hehe)" usłyszeliśmy...

"ZAMKNIJ PIZDE KURWO WIEM GDZIE MIESZKASZ MAM DO CIEBIE GODZINKĘ ZARAZ BĘDZIESZ ŁAMANY" - chociaż nie do końca jestem pewny że to dokładnie usłyszałem bo miałeś mikrofon wsadzony w du**ę, stąd też może ten brak komfortu i takie zachowanie, jeżeli tak było to okej - wszystko rozumiem.

Jak wiesz mamy kwarantanne, dzieci takie jak ja czy też ty nie mogą wychodzić z domu, dlatego też polecam skorzystać:

image.png.8ea4dedac854a93c62f4af1b3c5ec496.png

A poza tym czekam na jakiekolwiek dowody, bo trochę się uśmiałem jak osoby trzecie dzwonią do mnie zachodząc się ze śmiechu że jakieś popychało oznacza mnie w jakiś śmiesznych tematach o tematyce teamspeak3, gdzie ja od dobrego półtora roku się w tym syfie nie udzielam ani nie wchodzę na żadne z waszych śmiesznych i żałosnych serwerów XD 

no kurwa to jeszcze blondynka, tak było ale w innym rodzaju więc słabą masz pamięć.

no ale cóż prawda zabolała że chodziliście w nickach takich jak: PolishHackerHosting, OiOiOi, MCIzhrak (Gremsonkowy) i ciągłe zmiany nicków + Udostępniam rozmowę jak pisaliście że serwer wyjebieta.

+ Identyfikatory osób: Zlociu, ɹǝdɔɐʞ, XaNeZ, Kabarecik, Gremsonkowy, forza italia, 

0J2XYJ5Y4UcYGI/VrGtheCqUxpk= - Zlociu

YOwX3WDk14Imu3SNpkIOJKwHafA= - ɹǝdɔɐʞ

fMAerKX4O3BCNJCVeUIyZO8YqjM= -  XaNeZ

JDAT7ZhleQYnsM57n+yRO9JO+Ow= - kabarecik

KAJxBv+US8ebTWNxsJefnQhDAxA= - Gremsonkowy

o2pe2c9Co7oKgToCT5/QxQN8a+o=  - forza italia

+8cyKQYj3ZbzhTIBxrRxcx7GynQ= - Pershing

1VjN1FNAAqtLOwtjAnBEpkFtZTU= , Mtu6lhtNOQ2tSWVWAZNNEirSoV8=  - PolishHackerHosting < 2 identyfikatory użyte.

tZM8QAp.png

Pozdrawiam Serdecznie.

VPS / Dedicated Server Security • Network Security • Monitoring Services • Website Security • Tech Enginner • Own Firewall

şчş

Edytowane przez Patryk.
Literówka + dodanie identyfikatorów
  • Kocham to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
zlociu
3 minuty temu, Patryk. napisał:

no kurwa to jeszcze blondynka, tak było ale w innym rodzaju więc słabą masz pamięć.

no ale cóż prawda zabolała że chodziliście w nickach takich jak: PolishHackerHosting, OiOiOi, MCIzhrak (Gremsonkowy) i ciągłe zmiany nicków + Udostępniam rozmowę jak pisaliście że serwer wyjebieta.

tZM8QAp.png

Pozdrawiam Serdecznie.

Network Security # Monitoring Services # Security Website

şчş

Ok, a te dowody to gdzie? 

3 minuty temu, Patryk. napisał:

Pozdrawiam Serdecznie.

şчş

AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

Odnośnik do odpowiedzi
Gość deyxq

Marne te dowody coś są, generalnie także mogę sobie niczki ustawić takie i pisać takie głupoty na TeamSpeaku. 😉 

Nie wiem czy serio szukasz strzała w mordę Patryk czy coś, pchasz się wszędzie tam gdzie Cię nie trzeba, (#antywarn) sam od siebie mogę XaNeZ'a i złocia polecić, odwalają kawał dobrej roboty i miejmy nadzieję iż tak zostanie. : D

A i tutaj podrzucam dobrych psychiatrów w miarę, być może Ci pomogą, chcesz to Ci bonik zniżkowy załatwię po kontaktach >.< 

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
2 godziny temu, deyxq napisał:

Marne te dowody coś są, generalnie także mogę sobie niczki ustawić takie i pisać takie głupoty na TeamSpeaku. 😉 

Nie wiem czy serio szukasz strzała w mordę Patryk czy coś, pchasz się wszędzie tam gdzie Cię nie trzeba, (#antywarn) sam od siebie mogę XaNeZ'a i złocia polecić, odwalają kawał dobrej roboty i miejmy nadzieję iż tak zostanie. : D

A i tutaj podrzucam dobrych psychiatrów w miarę, być może Ci pomogą, chcesz to Ci bonik zniżkowy załatwię po kontaktach >.< 

Nagranie też jest posiadane (możliwe ktoś na dniach udostępni), więc nie wiem dlaczego marny jest screenshot? jest napisane czarno na białym że zaraz tsa wyrzucą i proszę nie broń każdego bo sam lepszy nie jesteś (każdy ma coś za swymi uszami), a co dot. psychiatry to możesz się sam zgłosić 17-letni gnojku.

Pozdrawiam Serdecznie.

şчş

Edytowane przez Patryk.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość deyxq
5 minut temu, Patryk. napisał:

Nagranie też jest posiadane (możliwe ktoś na dniach udostępni)

A pozwolenie było? 😄

5 minut temu, Patryk. napisał:

proszę nie broń każdego bo sam lepszy nie jesteś (każdy ma coś za swymi uszami)

Nie bronię każdego, tylko znam troszkę osób i wiem kto jaki jest. 😉 No sam lepszy nie jestem, bo może najlepszy? (Whoopsie, sorka ego mi wy**********o poza skalę).

6 minut temu, Patryk. napisał:

a co dot. psychiatry to możesz się sam zgłosić 17-letni gnojku.

Rozumiem iż znasz mnie w życiu prywatnym iż znasz mój wiek? Bo chyba podałeś swój aktualnie mentalny wiek, a co do mojego to się grubo pomyliłeś. 

Zresztą nie jest to temat do opinii dot. mojej osoby, jest temat tam sobie wypisuj swoje wypociny na forach które większego znaczenia nie mają.

7 minut temu, Patryk. napisał:

Pozdrawiam Serdecznie.

şчş

Zostawię tylko tyle: XD!

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
1 godzinę temu, deyxq napisał:

A pozwolenie było? 😄

Nie bronię każdego, tylko znam troszkę osób i wiem kto jaki jest. 😉 No sam lepszy nie jestem, bo może najlepszy? (Whoopsie, sorka ego mi wy**********o poza skalę).

Rozumiem iż znasz mnie w życiu prywatnym iż znasz mój wiek? Bo chyba podałeś swój aktualnie mentalny wiek, a co do mojego to się grubo pomyliłeś. 

Zresztą nie jest to temat do opinii dot. mojej osoby, jest temat tam sobie wypisuj swoje wypociny na forach które większego znaczenia nie mają.

Zostawię tylko tyle: XD!

Jeżeli właściciel hostingu bierze udział w atakowaniu to każdy ma prawo udostępnić nagranie iż tj. dowód.

i kończę dyskusję na dzień dzisiejszy bo robi się Off-Topic.

Pozdrawiam Serdecznie.

şчş

Edytowane przez Patryk.
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
XaNeZ

Panie Patryku,

3 godziny temu, Patryk. napisał:

Cieszę się, że został Pan poinformowany, natomiast bardzo proszę, aby dalej nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń w moją stronę, jak i Panów, których tak chętnie Pan oznacza. Jeżeli chodzi o rzekome ataki DDoS skierowane na serwer, czy serwerownie, o których Pan wspomniał, nadal oczekuję na dowody, w których jasno będzie słychać lub widać, że jestem to ja.

W kwestii osób innych, poza @Gremsonkowy, wypowiadać się nie będę. Nie są one w żaden sposób powiązane z Cybervio, w ich kwestii proszę założyć osobny wątek na forum oraz tam przedstawiać swoje domysły, w żaden sposób niepoparte dowodami.

Jeżeli chodzi o serwerownię Net-Speak, jesteśmy z nią w stałym kontakcie oraz sami nakierowaliśmy ich na trop prawdziwych cyberprzestępców. Tak jak wspominałem wcześniej „naszą misją, obiektywnie, jest zmiana świata na lepsze”.

1 godzinę temu, Patryk. napisał:

chodziliście

pisaliście

Z mojej strony:

4 godziny temu, XaNeZ napisał:

fMAerKX4O3BCNJCVeUIyZO8YqjM= -  XaNeZ

https://ts3index.com/?page=searchclient&uid=fMAerKX4O3BCNJCVeUIyZO8YqjM=

KAJxBv+US8ebTWNxsJefnQhDAxA= - Gremsonkowy

https://ts3index.com/?page=searchclient&uid=KAJxBv+US8ebTWNxsJefnQhDAxA=

Nie widzę tutaj żadnego serwera, o którym Pan pisał. Identyfikatory, które Pan wskazał powyżej, są ogólnodostępne. Każdy może je dobrowolnie posiąść, więc zupełnie nie wiem, jaki to „dowód” wniosło do naszej konwersacji.

Zrzut ekranu, również zupełnie nic nie wnosi. Nie ma żadnego identyfikatora, który pisał wiadomości, nie ma żadnych, ale to żadnych konkretów.

Mam wrażenie, jakby ktoś, zupełnie nie wiedzieć czemu, szukał zainteresowania swoją osobą po raz setny i próbował zabłysnąć wiedzą, której rzeczywiście nie posiada.

38 minut temu, Patryk. napisał:

Nagranie też jest posiadane (możliwe ktoś na dniach udostępni)

38 minut temu, Patryk. napisał:

jest napisane czarno na białym że zaraz tsa wyrzucą

19 minut temu, Patryk. napisał:

Jeżeli właściciel hostingu bierze udział w atakowaniu to każdy ma prawo udostępnić nagranie iż tj. dowód.

Z mojej strony:

4 godziny temu, XaNeZ napisał:

Na wszelki wypadek zgłosiłem wątek dla moderacji forum. Liczę, że osoby, które wiedzą najlepiej co wolno na ich forum, a czego nie, przyjrzą się sprawie, ponieważ praktyki, jakie Pan stosuje, są nieuczciwą konkurencją oraz nie mają pokrycia z prawdą. Mówić może każdy, udowodnić już ciężej.

Proszę mi wierzyć lub nie, że mam ciekawsze zajęcia, niżeli atakowanie serwerów głosowych. Rozumiem, że jest Pan w nich zapatrzony, ale z całym szacunkiem, trzeba kiedyś zastopować. To, co Pan robi, jest nie tylko nieuczciwe wobec nas, Pan kompromituje samego siebie. Wystarczy na chłodno przeczytać całą konwersację, która jest stekiem bzdur i próbą manipulacji.

Cheers!

Edytowane przez XaNeZ
  • Lubię to! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
.∂ιχχ

Dwa podstawowe pytania, po pierwsze na tej stronie nie można się zarejestrować więc jak mam skorzystać z waszej oferty, po drugie gdzie znajdę dane na temat waszej "działalności"?

Edytowane przez .∂ιχχ
  • Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Fluezd
1 godzinę temu, .∂ιχχ napisał:

Dwa podstawowe pytania, po pierwsze na tej stronie nie można się zarejestrować więc jak mam skorzystać z waszej oferty, po drugie gdzie znajdę dane na temat waszej "działalności"?

Po co chcesz się rejestrować skoro panel WWW jest na „etapie odsłonięcia” – była o tym mowa wyżej? 🤔 Co do oferty, dostępne są inne opcje kontaktu, o których także była mowa wyżej. 😉

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
MXDesign

Co do CyberVio zobaczymy jak hosting będzie gotowy w 100% na razie się na to nie zapowiada ale liczmy na rozwiniecie hostingu.

• Kocham to! 1
  • Przykro mi! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie