Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Kretez.

GamingTs3.eu : Kosmiczny Wymiar Rozrywki!

Rekomendowane odpowiedzi

Kretez.

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję serwera GamingTs3.eu! 

ts-plakat.png

Edytowane przez TRAS
Błąd

CEO - GamingTs3.eu

Odnośnik do odpowiedzi
Angel

Chciałbym abyś wytłumaczył mi punkt trzeci w tej prezentacji, bo totalnie nie rozumiem jaki wpływ ma odnajdywanie się na serwerze - gdzie może to raczej oznaczać,że kanały są czytelne i przejrzyste, do PeŁnEj AuTomAtYzAcjI SeRwEra, która totalnie nie oznacza nic poza tym, że posiadacie bliżej nieokreślone boty, które coś robią.

Jeśli mój tok rozumowania jest błędny to mnie z niego wyprowadź, albo zmień ten tok rozumowania.

O 4. punkcie chyba nie ma co się wypowiadać, bo to,że macie maszynę w OVH nie świadczy jeszcze o super zabezpieczeniach, a każdy chociaż trochę bardziej zainteresowany w temacie powie Ci,że nie ma takiego zabezpieczenia, którego nie da się obalić. 😉

• Kocham to! 2
  • Przykro mi! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Exit

Bliżej nieokreślone boty.... tsApps według Ciebie są to "nieokreślone boty, które coś robią"?

Kanały są przejrzyste i czytelne a automatyzacja tylko pomaga w odnalezieniu się w 400 kanałach.

• Kocham to! 2
  • Haha! 1

Jestem grubym człowiekiem, nie bijcie... plsss

Odnośnik do odpowiedzi
Angel
1 godzinę temu, czopka napisał:

Bliżej nieokreślone boty.... tsApps według Ciebie są to "nieokreślone boty, które coś robią"?

Kanały są przejrzyste i czytelne a automatyzacja tylko pomaga w odnalezieniu się w 400 kanałach.

Ale wiesz,że mi chodzi cały czas o grafikę? Skąd ktokolwiek poza osobami, które są na serwerze, a których reklama serwera już totalnie nie interesuje, może wiedzieć, że macie jakieś tsappsy? xD

Brak merytorycznych informacji powoduje dezinformacje. Myślę, że reklamując serwer zależy wam na zainteresowaniu ze strony potencjalnych użytkowników, a opis, z którego nic nie wynika może powodować w tym problemy.

Z Twojego końcowego zdania nasuwa się zatem pytanie: w jaki sposób automatyzacja pomaga w tym? Wciąż nie rozumiem. 😉

Sram na to czy odpowiesz na to czy nie, nie będę robić tutaj offtopa i pisać więcej, ale generalnie to proponuję albo bardziej rzetelne, dłuższe informacje, albo napisanie tego w taki sposób, który pozwoli zrozumieć komuś czym chcecie zachęcić do swojego serwera.

• Kocham to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
Cytat

Użytkownik ma prawo do posiadania jednego tematu w dziale dotyczącego jednego projektu (jeśli osoba posiada kilka może wstawić prezentacje). W przypadku próby oszustwa i tworzenia tematów z domenami przekierowującymi na ten sam projekt osoba zostanie ukarana. 

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie