Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Mentis

mentis.ovh - Twoje miejsce rozmów

Rekomendowane odpowiedzi

Mentis

logo-medium2.png.8736635e3fc8b7784b2677418dd955b1.png

Siema, siema. Ogólnie na wstępie mojej prezentacji serwera chciałem napisać praktycznie to co każdy czyli: "Siuper ochlona antyddos", "Najlepsia administacjia", "liciencja", "lokaliziacjia polska nasz super kraj ❤️" itd, a ja dziś do was przychodzę z taką prezentacją:

• Lokalizacja Francuska - tak mi hosting wybrał więc mhm;
  • Brak licencji - bo i tak na razie starcza 32 sloty, jak zabraknie to na pomagam pl coś tam się utworzy;
  • Automatyzacja - tak jak na każdym serwerze więc nie mam czym się chwalić;
  • Brak administracji - ale wkrótce wystartujemy z rekrutacją 😉;
  • Strona WWW - tak jak z botem, większość tsów już ma więc nie ma czym się chwailić.

Mam nadzieje że dołączycie na mój serwer bo i tak nie pożałujecie, elo.

Prezentacja dla beki, po prostu znudziły

mi się dotychczasowe prezentacje innych serwerów ;x

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Odnośnik do odpowiedzi
NoFeaR

Serwer jak serwer, nic ciekawego w sumie

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis
2 minuty temu, NoFeaR napisał:

Serwer jak serwer, nic ciekawego w sumie

To prawda, aczkolwiek myślę że prezentacja nie jest taka nudna.

Edytowane przez Mentis

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Odnośnik do odpowiedzi
Angel

lokalizacja francuska czy jakakolwiek inna wg mnie nie ma większego znaczenia - wolałbym mieć 200 stabilnego pingu niż 20 na serwerze który wywala kichnięcie pana Jarka w serwerowni

tak to spoczko 

powodzonka 

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
zmechu

Może się mylę ale to już drug albo nawet trzeci raz jak widzę stawiany TS na tej domenie 🙂 Wcześniej chyba był ts.mentis.ovh i coś koło miesiąca się kręcił. Jaki jest sens (oprócz "a se uruchomię, to nie pierwszyzna") uruchamiania TS który znów zaliczy shutdown po bliżej określonym czasie?

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

Odnośnik do odpowiedzi
MLK.
6 godzin temu, zmechu napisał:

Jaki jest sens (oprócz "a se uruchomię, to nie pierwszyzna") uruchamiania TS który znów zaliczy shutdown po bliżej określonym czasie?

Jeśli chce sobie prowadzić taki serwer to raczej nie ma w tym problemu. Dla takiego młodego człowieka, tworzenie serwera to zawsze "nabieranie" jakiegoś doświadczenia - zawsze coś nowego zostaje w głowie. Koszt uruchomienia takiego serwera chociaż na ten przysłowiowy "miesiąc" nie jest duży.

Serwer jak serwer, widziałem gorsze wykonanie niektórych projektów, lecz ten nie jest taki zły. Włożysz dużo ciężkiej pracy i zaangażowania to może coś z tego wyjdzie, w każdym razie życzę powodzenia.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Mentis
7 godzin temu, zmechu napisał:

Może się mylę ale to już drug albo nawet trzeci raz jak widzę stawiany TS na tej domenie 🙂 Wcześniej chyba był ts.mentis.ovh i coś koło miesiąca się kręcił. Jaki jest sens (oprócz "a se uruchomię, to nie pierwszyzna") uruchamiania TS który znów zaliczy shutdown po bliżej określonym czasie?

Mój ostatni projekt zakończył się tym, ponieważ nie miałem wystarczającej ilości czasu. Teraz go mam i chciałbym wznowić swój projekt. Na przyszłość nie pisz czegoś takiego bo tak jak ja bym zapytał "Po co istnieje wasz serwer skoro jest już dużo takich?". W ogóle kiedyś byłem u was DJ i sam nie umiałeś mi dać permisji do nadawania sobie talka.

Edytowane przez Mentis
  • Haha! 1

Odnośnik do odpowiedzi
zmechu

Nie mam nic przeciwko zdobywaniu doświadczenia 🙂 Wiadomo że samo z siebie nie przyjdzie i to właśnie na błędach człowiek się uczy 🙂

Po prostu uważam że lepiej przyłączyć się do kogoś kto już ma doświadczenie, niż samemu popełniać wciąż te same błędy i rozwiązywać problemy które już dawno są rozwiązane. 90% TSów tutaj pada po miesiącu, bo na początku jest hurraoptymizm, a potem okazuje się że to kawał ciężkiej pracy prawie na etat. No i ciężko jest zrobić coś co nie będzie kopią TSów takich samych jak wszystkie inne.

A co do Twojego DJ u nas - no to właśnie taki słomiany ogień. Zdaje się byłeś u nas parę razy, dostałeś odpowiednią rangę oraz nawet dostęp do sterowania naszym botem na Poczekalni i ... i tyle Cię widziano 🙂

Ale życzę powodzenia i wytrwałości w projekcie!

• Lubię to! 1

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis
23 minuty temu, zmechu napisał:

niż samemu popełniać wciąż te same błędy

Każdy się uczy na błędach i niektórzy przez te błędy się hamują, a ja dążę dalej żeby moje serwery były na dobrym poziomie. Nawet Ci którzy mają doświadczenie uczyli się na błędach...

23 minuty temu, zmechu napisał:

Ale życzę powodzenia i wytrwałości w projekcie!

Dzięki

Edytowane przez Mentis
  • Lubię to! 1
  • Haha! 1

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

Oficjalnie wystartowaliśmy z rekrutacją na Supporta! Więcej informacji na kanale [»] Status rekrutacji: ON nad Centrum Pomocy. Zapraszamy!

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

Czy wiesz, że tylko u nas jest odliczanie ile trwa COVID-19? Również nasz serwer wspiera akcje #zostańwdomu. Także #zostańwdomu i zapraszamy!

ee.thumb.jpg.e61a0f6f2aa41084abe4ba12ef980027.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Jendrek

Przenoszę do archiwum, autor zbanowany.

Edytowane przez Jendrek

x

Odnośnik do odpowiedzi
Jendrek

1814551630_Temattrafiadoarchiwum.png.d62efeafd1fd07bb03ec300d11de9f3d.png

x

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie