Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Everstay

[Zostanę] Grafikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Everstay

Jeśli szukasz doświadczonego zespołu grafików o niewygórowanych cenach, dobrze trafiłeś. Tworzymy profesjonalne jak i te mnie wymagające projekty; wszystko zależne jest od Twojego budżetu.

Wykonujemy:

• Szaty graficzne stron, serwerów ts,minecraft itp.
  • Layouty stron/for
  • Sygnatury,
  • Teksty,
  • Plakietki,
  • Ikonki
  • ...i wiele więcej.

Po ceny i dodatkowe pytania zapraszam na pw!

𝐼𝓃 𝒸𝒶𝓇𝓃𝒶𝑔𝑒, 𝐼 𝒷𝓁𝑜𝑜𝓂, 𝓁𝒾𝓀𝑒 𝒶 𝒻𝓁𝑜𝓌𝑒𝓇 𝒾𝓃 𝓉𝒽𝑒 𝒹𝒶𝓌𝓃 ~ 𝒥𝐻𝐼𝒩

Odnośnik do odpowiedzi
Menor

Witam, na początku chciałbym ostrzec wszystkich tych, którzy planują u tej osoby cokolwiek realizować, jest to zwykły oszust, straciłem na jego "prace graficzne 440zł", które jednym słowem nadają się do wrzucenia pendrive i wywalenie do śmietnika. Stronę, którą zleciłem aby przerobił graficznie nie da się totalnie zakodować jest zrobiony totalny burdel nic się nie trzyma kupy dodatkowo dodam, że zlecenie na layout forum oraz prezentacji serwerowej nie zostało w ogóle zrealizowane po uzyskaniu pieniędzy na swoim koncie i ustaleniu terminu odebrania gotowej grafiki zostałem olany totalnie z umówionego terminu zostały tylko wspomnienia, musiałem się prosić dopytywać a i tak zostawałem ciągle olewany, po czasie kiedy zacząłem się denerwować zaistniałą sytuacją i brakiem zrealizowanej grafiki za, którą dostał pieniądze Marcin S. zaczął mnie wyśmiewać w bezczelny sposób oraz próbował skłócić mój team aby zniszczyć współpracę na dole załączę ss`y z rozmów oraz link do gifa jak wygląda jego realizacja graficzna na przykładzie strony WWW. 

Napisałem wszystko w skrócie jeżeli ktoś będzie zainteresowany większą ilością ss-ów z jego podejścia do realizacji projektów proszę pisać śmiało w wiadomości prywatnej mogę także podesłać dowody wpłat oraz dowody na to, że ta osoba jest niegodna jakiegokolwiek zlecenia graficznego 🙂

W internecie posługuje się pod kilkoma nickami:

Everstay
[19:36]
Elevate
Rose
Cielu

Zrzut rozmów z koderem a obok z Marcinem S. Który wykonuje zlecenia graficzne xxx

Tutaj plik Gif który pokazuje, jak jest spartaczona grafika 🙂 https://gyazo.com/4063cdabc38db111514c306678280e6d 

Edytowane przez kingorbit
Usunięcie grafik z udostępnionymi danymi osobowymi
Odnośnik do odpowiedzi
Everstay

x

Edytowane przez Everstay

𝐼𝓃 𝒸𝒶𝓇𝓃𝒶𝑔𝑒, 𝐼 𝒷𝓁𝑜𝑜𝓂, 𝓁𝒾𝓀𝑒 𝒶 𝒻𝓁𝑜𝓌𝑒𝓇 𝒾𝓃 𝓉𝒽𝑒 𝒹𝒶𝓌𝓃 ~ 𝒥𝐻𝐼𝒩

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie