Jump to content

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomysł na serwer [tylko dla chętnych]

dejzufx

Recommended Posts

Siemka,  myśle nad otworzeniem jakiegoś nie dużego publicznego serwera  na początek 128 slot. z jakimś ciekawym botem query, myślałem nad ts3 pod społeczność OTS bo aktualnie nie istnieje taki polski.

Jeżeli chodzi o licencję, to na 100% zostanie zakupiona, może jutro, może za parę dni, o ile to będzie miało sens i będzie ktoś chętny aby otworzyć wspólnie taki serwer.

Posiadam serwer OTS, na którym grało po 300/400 graczy online, aktualnie offline ze względu na chorą akcje od cuddiego ale mniejsza, ale będzie plan to reaktywować.

---> • Darmowe boty muzyczne dla gildii/teamów.

---> • Strefa partnerska dla serwerów tibii (własna strefa, własne rangi, boty muzyczne + opcja ustawienia 2/3 reklam globalnych na serwerze związanym z OTS czy coś w tym stylu + możliwość podpięcia własnej subdomeny np. ts.nazwaots.pl).

---> • Różne eventy typu: IDOL/Freestyle/Tyralnia/Jaka to melodia, a w nich do wygrania różne nagrody typu "Tibia Coins/PACC itd."

---> • Jakaś promowana lista serwerów OTS, godnych uwagi w formie kanałów ładnie zrobionych (taka mini otslista).

---> • Strefa [VIP] / Strefa [GILDIA] / Mini Strefa [Donator/Zasłużony/Przyjaciel/Zaufany].

---> • Jakiś mini-support OpenTibia, jeśli znajdą się chętni na takie stanowiska czy coś.

---> •  Rangi 4FUN projektowane przez użytkowników.

Oczywiście to nie wszystko, chciałbym zrobić na tym serwerze coś ciekawego ale no sam na 100% nie zdołam, dlatego liczę że znajdę kogoś w miarę rozgarniętego i chętnego coś otworzyć wspólnie, najlepiej +18 ale nie trzeba 😛 

Jeśli ktoś uzywa w XXI wieku GG to piszcie tam bo 24/7 aktiw jestem

70254288

Popraw nazwę tematu zgodnie z regulaminem. W razie braku uprawnień napisz wiadomość prywatną bądź zgłoś temat. Masz 24h, w innym wypadku Twój temat trafi do kosza.

Jestem grubym człowiekiem, nie bijcie... plsss

Guest deyxq

Od strony technicznej oraz wizualnej mógłbym się zająć z Tobą projekcikiem z chęcią, myślę iż jeżeli znalazłoby się troszkę chętnych to mógłby wyjść dość ciekawy projekt.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information