Jump to content


Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Existing user? Sign In

Sign InOr sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ 1.8.8 ] play.SteveMc.pl - twój serwer GMSurvival. ( Sprawdź to! )


bartex530official

Recommended Posts

bartex530official

Kochani gracze! Jesteśmy nowym serwerem na rynku, więc to jest wiadomo, że nie będziemy mieć od razu 1000 osób na serwerze, jak inne „serwerki”. Staraliśmy się zaoferować wam bezpieczny serwer na którym możecie grać. Ten okres pokazał nam, że jesteśmy w 100% zapewnić wam stabilną rozgrywkę oraz bezpieczeństwo. Więc dalej będziemy rozwijać serwer Stevemc! 
Przez ponad tydzień pracowaliśmy nad nową edycją serwera, aby wprowadzić nowości oraz rozpocząć od nowa całą grę, aby nowi gracze mieli możliwości na rozwój swojej gildii i własnej postaci.

Dziękujemy wszystkim osobom za wsparcie naszego serwera po przez zakupy w sklepie internetowym, dla nas oznacza to jedno. Jesteśmy godni waszego zaufania. Rangi, które zostały zakupione podczas 1 edycji na zawsze, zmieniają swój czas wygaśnięcia. Rangi z pierwszej edycji, które zostały zakupione, otrzymają te osoby, ostatni raz na 2 edycję za darmo – przepraszamy. Pamiętajcie robiąc zakupy w naszym sklepie https://www.stevemc.pl/sklep wspieracie nasz serwer! Pieniądze uzyskane ze sklepu są przekazywane na dalszy rozwój serwera. W sklepie będzie można zakupić rangi za -50% taniej, promocja zakończy się w sobotę o godzinie 12:00, przypominamy że można u nas płacić: paysafecardem, paypalem, sms oraz przelewem/blikiem. 
Film z naszego serwera (trailer), możecie go również pobrać i umieścić na swoich kanałach. Polecamy, aby każda osoba która ma taką możliwość wrzuciła trailer, dzięki czemu będzie nas więcej. 🎬 Nagrodami jest ranga VIP od 300 subskrybcji lub ranga YouTuber od 500 sukbskrypcji. Dowload: https://tiny.pl/tbrb5

Co się zmienia na II Edycję serwera?
Zostajemy przy naszym autorskim trybie GmSurvival. Wprowadziliśmy dużo zmian, które wam się na pewno spodobają! Dodaliśmy walutę serwera (Emeraldy), dzięki nimi można zakupić /efekty (potiony zostały wyłączone) czy handlować z vilagerami. Naprawiliśmy wszystkie błędy, które pojawiły się na I edycji serwera. Na startcie będą wyłączone diax sety/gamemode oraz kity, w sobotę o godzinie: 12:00 zostanie wszystko włączone. Zwiększyliśmy drop na serwerze, border mapy wynosi 2500 kratek, itemy na gildie są średnie, wprowadziliśmy nowy system gamemode, aby gracze nie dawali faworki osobą na survivalu (niszczy to rozgrywkę poprostu). 

Pierwszy raz otwieramy NETHER 😊 – Nether zostanie otworzony w sobotę o godzinie 18:00, znajduje się tam mała arena PvP – Powodzenia, koxy!

Mamy nadzieję, że spodoba wam się nowa odsłona serwera SteveMC, zapraszamy 13 marca (w piątek) o godzinie 18:00 – Wydaję się to być dzień pechowy ale dla nas to będzie wielki dzień. Jeżeli masz jakieś pytanie napisz do nas na FanPag’u, postaramy Ci się pomóc. Do zobaczenia na serwerze.

Pozdrawiamy,
Ekipa SteveMC!

 

stev111.png

Edited by bartex530official
  • Lubię to! 2
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

 

1814551630_Temattrafiadoarchiwum.png.d62efeafd1fd07bb03ec300d11de9f3d.png

 

Spoiler

Tematy osób, które są nieaktywne od minimum 31 dni, bądź zostały zablokowane zostają przeniesione do działu "archiwum", w celu ponownej reklamy autor tematu zobowiązany jest napisać wiadomość prywatną do moderacji forum. (Administracja: https://tsforum.pl/administracja/) 

 

TeamSpeak3: XTS3.EU

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information