Jump to content

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Opinia] etalk.pro

Recommended Posts

<22:30:51> "LONGTALK INF" pokes you: Za 10 minut nasz serwer TS3 kończy swoją przygodę. Zapraszamy na: ts3server://etalk.pro

Chyba im się coś pomyliło.

• 5 weeks later...
4 minuty temu, quentiss napisał:

Boty jak boty dla każdego klanu, polecam zabezpieczyć stronę bo luk macie od ciula 

Jakie tam luki widzisz drogi kochany quentiss?
https://psgaming.pl/dev/ lepsze oczywiście

pół roku pracy nad waszym panelem i efektem jest panel z dwiema funkcjami XD

Edited by eTalk.pro

Nie znam, ale wygląda jak typowy syf.

Wyreklamujcie się na tym co wy robicie, a nie narzekając na psgaming.

Sprawa z reklamą też na minus.

cześć

11 minut temu, GryTrean napisał:

Nie znam, ale wygląda jak typowy syf.

Wyreklamujcie się na tym co wy robicie, a nie narzekając na psgaming.

Sprawa z reklamą też na minus.

Dziękuje za konstruktywną opinie. Pozdrawiamy.

• Kocham to! 2
48 minut temu, KeNyDi napisał:

Szkoda, że twoja opinia nie ukrywając nikogo nie obchodzi 🤠

Dobrze, że Twoja wypowiedź na ten temat kogoś obchodzi.

Co do serwera, jak można zauważyć wyżej niestety nie mogę polecić. Jakieś śmieszne docinki związane z psgaming (beczunia pełna para). W dodatku sama opinia opiera się na reklamowaniu na innych serwerach.

• Lubię to! 2
54 minuty temu, KeNyDi napisał:

Szkoda, że twoja opinia nie ukrywając nikogo nie obchodzi 🤠

Nie znam ciebie ale po twojej wypowiedzi łatwo stwierdzić, że jesteś administratorem/właścicielem i prawda boli...

Ps. Mamy własne boty muzyczne i jakoś żadna gildia czy użytkownik nie narzeka na stałem 165 botów pozdrawiam cieplutko waszego malutkiego tsika 🙂

Edited by quentiss

icon_2830218300.PNG

icon_1206693594.png

imageproxy.png

1 minutę temu, MLK. napisał:

Dobrze, że Twoja wypowiedź na ten temat kogoś obchodzi.

Co do serwera, jak można zauważyć wyżej niestety nie mogę polecić. Jakieś śmieszne docinki związane z psgaming (beczunia pełna para). W dodatku sama opinia opiera się na reklamowaniu na innych serwerach.

Na temat jego opinii chodziło mi o kontekście, że wiadomo inny administrator o innym teamspeaku nie będzie mówić w superlatywach jak oba serwery nie są zaprzyjaźnione.

A jak dobrze wiemy nasz teamspeak (czyt.eTalk.pro) nie jest w najlepszych relacjach z psgamingiem. Więc jego wypowiedź na temat eTalka będzie instant skierowana by nas zhejtować czy oczernić więc c'mon! 😒

Teraz, quentiss napisał:

Potraktowałem dokłanie tak jak w nas 😎

Hmmmm, krytykujesz po czym robisz " to samo ". Muszę powiedzieć, że jesteś niesamowitym hipokrytą w takim bądź razie 🥺 

Siemaneczko ziemniaczki!

Dziękuje, że dajecie mi robotę.

Kłóćcie się dalej, ale pamiętajcie o regulaminie bo dawno nie nadawałem warnów 🙂

//ostrzeżenie do tematu, ogarnijcie się i nie zachowujcie się EDIT:jak dzieci

Edited by Szczot3k

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

1 minutę temu, Szczot3k napisał:

Siemaneczko ziemniaczki!

Dziękuje, że dajecie mi robotę.

Kłóćcie się dalej, ale pamiętajcie o regulaminie bo dawno nie nadawałem warnów 🙂

//ostrzeżenie do tematu, ogarnijcie się i nie zachowujcie się dzieci

Coś nie tak? Po to są Opinie

Opinia opinią, - pisanie offtopic'ów oraz double postów to już coś innego.

Więcej nie piszę, obserwuje temat i wrzucam ostrzeżenia zgodnie z wykroczeniami.

Edited by Szczot3k
dr., int.

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

2 godziny temu, Szczot3k napisał:

Opinia opinią, - pisanie offtopic'ów, oraz double postów to już coś innego.

Więcej nie piszę, obserwuje temat i wrzucam ostrzeżenia zgodnie z wykroczeniami.

Powinieneś byś wdzięczny za aktywność na forum  + 5 osób 😉

umieramy.png

2 godziny temu, KnopperSs napisał:

Powinieneś byś wdzięczny za aktywność na forum  + 5 osób 😉

umieramy.png

XD! Jakiś noname na forum myśli, że jak się pokłóci w opinii to osoby dojdą. Ciekawe kiedy nastąpi ten czas jak od ciebie będą znikać osoby, ze względu na osoby które będą się reklamować. Więc taki baranek w ścianę do zajebania powinien pomóc.

• Lubię to! 2

GamingTS3.eu

1 godzinę temu, BloszeK napisał:

XD! Jakiś noname na forum myśli, że jak się pokłóci w opinii to osoby dojdą. Ciekawe kiedy nastąpi ten czas jak od ciebie będą znikać osoby, ze względu na osoby które będą się reklamować. Więc taki baranek w ścianę do zajebania powinien pomóc.

Chyba nie zrozumiałeś byczku! Już wyjaśniam. Chodzi o to, że przez owe opinie doszło 5 osób od nas na forum. 😉  Trochę kultury, bo lecą warny w naszą stronę za off topy oraz wyzwiska, a widzę iż sam nie jesteś na jakimś bardzo wysokim poziomie, przynajmniej jeżeli chodzi o słownictwo 😕 Pozdrawiamy!

Edited by xKugar
11 minut temu, xKugar napisał:

Chyba nie zrozumiałeś byczku! Już wyjaśniam. Chodzi o to, że przez owe opinie doszło 5 osób od nas na forum. 😉  Trochę kultury, bo lecą warny w naszą stronę za off topy oraz wyzwiska, a widzę iż sam nie jesteś na jakimś bardzo wysokim poziomie, przynajmniej jeżeli chodzi o słownictwo 😕 Pozdrawiamy!

Widzisz, po jednym wyrazie? No to ci powiem, nieźle. Ale czy ktoś wam każe wyzywać innych? I co z tych pięciu osób jak, chwila i za te 5 będzie 10 więc, nic nowego. Co ma kultura do warnów za offtop? Pozdrowił bym ale wole napisać, żebyś też baranka w ścianę za*****ł.

GamingTS3.eu

• Właściciel

Nasze forum nie jest "zdechłe". Każde forum w internecie aktualnie osiąga do 30/50 osób online. Przykładem jest największe forum, które niegdyś miało po tysiące ludzi, a teraz ma do 30-50 zalogowanych (nie mówią o tysiącach gości), a zaangażowanych może do 15/20. Nasze forum ma się nieźle, mogłabym tu dać przykład zdechłego forum, które w godzinach szczytu ma po 5 osób w tym 4 z administracji, ale się powstrzymam. 🙂

Mieć po 5-6 współprac aplikacji, które robią "furorę" w świecie ts i mieć po 5 osób, a mieć jedną współpracę i mieć po 10-30, cóż. Nie uważam żeby moje forum jakkolwiek było zdechłe. 

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 2

Wredna -stopka.png

31 minut temu, BloszeK napisał:

Widzisz, po jednym wyrazie? No to ci powiem, nieźle. Ale czy ktoś wam każe wyzywać innych? I co z tych pięciu osób jak, chwila i za te 5 będzie 10 więc, nic nowego. Co ma kultura do warnów za offtop? Pozdrowił bym ale wole napisać, żebyś też baranka w ścianę za*****ł.

Nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz wyzwiska skierowane z naszej strony do jakiegokolwiek użytkownika? Czy ja nie widzę czegoś, możesz wskazać? Co do użytkowników forum nie musisz ciągnąć tematu, ponieważ już wyjaśniłem Ci o co chodziło koledze. Następnie warny za offtop do kultury nie mają dosłownie nic, jedyne co je łączy to Twoje zachowanie, czyli odbieganie od tematu "OPINIA", razem z Twoim zaawansowanym słownictwem! Jeżeli masz jakiś problem bezpośrednio z naszym serwerem to zapraszamy serdecznie do nas, bo widzę iż się nie dogadamy na płaszczyźnie forum.😉 
#freeKeNyDi

Edited by xKugar
  • Kocham to! 2