Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Canecorso

[Opinia] etalk.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Canecorso

<22:30:51> "LONGTALK INF" pokes you: Za 10 minut nasz serwer TS3 kończy swoją przygodę. Zapraszamy na: ts3server://etalk.pro

Chyba im się coś pomyliło.

Odnośnik do odpowiedzi
eTalk.pro
4 minuty temu, quentiss napisał:

Boty jak boty dla każdego klanu, polecam zabezpieczyć stronę bo luk macie od ciula 

Jakie tam luki widzisz drogi kochany quentiss?
https://psgaming.pl/dev/ lepsze oczywiście

pół roku pracy nad waszym panelem i efektem jest panel z dwiema funkcjami XD

Edytowane przez eTalk.pro
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
GryTrean

Nie znam, ale wygląda jak typowy syf.

Wyreklamujcie się na tym co wy robicie, a nie narzekając na psgaming.

Sprawa z reklamą też na minus.

• Lubię to! 1

cześć

Odnośnik do odpowiedzi
eTalk.pro
11 minut temu, GryTrean napisał:

Nie znam, ale wygląda jak typowy syf.

Wyreklamujcie się na tym co wy robicie, a nie narzekając na psgaming.

Sprawa z reklamą też na minus.

Dziękuje za konstruktywną opinie. Pozdrawiamy.

• Kocham to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
KeNyDi
2 godziny temu, quentiss napisał:

Nie polecam syf teamspeak reklamują się...

Szkoda, że twoja opinia nie ukrywając nikogo nie obchodzi 🤠

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
MLK.
48 minut temu, KeNyDi napisał:

Dobrze, że Twoja wypowiedź na ten temat kogoś obchodzi.

Co do serwera, jak można zauważyć wyżej niestety nie mogę polecić. Jakieś śmieszne docinki związane z psgaming (beczunia pełna para). W dodatku sama opinia opiera się na reklamowaniu na innych serwerach.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
quentiss
54 minuty temu, KeNyDi napisał:

Nie znam ciebie ale po twojej wypowiedzi łatwo stwierdzić, że jesteś administratorem/właścicielem i prawda boli...

Ps. Mamy własne boty muzyczne i jakoś żadna gildia czy użytkownik nie narzeka na stałem 165 botów pozdrawiam cieplutko waszego malutkiego tsika 🙂

Edytowane przez quentiss

icon_2830218300.PNG

icon_1206693594.png

imageproxy.png

Odnośnik do odpowiedzi
KeNyDi
1 minutę temu, MLK. napisał:

Dobrze, że Twoja wypowiedź na ten temat kogoś obchodzi.

Co do serwera, jak można zauważyć wyżej niestety nie mogę polecić. Jakieś śmieszne docinki związane z psgaming (beczunia pełna para). W dodatku sama opinia opiera się na reklamowaniu na innych serwerach.

Na temat jego opinii chodziło mi o kontekście, że wiadomo inny administrator o innym teamspeaku nie będzie mówić w superlatywach jak oba serwery nie są zaprzyjaźnione.

A jak dobrze wiemy nasz teamspeak (czyt.eTalk.pro) nie jest w najlepszych relacjach z psgamingiem. Więc jego wypowiedź na temat eTalka będzie instant skierowana by nas zhejtować czy oczernić więc c'mon! 😒

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
KeNyDi
Teraz, quentiss napisał:

Potraktowałem dokłanie tak jak w nas 😎

Hmmmm, krytykujesz po czym robisz " to samo ". Muszę powiedzieć, że jesteś niesamowitym hipokrytą w takim bądź razie 🥺 

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k

Siemaneczko ziemniaczki!

Dziękuje, że dajecie mi robotę.

Kłóćcie się dalej, ale pamiętajcie o regulaminie bo dawno nie nadawałem warnów 🙂

//ostrzeżenie do tematu, ogarnijcie się i nie zachowujcie się EDIT:jak dzieci

Edytowane przez Szczot3k
  • Kocham to! 1
  • Haha! 1
  • Wow! 1

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Odnośnik do odpowiedzi
KnopperSs
1 minutę temu, Szczot3k napisał:

Siemaneczko ziemniaczki!

Dziękuje, że dajecie mi robotę.

Kłóćcie się dalej, ale pamiętajcie o regulaminie bo dawno nie nadawałem warnów 🙂

//ostrzeżenie do tematu, ogarnijcie się i nie zachowujcie się dzieci

Coś nie tak? Po to są Opinie

Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k

Opinia opinią, - pisanie offtopic'ów oraz double postów to już coś innego.

Więcej nie piszę, obserwuje temat i wrzucam ostrzeżenia zgodnie z wykroczeniami.

Edytowane przez Szczot3k
dr., int.
  • Kocham to! 1
  • Przykro mi! 1

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Odnośnik do odpowiedzi
KnopperSs
2 godziny temu, Szczot3k napisał:

Opinia opinią, - pisanie offtopic'ów, oraz double postów to już coś innego.

Więcej nie piszę, obserwuje temat i wrzucam ostrzeżenia zgodnie z wykroczeniami.

Powinieneś byś wdzięczny za aktywność na forum  + 5 osób 😉

umieramy.png

Odnośnik do odpowiedzi
BloszeK
2 godziny temu, KnopperSs napisał:

Powinieneś byś wdzięczny za aktywność na forum  + 5 osób 😉

umieramy.png

XD! Jakiś noname na forum myśli, że jak się pokłóci w opinii to osoby dojdą. Ciekawe kiedy nastąpi ten czas jak od ciebie będą znikać osoby, ze względu na osoby które będą się reklamować. Więc taki baranek w ścianę do zajebania powinien pomóc.

• Lubię to! 2

GamingTS3.eu

Odnośnik do odpowiedzi
xKugar
1 godzinę temu, BloszeK napisał:

XD! Jakiś noname na forum myśli, że jak się pokłóci w opinii to osoby dojdą. Ciekawe kiedy nastąpi ten czas jak od ciebie będą znikać osoby, ze względu na osoby które będą się reklamować. Więc taki baranek w ścianę do zajebania powinien pomóc.

Chyba nie zrozumiałeś byczku! Już wyjaśniam. Chodzi o to, że przez owe opinie doszło 5 osób od nas na forum. 😉  Trochę kultury, bo lecą warny w naszą stronę za off topy oraz wyzwiska, a widzę iż sam nie jesteś na jakimś bardzo wysokim poziomie, przynajmniej jeżeli chodzi o słownictwo 😕 Pozdrawiamy!

Edytowane przez xKugar
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
BloszeK
11 minut temu, xKugar napisał:

Chyba nie zrozumiałeś byczku! Już wyjaśniam. Chodzi o to, że przez owe opinie doszło 5 osób od nas na forum. 😉  Trochę kultury, bo lecą warny w naszą stronę za off topy oraz wyzwiska, a widzę iż sam nie jesteś na jakimś bardzo wysokim poziomie, przynajmniej jeżeli chodzi o słownictwo 😕 Pozdrawiamy!

Widzisz, po jednym wyrazie? No to ci powiem, nieźle. Ale czy ktoś wam każe wyzywać innych? I co z tych pięciu osób jak, chwila i za te 5 będzie 10 więc, nic nowego. Co ma kultura do warnów za offtop? Pozdrowił bym ale wole napisać, żebyś też baranka w ścianę za*****ł.

GamingTS3.eu

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Nasze forum nie jest "zdechłe". Każde forum w internecie aktualnie osiąga do 30/50 osób online. Przykładem jest największe forum, które niegdyś miało po tysiące ludzi, a teraz ma do 30-50 zalogowanych (nie mówią o tysiącach gości), a zaangażowanych może do 15/20. Nasze forum ma się nieźle, mogłabym tu dać przykład zdechłego forum, które w godzinach szczytu ma po 5 osób w tym 4 z administracji, ale się powstrzymam. 🙂

Mieć po 5-6 współprac aplikacji, które robią "furorę" w świecie ts i mieć po 5 osób, a mieć jedną współpracę i mieć po 10-30, cóż. Nie uważam żeby moje forum jakkolwiek było zdechłe. 

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 2

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
xKugar
31 minut temu, BloszeK napisał:

Widzisz, po jednym wyrazie? No to ci powiem, nieźle. Ale czy ktoś wam każe wyzywać innych? I co z tych pięciu osób jak, chwila i za te 5 będzie 10 więc, nic nowego. Co ma kultura do warnów za offtop? Pozdrowił bym ale wole napisać, żebyś też baranka w ścianę za*****ł.

Nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz wyzwiska skierowane z naszej strony do jakiegokolwiek użytkownika? Czy ja nie widzę czegoś, możesz wskazać? Co do użytkowników forum nie musisz ciągnąć tematu, ponieważ już wyjaśniłem Ci o co chodziło koledze. Następnie warny za offtop do kultury nie mają dosłownie nic, jedyne co je łączy to Twoje zachowanie, czyli odbieganie od tematu "OPINIA", razem z Twoim zaawansowanym słownictwem! Jeżeli masz jakiś problem bezpośrednio z naszym serwerem to zapraszamy serdecznie do nas, bo widzę iż się nie dogadamy na płaszczyźnie forum.😉 
#freeKeNyDi

Edytowane przez xKugar
  • Kocham to! 2
Odnośnik do odpowiedzi