Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
wredna.

[Opinia] Bad_boY

Rekomendowane odpowiedzi

wredna.

*** Today
<23:07:22> "Bad_boY": usuwam z opisu forum poniewaz to jest reklama i moglbym dac bana za to
<23:08:07> "[Bad_boY] Bad_boY": tak samo jak i strona
<23:08:15> "wredna.": chyba Ci się coś pomyliło
<23:08:24> "[Bad_boY] Bad_boY": ani troche
<23:08:36> "[Bad_boY] Bad_boY": prossze nie wstawiac takiego czegos w opisy
<23:08:41> "[Bad_boY] Bad_boY": tyle w temacie
<23:11:16> "wredna.": daj mi punkt z regulaminu
<23:11:25> "[Bad_boY] Bad_boY": nie musze reklama to reklama
<23:11:38> "[Bad_boY] Bad_boY": chcesz zglosic skarge na mnie w tej chwili zapraszam
<23:11:39> "wredna.": no to daj mi punk z regulaminu mówiący o reklamie
<23:11:49> "[Bad_boY] Bad_boY": forum innego tsa to tez reklama
<23:11:57> "wredna.": ale to forum nie ma tsa
<23:11:58> "wredna.": xd
<23:11:59> "[Bad_boY] Bad_boY": na pewno tam jest doklkadnie sobie przeczytaj
<23:12:07> "wredna.": to daj mi punkt
<23:12:09> "[Bad_boY] Bad_boY": no ja slyszalem wlasnie co innego
<23:12:20> "[Bad_boY] Bad_boY": w kazdym badz razie nie wstawiaj tego temat zamknmiety
<23:12:23> "wredna.": ziomek, ale usuwasz mi coś to daj mi punkt z regulaminu
<23:12:24> "wredna.": XD
<23:12:24> "[Bad_boY] Bad_boY": po co ta dyskusja ?
<23:12:31> "wredna.": bo jestes niekompetentny
<23:12:35> "wredna.": na swojej randze
<23:12:39> "[Bad_boY] Bad_boY": admin ma racje
<23:12:43> "[Bad_boY] Bad_boY": wystarczy tez to
<23:12:52> "wredna.": porazka, a nie query
<23:12:53> "[Bad_boY] Bad_boY": prosze o nie wstawianie

Ofc. czaje 'admin ma zawsze rację', ale to tak jakby usunąć komuś instagrama z opisu, bo ma w opisie ip ts'a. XD

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
Angel

Z jednej strony - rozumiem Twoją reakcję, z drugiej - jeśli jest osobą jedną z najwyższej administracji w jakimś stopniu może ustalać swoje zasady, no bo nie oszukujmy się, teamspeak nigdy nie będzie nigdy czymś gdzie wszędzie będą znormalizowane zasady. 

Osobiście - jeśli by jakiemuś administratorowi przeszkadzało coś co robię, albo bym postarał się to zmienić, albo bym po prostu nie wchodził na ten serwer, a nie robił z tego niepotrzebnej afery którą w sumie i tak nic nie wskórasz no ale jak już sobie piszesz to pisz-twoje forum, twoje zasady😉 

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
1 minutę temu, Angel napisał:

Z jednej strony - rozumiem Twoją reakcję, z drugiej - jeśli jest osobą jedną z najwyższej administracji w jakimś stopniu może ustalać swoje zasady, no bo nie oszukujmy się, teamspeak nigdy nie będzie nigdy czymś gdzie wszędzie będą znormalizowane zasady. 

Osobiście - jeśli by jakiemuś administratorowi przeszkadzało coś co robię, albo bym postarał się to zmienić, albo bym po prostu nie wchodził na ten serwer, a nie robił z tego niepotrzebnej afery którą w sumie i tak nic nie wskórasz no ale jak już sobie piszesz to pisz-twoje forum, twoje zasady😉 

Tak sobie napisałam temat, by zobaczyć co ludzie mają na ten temat do powiedzenia. Mimo wszystko właściciel wielokrotnie widział mój opis, i nigdy nie miał nic przeciwko także skoro właściciel mi go nie usunął, to na jakiej podstawie Query to robi? ;d 

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
Dominik
5 godzin temu, wredna. napisał:

na jakiej podstawie Query to robi?

Bo ma do tego uprawnienia. Tak jak Tobie nie przeszkadza coś na forum/przymykasz na coś oko, to innemu administratorowi/moderatorowi już nie i wtedy ma uprawnienia do działania.

D0Eg10R.png

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
3 godziny temu, Dominik napisał:

Bo ma do tego uprawnienia. Tak jak Tobie nie przeszkadza coś na forum/przymykasz na coś oko, to innemu administratorowi/moderatorowi już nie i wtedy ma uprawnienia do działania.

Czytaj ze zrozumieniem - skoro właściciel nie miał problemu to query nie powinien. Ja jestem na forum właścicielem więc sobie mogę „przymykać oko”, ale jeśli ja na coś wyrażę zgodę to żaden administrator ani global moderator nie może sobie stwierdzić, a „nie masz zgody”, bo w hierarchii jestem wyżej, i jedyne co może to ze mną to przedyskutować. 

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
Pantoflarz
4 godziny temu, wredna. napisał:

Czytaj ze zrozumieniem - skoro właściciel nie miał problemu to query nie powinien. Ja jestem na forum właścicielem więc sobie mogę „przymykać oko”, ale jeśli ja na coś wyrażę zgodę to żaden administrator ani global moderator nie może sobie stwierdzić, a „nie masz zgody”, bo w hierarchii jestem wyżej, i jedyne co może to ze mną to przedyskutować. 

ale też ma prawo do jurysdykcji, reklama to reklama i jeśli to nie Twój prywatny instagram, a instagram projektu lub nazwa wskazuje na dany projekt który nie jest związany z serwerem TeamSpeak, ja również kazałbym Ci usunąć takie coś - i uprzedzając, jeśli masz ustawionego blacka w desc na FlameSpeak'u to każdy mój admin gdy to zauważy również poprosi Cie o usunięcie tego, bo black nie jest partnerem FlameSpeak'a.

Edytowane przez Pantoflarz
  • Haha! 1

Rp0vZ8K.png

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
4 godziny temu, Pantoflarz napisał:

ale też ma prawo do jurysdykcji, reklama to reklama i jeśli to nie Twój prywatny instagram, a instagram projektu lub nazwa wskazuje na dany projekt który nie jest związany z serwerem TeamSpeak, ja również kazałbym Ci usunąć takie coś - i uprzedzając, jeśli masz ustawionego blacka w desc na FlameSpeak'u to każdy mój admin gdy to zauważy również poprosi Cie o usunięcie tego, bo black nie jest partnerem FlameSpeak'a.

Nie bardzo chyba zrozumiałeś o co chodzi, bo nie było IP „ts3.black” w opisie, tylko było „tsforum” oraz „wredna.me”, i tak jak mówię dostałam na to zgodę od właściciela. 🤷‍♀️ W takim momencie argument od Querego „admin ma zawsze racje” mnie nie przekonuje.

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
MLK.

Jakby na to nie patrzeć powyższa osoba zastosowała się do standardów, które raczej są na każdych serwerach. Stwierdził, że to reklama, więc zareagował.. Moim zdaniem raczej temat zbędny.

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
49 minut temu, MLK. napisał:

Jakby na to nie patrzeć powyższa osoba zastosowała się do standardów, które raczej są na każdych serwerach. Stwierdził, że to reklama, więc zareagował.. Moim zdaniem raczej temat zbędny.

Proponuję zacząć czytać całość:

Cytat

dostałam na to zgodę od właściciela. 🤷‍♀️ W takim momencie argument od Querego „admin ma zawsze racje” mnie nie przekonuje.

Jeśli właściciel zezwala na daną frazę to chyba ma główne zdanie, co nie?

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
askod

Niestety Maju, ale muszę stwierdzić, że opinia negatywna za takie coś jest dość zbędna. Rozumiem Twoją reakcję, rozumiem też, że właściciel mógł wyrazić zgodę na wstawienie sobie Tsforum w opis, ale nie każdy administrator musiał od razu o tym wiedzieć. Jeżeli serwer nie współpracuje w żaden sposób z Tsforum, to administrator zareagował, tak jak by zareagował każdy inny dobry administrator - usunąłby reklamę czegoś, z czym serwer nie współpracuje. Porównanie prywatnego Instagrama do Tsforum też nie jest trafne. Czyiś prywatny profil na Instagramie to czyiś prywatny profil na Instagramie, jeżeli nie służy on do reklamy konkurencyjnego projektu, no to faktycznie usunięcie czegoś takiego przez admina byłoby raczej głupie. Tsforum to już strona, gdzie można znaleźć m.in. reklamy konkurencyjnych dla serwera projektów. Idąc takim tokiem rozumowania, rozumiem działanie tego admina.

• Lubię to! 1

sex20.png.772305908dd65034d3b015175b5d7418.png

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
4 minuty temu, askod napisał:

Niestety Maju, ale muszę stwierdzić, że opinia negatywna za takie coś jest dość zbędna. Rozumiem Twoją reakcję, rozumiem też, że właściciel mógł wyrazić zgodę na wstawienie sobie Tsforum w opis, ale nie każdy administrator musiał od razu o tym wiedzieć. Jeżeli serwer nie współpracuje w żaden sposób z Tsforum, to administrator zareagował, tak jak by zareagował każdy inny dobry administrator - usunąłby reklamę czegoś, z czym serwer nie współpracuje. Porównanie prywatnego Instagrama do Tsforum też nie jest trafne. Czyiś prywatny profil na Instagramie to czyiś prywatny profil na Instagramie, jeżeli nie służy on do reklamy konkurencyjnego projektu, no to faktycznie usunięcie czegoś takiego przez admina byłoby raczej głupie. Tsforum to już strona, gdzie można znaleźć m.in. reklamy konkurencyjnych dla serwera projektów. Idąc takim tokiem rozumowania, rozumiem działanie tego admina.

Już napisałam wyżej, że umieściłam ten temat do dyskusji, a nie w celach 'negatywnej/pozytywnej' opinii. 

Cytuję:

Cytat

Tak sobie napisałam temat, by zobaczyć co ludzie mają na ten temat do powiedzenia. 

• Lubię to! 1

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
askod
2 minuty temu, wredna. napisał:

Już napisałam wyżej, że umieściłam ten temat do dyskusji, a nie w celach 'negatywnej/pozytywnej' opinii. 

Ok wybacz, przeoczyłem ten zapisek. Mimo wszystko podtrzymuję się swojego zdania

• Lubię to! 1

sex20.png.772305908dd65034d3b015175b5d7418.png

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
14 minut temu, askod napisał:

Ok wybacz, przeoczyłem ten zapisek. Mimo wszystko podtrzymuję się swojego zdania

Po to zrobiłam temat, by każdy właśnie pisał swoje zdanie. ^^ 

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
WebX
21 godzin temu, wredna. napisał:

<23:11:16> "wredna.": daj mi punkt z regulaminu

Chciałaś paragraf, łap:

Cytat

§1.6 Reklamowanie innych serwerów/strony internetowych:

Kara nr. 1: Ban na zawsze.

Przymykałem na to oko, dopóki nie zaczęłaś wyzywać mojego serwera że jest chu**** oraz administracja również jest ch****.

Mój projekt nie jest związany z twoim forum więc administracja miała pełne prawo żeby tak zareagować, to samo tyczy się twoich socialmediów w opisie.

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
4 godziny temu, WebX napisał:

Chciałaś paragraf, łap:

Przymykałem na to oko, dopóki nie zaczęłaś wyzywać mojego serwera że jest chu**** oraz administracja również jest ch****.

Mój projekt nie jest związany z twoim forum więc administracja miała pełne prawo żeby tak zareagować, to samo tyczy się twoich socialmediów w opisie.

Przecież ta rozmowa nie jest z Twojego serwera więc ocb XD

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi