Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
wredna.

[Opinia] wBOT.pl - WildFire

Rekomendowane odpowiedzi

xAgresywny

Ogólnie nie polecam z przyczyn takich że danego bota można sobie pobrać za darmo o to dowód: 

Cytat

explorer_XlwxEcHnL8.png

• Lubię to! 2

TeamSpeak3: XTS3.EU

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
11 godzin temu, xAgresywny napisał:

Ogólnie nie polecam z przyczyn takich że danego bota można sobie pobrać za darmo o to dowód: 

tak błąd leżał od Wild’a iż zapomniał usunąć 3 plików z Github’a. 😄

3 godziny temu, Gorzał napisał:

Nic szczególnego, zwykły bot... Nie jest najlepszym darmowym botem 

No niby racja ale ten bot tj. Najlepszy ze wszystkich, tutaj mowa o żerności RAM. 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
MLK.
10 minut temu, Patryk. napisał:

No niby racja ale ten bot tj. Ntak błąd leżał od Wild’a iż zapomniał usunąć 3 plików z Github’a. 😄ajlepszy ze wszystkich, tutaj mowa o żerności RAM. 🙂

Kolejna pseudoaplikacja, która nazywana jest "jedną z najlepszych". Przypomnę pewnego Wertona, który też tak mówił, cóż widzimy w jakim jest miejscu. BEKA z bocika, który jest na github.

Cenniki chyba za bardzo wygórowane jak na aplikację, która jest syfem.

See you soon, aplikacja nie jest warta świeczki elo.

• Kocham to! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
45 minut temu, MLK. napisał:

Kolejna pseudoaplikacja, która nazywana jest "jedną z najlepszych". Przypomnę pewnego Wertona, który też tak mówił, cóż widzimy w jakim jest miejscu. BEKA z bocika, który jest na github.

See you soon, aplikacja nie jest warta świeczki elo.

coś ci chyba nerwy się puściły 😄 (nie że bot jest na Gicie, tylko Updater został udostępniony i Wild zapomniał usunąć tak jak wspomniane było powyżej w poście), tylko że xbot który był właścicielem Razorek to wszystko śmigało poprawnie póki projekt nie został oddany Wertonowi.

więc skończ pi*******ć za przeproszeniem, to na tyle z mojej strony bo szkoda czasu na parapet iż scena teamspeak'owa już się kurczy przez pewne osoby.

Edytowane przez Patryk.
Odnośnik do odpowiedzi
MLK.
Godzinę temu, Patryk. napisał:

coś ci chyba nerwy się puściły 😄 (nie że bot jest na Gicie, tylko Updater został udostępniony i Wild zapomniał usunąć tak jak wspomniane było powyżej w poście), tylko że xbot który był właścicielem Razorek to wszystko śmigało poprawnie póki projekt nie został oddany Wertonowi.

więc skończ pi*******ć za przeproszeniem, to na tyle z mojej strony bo szkoda czasu na parapet iż scena teamspeak'owa już się kurczy przez pewne osoby.

Skurczył to Ci się mózg kwadrat po napisaniu cennika, który był w dziale (oh noł w usuniętym dziale). Pokaż mi jakikolwiek większy projekt, który korzysta z Waszego "zaawansowanego" bocika. Co do parapetów możesz się tak zwracać do swoich znajomych na serwerze, nie do mnie.

See you soon, czekam na konfrontacje (czyt. Twoją odpowiedź, o ile psycha nie siądzie).

Usuńcie opinie @xFatal bo pi*****i głupoty, perełka miodowa go trzyma.

Edytowane przez MLK.
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Angel

Ciężko mi się odnieść do tego, jeśli nigdy nie widziałem ani jego bota, ani tego super wydajnego kodu (masz jakiegos gita czy whatever gdzie mozna cos zobaczyc?????). A co do tego, że apka jest najwydajniejsza to bym się subtelnie zastanowił zanim bym napisał coś takiego o swojej apce xDDD

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_
1 godzinę temu, MLK. napisał:

+1

Na miejscu Supportera w(jak wypi**dol do śmieci tego bota)BOT-a zająłbym się nauką języka polskiego 😂 , a nie zajmowaniem się i udzielaniem pomocy do kolejnej 💩 aplikacji...

PS. Zacznij swoją przygodę od nauki poprawnego układania zdań i używania słowa IŻ 😅

avatar_fddgmolajcpbgecckjkadflpgmfggcpfnjmkkbbh.PNG.39868e77b2f61b10ca90c8654c3489b0.PNG
Odnośnik do odpowiedzi
Fluezd

Śmieszne ceny, jak za kolejnego „odgrzewanego kotleta” w czterech instancjach. Skoro tak się szczycicie optymalizacją bota to może pochwalisz się użyciem zasobów podczas wykonywania większej ilości funkcji w jednym momencie przy przeciętnej ilości osób na serwerze?

Odnośnik do odpowiedzi
FHCode
2 minuty temu, Fluezd napisał:

„odgrzewanego kotleta”

Mało , że odgrzewany to jeszcze je*ie na odległość.

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
xFatal

Ja bym tam kupił bardzo dobry bot, widać że jest wykonany w najnowszej technologi PHP 7.x, zastosowanie bazy danych MySQL przyjaznej dla dzieci i młodzieży też jest wielkim plusem tej aplikacji, wiele nowych niespotykanych w innych botach funkcji jak i zastosowanie tylko 4 instancji jest wręcz udowodnieniem tego że aplikacja jest wydajna i niezawodna.

Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k

Chciałbym tylko przypomnieć, że jest to temat od OPINII nt. wbot'a. 
Posty nie na temat będą nagradzane punkcikami, dzięki.

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Odnośnik do odpowiedzi
WebX
3 godziny temu, Patryk. napisał:

No niby racja ale ten bot tj. Najlepszy ze wszystkich, tutaj mowa o żerności RAM. 🙂

What the f**k?

Przecież aplikacje tego typu gdy są poprawnie napisane nie będą zżerać jakichś potężnych zasobów.

123445.PNG.3c6d4f004cd6173c5f38c181fdffb1ef.PNG

Zużycie mojego bota przy wszystkich włączonych funkcjach (około 32) na małym serwerku (php 7.4).

Twój bot nie wprowadza totalnie nic nowego na serwery, wszystko już było.

Opisy funkcji (typu Admins_Online) nie wyglądają jakoś kozacko, raczej bardziej jak pierwszy abot.

Co do kodu to nie wiem jak wygląda twoja "nowa ekstra super kozacka wersja" ale jeśli miałbym oceniać po tej darmowej wersji to eh.

Ceny to ty masz jak z kosmosu, nie dajesz totalnie nic nowego od siebiea mimo tego za podstawową wersję przychodzi zapłacić 100 polskich złotych. XD

Powodzenia w rozwoju bota.

• Kocham to! 1
  • Haha! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gorzał
22 godziny temu, Patryk. napisał:

O czym tu mowa o jakieś żerności, boty darmowe stosuje się na mniejszych serwerach z reguły większe serwery mają już płatne boty, to że jakiś % im zje to co z tego jak to jest stawiane na większych maszynach (a całe opisy kanałów, słabo wygląda) 

qGBIvC4.png

Odnośnik do odpowiedzi
xFatal

Miałem tego nie wstawiać ale ch*j. O czym my tu jeszcze rozmawiamy jak sam twórca bota przyznał się do wstawiania backdoorów do swojej aplikacji, jak dla mnie temat i bot w kosz.

vchZc3J.png

Odnośnik do odpowiedzi
MLK.
7 minut temu, xFatal napisał:

Miałem tego nie wstawiać ale ch*j. O czym my tu jeszcze rozmawiamy jak sam twórca bota przyznał się do wstawiania backdoorów do swojej aplikacji, jak dla mnie temat i bot w kosz.

vchZc3J.png

ro*********ś się na policji kumpel.

Co do samego autora, supportu powinni oni zostać zbanowani na forum, jeśli taka sytuacja miała miejsce.

@xFatal

image.png.e7cd3bafe8c18a1e4abbb7ff8e705788.png

Edytowane przez MLK.
Odnośnik do odpowiedzi
xFatal
Teraz, MLK. napisał:

Co do samego autora, supportu powinni oni zostać zbanowani na forum, jeśli taka sytuacja miała miejsce.

TPS, TPS

Tylko policje szanuje

• Kocham to! 3
Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
Godzinę temu, xFatal napisał:

vchZc3J.png

Hola Hola, kolega się tutaj zapędził w udostępnianiu treści których ja nie zezwoliłem + to było wysyłane na priv, najpierw pytaj się o zgodę czy możesz to udostępnić gdziekolwiek.

Proszę o usunięcie tego: @wredna. @WebX  @xAgresywny 

Godzinę temu, MLK. napisał:

@xFatal

image.png.e7cd3bafe8c18a1e4abbb7ff8e705788.png

jak najbardziej mogę zostać zbanowany iż i tak siedzę słabo na forum i nie mam czasu na przebywanie, jedynie co wejdę to odświeżyć temat praktycznie.

Odnośnik do odpowiedzi
askod
17 minut temu, Patryk. napisał:

Hola Hola, kolega się tutaj zapędził w udostępnianiu treści których ja nie zezwoliłem + to było wysyłane na priv, najpierw pytaj się o zgodę czy możesz to udostępnić gdziekolwiek.

Proszę o usunięcie tego: @wredna. @WebX  @xAgresywny 

Dlaczego administracja ma to usuwać, skoro na tym screenie jest zawarty dowód na to, że Twój bot może stwarzać zagrożenie dla osób, które go od Ciebie zakupiły lub potencjalnie zakupią?

Edytowane przez askod

sex20.png.772305908dd65034d3b015175b5d7418.png

Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k
20 minut temu, Patryk. napisał:

Prawo dot. tajemnicy korespodencji chroni tylko i wyłącznie przed udostępnianiem korespodencji przez osoby trzecie, nie przez jednego z adresatów.

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.
5 godzin temu, askod napisał:

Dlaczego administracja ma to usuwać, skoro na tym screenie jest zawarty dowód na to, że Twój bot może stwarzać zagrożenie dla osób, które go od Ciebie zakupiły lub potencjalnie zakupią?

to że jest darmowy udostępniony z backdoorem to nie oznacza że trzeba darmowej wersji używać (jedziesz na własną odpowiedzialność), tak zostało stworzone dla wersji darmowej żeby tylko i wyłącznie wyłączać bota. 😄

udostępnię wam jeszcze 3 screeny że o wiele się zmieniło niż w tym darmowym.

Plx7v5x.png

hs4OAGr.png

EWXtiSB.png

Jeżeli uważacie że płatna wersja ma tak samo backdoor'y to życzę wam powodzenia, dziękować bardzo za reklamę bo iż tym dużo postów tym lepiej będzie bot reklamowany. 🙂

Edytowane przez Patryk.
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
askod

No cóż, przykro mi, ale przez pryzmat tego jak napisana jest darmowa wersja bota i fakt, że zawiera ona backdoory, nie byłbym w stanie zakupić płatnej wersji jako potencjalny klient (pomijając już fakt, że aplikacja nie wprowadza nic innowacyjnego pod względem tego, jak ją wyceniono). To trochę jak kupowanie kota w worku, jeżeli autor aplikacji miał tendencje do wrzucania backdoora do darmowej wersji bota. 💁‍♂️

Mimo wszystko życzę powodzenia w rozwoju projektu.

sex20.png.772305908dd65034d3b015175b5d7418.png

Odnośnik do odpowiedzi