Jump to content

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jutuby.Net - Jedyny taki serwer...

Angel

Recommended Posts

jutuby - napisy (1).png

Serwer Jutuby.Net powstał 29 kwietnia 2018 r. lecz miał, że tak powiem chwilowy przestój...  Teraz przyszedł ten czas kiedy zabrałem się na poważnie za ten projekt. Serwer został stworzony z myślą o użytkownikach. Dlatego zrezygnowaliśmy ze zbędnych informacji typu ping na kanale, packetLoss itp.. No bo po co to komu? Zostawiliśmy kilka informacji oraz topek😉 

vof.png

- Jak narazie posiadamy 256 slotów

- 100% Autorskich botów, w tym panel internetowy z różnymi funkcjami (możesz sam/a sprawdzić 🙂 )

- Kanały premium już od 15 osób

- Kanały klanowe już od 7 osób

- Kanały w strefie youtube od 1k sub.

- Co więcej nasz bot np. po nadaniu rangi przenosi użytkownika na jego ostatni kanał a nie wykopuje na poczekalnie!

- Automatyczne tworzenie kanałów premium oraz klanowych, a co za tym idzie nie trzeba długo czekać

- Boty muzyczne (tak o tym też napiszę)

- Centrum pomocy czynne w zależności od obecności administratorów

A tu taki mały trailer 🙂

No nic nie ma co więcej się rozpisywać teraz tylko pozostało wejść na serwer 

IP: Jutuby.Net

ad27fe6627347b596cf17b78b448be0e.png

Edited by askod
Zmiana ilości slotów
  • xAgresywny unlocked this topic

Informacja:

Wczoraj osiągnęliśmy limit użytkowników na serwerze 128/128.

Zachęcam również do obserwacji fanpage serwera,ponieważ mamy ze @Stalker ciekawe pomysł, którego nie było jeszcze nigdzie. Zacząłem go(fanpage) ożywiać, wlatują tam kodziki na Vipa i nie tylko.

Pozdrawiam:)

Guest deyxq

Mimo tego iż w dawnym czasie, miałem leciutkie zatargi z samym Stalkerem, serwer mogę polecić, chłopaki wiedzą co robią, w dużym stopniu wyróżniają się na czele pozostałych serwerów.

Informacja:

Liczba slotów została zwiększona na 256, ze względu na osiągnięty limit użytkowników! 

@xAgresywny @askod lub ktokolwiek kto może edytować temat... zmienilibyście z 

- Jak narazie posiadamy 128 slotów

na:

- Posiadamy 256 slotów

• 1 month later...
  • xAgresywny unlocked this topic

Skoro sam @Stalker napisał opinie o naszym tsie to chciałem też sie rozpisać na temat twojego ts'a ":)

Teamspeak jak sam teamspeak powiedzmy ze połowa z nich jestes taka sama 😄

Ukłąd kanałowy nie jest zły wrecz nawet spoko

Kilka rzeczy mnie dobiło administracja ktora pomagała czyli pan ROOT wbił chyba *Najebany* na CP pomagając mi i powiedział smiesznym głosem ze nie wie kiedy bedzie własciciel i poszedł w pizdu. wieć no troche ogarnijcie waszą ekipę ktora tam prowadzi.

Edited by MrJenzo
46 minut temu, MrJenzo napisał:

Skoro sam @Stalker napisał opinie o naszym tsie to chciałem też sie rozpisać na temat twojego ts'a ":)

Teamspeak jak sam teamspeak powiedzmy ze połowa z nich jestes taka sama 😄

Ukłąd kanałowy nie jest zły wrecz nawet spoko

Kilka rzeczy mnie dobiło administracja ktora pomagała czyli pan ROOT wbił chyba *Najebany* na CP pomagając mi i powiedział smiesznym głosem ze nie wie kiedy bedzie własciciel i poszedł w pizdu. wieć no troche ogarnijcie waszą ekipę ktora tam prowadzi.

Poprosiłbym o dowody, że takie coś miało miejsce, administracja jest na tyle ogarnięta, że nawet w stanie "nietrzeźwym" napisała by do mnie bądź stalkera na pw. Dodając, że ROOT'a mamy jednego, który nawet przez kilka dni nie wchodził na centrum pomocy 😉

Edited by codem
  • 2 weeks later...

Uwagaaaa!!!

Wjechało właśnie kolorowe logo naszego serwera w 3D 😁

Teraz można powiedzieć, że się wyróżniamy na tle innych serwerów w 100% 

Edited by Stalker
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information