Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
test

[Rozwiązany] Problem z aplikacją

Rekomendowane odpowiedzi

test

Hejo,

Mam problem z aplikacją ts3.

*Aplikacje mam legalnie zakupioną ze sklepu play i zainstalowaną najnowszą wersję.

Dziwnym problemem jest, że kiedy wejdę na dowolny serwer ts, po chwili przesiadywania z kimś na kanale tracę z nim komunikację, tj. nie słyszę go (jego mikrofon pozostaje cały czas "włączony", czy też zlagowany, tak jakby mówił), ale za to przy mutowaniu mikrofonu/glosnika ten głos "tsowy" - Pani female już słyszę.

W bodajże 2016r sięgnąłem dla zabawy po pirata z internetu - nie było z nim żadnych problemów.

Teraz tutaj mimo aktualizacji ze strony ts3, mimo że instalowałem apke milion razy na nowo, cały czas pojawia mi się ten sam problem.

Przeszukałem internet i nie znalazłem podobnego tematu, nawet na tym forum, dlatego piszę też owy temat.

Edytowane przez test
Odnośnik do odpowiedzi
TabalugaPalacySzluga
14 godzin temu, KavaQu napisał:

Ile kosztowała twoja aplikacja? 

Od kiedy cena ma jakiekolwiek znaczenie w działaniu aplikacji? Jak masz sobie nabijać posty takimi durnymi odpowiedziami, to tego lepiej nie rób.

W dniu 18.08.2019 o 22:53, test napisał:

Hejo,

Mam problem z aplikacją ts3.

*Aplikacje mam legalnie zakupioną ze sklepu play i zainstalowaną najnowszą wersję.

Dziwnym problemem jest, że kiedy wejdę na dowolny serwer ts, po chwili przesiadywania z kimś na kanale tracę z nim komunikację, tj. nie słyszę go (jego mikrofon pozostaje cały czas "włączony", czy też zlagowany, tak jakby mówił), ale za to przy mutowaniu mikrofonu/glosnika ten głos "tsowy" - Pani female już słyszę.

W bodajże 2016r sięgnąłem dla zabawy po pirata z internetu - nie było z nim żadnych problemów.

Teraz tutaj mimo aktualizacji ze strony ts3, mimo że instalowałem apke milion razy na nowo, cały czas pojawia mi się ten sam problem.

Przeszukałem internet i nie znalazłem podobnego tematu, nawet na tym forum, dlatego piszę też owy temat.

Jaki model telefonu posiadasz i wersję Androida? Być może jest to sam błąd w wersji systemu, który jest na Twoim telefonie.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
KavaQu
Godzinę temu, TabalugaPalacySzluga napisał:

Od kiedy cena ma jakiekolwiek znaczenie w działaniu aplikacji? Jak masz sobie nabijać posty takimi durnymi odpowiedziami, to tego lepiej nie rób.

Jaki model telefonu posiadasz i wersję Androida? Być może jest to sam błąd w wersji systemu, który jest na Twoim telefonie.

Tabula może pobrał nie tą aplikację. Bo są aplikacje, które są podrabiane i na pierwszy rzut oka nie widać. Miałem z taką sytuację styczność.

• Haha! 2
Odnośnik do odpowiedzi
KavaQu
9 godzin temu, test napisał:

A jakie to ma znaczenie?
Koło 7 zł

Sprawdź dokładnie, ponieważ teamspeak 3 kosztuje 5 zł i chyba 23 grosze ale nie jestem pewny. 

• Haha! 2
Odnośnik do odpowiedzi
TabalugaPalacySzluga
Godzinę temu, KavaQu napisał:

Tabula może pobrał nie tą aplikację. Bo są aplikacje, które są podrabiane i na pierwszy rzut oka nie widać. Miałem z taką sytuację styczność.

Nie wiem masz iq na -, czy tylko udajesz? Ewidentnie napisał, że ma zakupioną legalną aplikację, więc tutaj te dwa Twoje posty są zbędne. Tak jak Ci napisałem jeśli masz zamiar wprowadzać ludzi w błąd, a przy okazji robić "double posty" i pisać jakieś głupoty lepiej tego nie rób. 

@test jaki model telefonu posiadasz i wersję Androida? Być może jest to sam błąd w wersji systemu, który jest na Twoim telefonie, ewentualnie jest to problem samej aplikacji. 

//EDIT

@KavaQu co z tego, że kosztuje teraz te 5 zł, skoro mógł kupić aplikację przed przeceną? Serio użyj głowy bo widać, że nie nadajesz się na żadne stanowisko moderatorskie. 

Edytowane przez TabalugaPalacySzluga
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie