Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Konkol

[Opinia] tshero.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Konkol

Cześć, iż właściciel troszkę mnie zdenerwował to radziłbym nikomu lepiej nie wchodzić na ten serwer 😉
Dlaczego?
Xa72vdl0.png

Bo jego calutką bazę danych możecie znaleźć w internecie 😉

g03Z38Ij.png

Jeżeli ktoś mi nie wierzy to zapraszam na pw 😉

Edytowane przez Konkol

tsforum2.png.ab2e626da2df8fa048a60a1134d47539.png

Odnośnik do odpowiedzi
Canecorso

Potwierdzam fakt o bazie danych bo bez bicia się przyznam, że sam jestem w jej posiadaniu, skąd? nie wasza sprawa 😉 kto wie ten wie 🙂

Nie dziwię się, że został zbanowany na strike-ts3.pl bo sam mnie ten człowiek denerwuje, wchodzi na dosłownie kilka sekund na serwer.. po co? by po******ć bezczelnie rzeczy z Waszego serwera. Dowody wstawię jak mnie poproszą. Wystarczy spojrzeć na "centrum gier" które, posiadałem już dobre kilka miesięcy temu  a odkupił je od Klaskaja tej szmaty pewnie za grosze.

Edytowane przez Canecorso
  • Lubię to! 2
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
xFreddy

Zgadzam się z użytkownikiem Konkol właściciel serwera TsHero był kilkanaście razy widziany u mnie na ts poczym wchodze na tshero i była jedna rzecz "podpierdolona" z mojego teamspeaka. 

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Konkol

Jak już chcesz kopiować @hero to rób to chociaż z głową 😉 moje klasy z css'a z panelu ci nie pomogą 😜
(psst i pamiętaj jak kopiujesz samego fronta to i tak nie będzie to tak dobrze wyglądać i działać jak na Strike 😜)

Szit panel tshero
vL8jd6yH.png

Panel Strike 😉
qLwBVj2Z.png

• Lubię to! 1

tsforum2.png.ab2e626da2df8fa048a60a1134d47539.png

Odnośnik do odpowiedzi