Skocz do zawartości
Posiadasz konto? Zaloguj się

Zaloguj się

Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont

Zarejestruj się
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

[Opinia] Jendrek.

Gość Jendrek.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie spoko osoba kiedyś zalazł mi za skórę, ale teraz uważam że jest spoko.

-------------------------------------------------------------------

❤️ 20.07.2019 - Najważniejszy dzień ❤️ 

-------------------------------------------------------------------

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam.

Spoiler

image.thumb.png.4e932d6c10a104c8268687eb24a2b3a6.png

Udostępnia czyjąś pracę, bez jej zgody z fałszywymi informacjami. Także jest to panel arrmeera przepisany na inny styl z kilkoma nowymi funkcjami, etc...

Czego się spodziewać po osobie, która mówi że ma 17 lat, a zachowuje jak 10 😉

Na dodatek to XDDDDDDDDDDDDDD

Spoiler

image.png.8882eabfb4373bfd49ae671498238d69.png

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

weee.png.d96f42b25619274dd48324940f577443.png

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Jendrek. napisał:

Co ma majnkraft do forum o tematyce teamspeak'owej 😄 

Z tego co wiadomo forum jest już wielotematyczne, znów myślenie na poziomie niskim.

I to do tego, że pokazuję kim jesteś XD (jak być nie z czaił osobą ciężko myślącą).

• Haha! 1

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Demon. napisał:

Nie polecam.

Pokaż ukrytą zawartość

image.thumb.png.4e932d6c10a104c8268687eb24a2b3a6.png

Udostępnia czyjąś pracę, bez jej zgody z fałszywymi informacjami. Także jest to panel arrmeera przepisany na inny styl z kilkoma nowymi funkcjami, etc...

Czego się spodziewać po osobie, która mówi że ma 17 lat, a zachowuje jak 10 😉

Na dodatek to XDDDDDDDDDDDDDD

Ukryj zawartość

image.png.8882eabfb4373bfd49ae671498238d69.png

Możecie gadać co chcecie na tego jendrka nie wnikam, ale jedno trzeba mu przyznać nikt tego syfu nie kupi. Z tym się zgodzę i za to @Jendrek. masz +1000

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jendrek.
6 minut temu, Demon. napisał:

Z tego co wiadomo forum jest już wielotematyczne, znów myślenie na poziomie niskim.

I to do tego, że pokazuję kim jesteś XD (jak być nie z czaił osobą ciężko myślącą).

Community nigdy się nie zmienia, a po za tym domena to tsforum więc nadal to jest forum o tematyce teamspeakowej 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Venden! napisał:

Możecie gadać co chcecie na tego jendrka nie wnikam, ale jedno trzeba mu przyznać nikt tego syfu nie kupi. Z tym się zgodzę i za to @Jendrek. masz +1000

Nie chce prowadzić dyskusji, ale jak widze takie odpowiedzi to aż głowa mnie boli XD

Nikt nie kupi, spoko 1. nie korzystałeś, 2. większość osób, które używają są zadowoleni, 3. nie kupisz bo jest za darmo Znalezione obrazy dla zapytania mem fuck logic

1 minutę temu, Jendrek. napisał:

Community nigdy się nie zmienia, a po za tym domena to tsforum więc nadal to jest forum o tematyce teamspeakowej 

Community mów za siebie XD I co ma nazwa do tematyki? Kto powiedział że gdy ma się "TS" w nazwie to musi być od razu TeamSpeak, a może tu chodzi o TheSisms? Równie dobrze TS może nic nie znaczyć w nazwie, chodzi o to by nazwa wpadała w ucho (Jak to powiedziała @wredna.).

• Lubię to! 1

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Demon. napisał:

1. nie korzystałeś

i nie mam zamiaru ponieważ słyszałem opinie osób które z niego korzystały i narzekały na niego, sam widziałem jak mozolnie działa bo szanujmy się kto używa S-Bota (nie licząc serwerów które mają +/- 50 osób i ts na którym masz developera).

2. większość osób, które używają są zadowoleni

Osoby z którymi miałem styczność i używały SBota nie były.

3. nie kupisz bo jest za darmo 

No może i jest, ale nie był i jeśli SBot'a Premium udostępniłeś który był wcześniej płatny to źle postąpiłeś bo ludzie go wcześniej kupili zapłacili za niego a teraz jest za free. Tak to już jest jak się kupi coś od "firmy" kogucik opier***ił i ucik. Lepiej zapłacić więcej i mieć pewność że jest coś warte swojej ceny i że autor go potem nie udostępni za free. Co tanie to drogie

Edytowane przez Venden!
  • Haha! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Znów przychodzę z newsami ^^

Osoba wyzywa serwer, bo ma ból dupki o to że jest więcej osób, a sam ma 52 musicboty na online 102 😆

image.png.a669238632745f1209f87dc605908a4e.png

Ja nie wiem, czy to internet tak na niego działa czy to problemy rodzinne i chłopak chce się odstresować 😕 No po prostu nie mój problem, ale radzę uważać, bo mimo iż "zabrał" gildie to jakoś nie odczuliśmy spadku osób 😆  (Myślę, że sam serwer nie przetrwa max. 2-3 msc, a ta osoba znów pójdzie komuś lizać dupkę ;3 ).

• Haha! 1

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...
  • Właściciel

Witam serdecznie,  chciałabym dodać, że aktualnie osoba znajduje się pod nickiem 'Destroyer'. Prowadzi serwer: 5gts.pl, który notorycznie reklamuje się na innych serwerach. W dodatku sam właściciel jest niekompetentny, kradnie wszystko co się da - po nazwy, grafiki oraz pomysły na projekty. Jak już kopiujesz blacka, i nawet mojego peja musisz być wielkim moim fanem, chcesz może autograf? 😄  Totalnie żałosny człowiek, nie polecam z nim współpracować i unikać szerokim łukiem. Nic sam nigdy nie osiągnął i nie osiągnie. 

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Dodam kilka groszy od siebie na temat tego człowieka.

Parę miesięcy temu był on współwłaścicielem na moim serwerze, gdyż postanowiliśmy wspólnie dokonać fuzji projektów. Na początku wszystko było superowo, robił bardzo dużo dla projektu i zapowiadało się, że będzie nam się długo fajnie współpracowało. No ale oczywiście nie mogło być tak kolorowo.

Ze względu na niedojrzałe zachowanie oraz zatajenie pewnego poważnego błędu w uprawnieniach serwera został wydalony z rangi. Tu historia w normalnym przypadku pewnie by się zakończyła, ale nieeee. Kilka dni po wyrzuceniu zaczął on natarczywie reklamować swoje projekty u nas (zazwyczaj używał w tym celu innej domeny, którą po czasie podpinał pod swój główny projekt). Na krytykę jego zachowania zawsze reagował tylko i wyłącznie odpowiedzią "ok", a więc też jakakolwiek normalna dyskusja nie wchodziła tu w grę. Banowanie go też przynosiło marne skutki przez fakt używania przez niego VPNów.

Myślałem, że problem w końcu sam zaniknie, ale niestety, jego potężny ból d*pska i determinacja do zaszkodzenia mojemu serwerowi trwa aż do dziś:

120757142_1940962156043364_8460079739865867334_n.thumb.png.9b238067647c37f14edf4adf0ba80bc8.png

Kolejna reklama projektu, którego współwłaścicielem jest nie kto inny, jak Jendrek (i inne super osóbki z tego community, takie jak chociażby Devanger)

W dużym skrócie: Jendrek to osoba fałszywa i niedojrzała do swojego wieku, która stara się natarczywie promować swoje syfiaste projekty kosztem innych. Nie jest to osoba godna zaufania i serdecznie nie polecam zawierać z nim żadnych współprac, a tym bardziej przyjmować go do administracji czy zawierać fuzji. Najprawdopodobniej prędzej czy później mocno się na tym człowieku wypie*dolicie ; )

P.S. Masz przepotężny tupet człowieku, skoro w trakcie trwania z Twojej strony prób zaszkodzenia mojemu projektowi... postanowiłeś napisać do mnie na PW z pytaniem o tanie mascot loga X D

120826473_349446726306278_94122203360849341_n.jpg.8fde4560adee0cb0884f64d4c57f5689.jpg

sex20.png.772305908dd65034d3b015175b5d7418.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
2 godziny temu, askod napisał:

Dodam kilka groszy od siebie na temat tego człowieka.

Parę miesięcy temu był on współwłaścicielem na moim serwerze, gdyż postanowiliśmy wspólnie dokonać fuzji projektów. Na początku wszystko było superowo, robił bardzo dużo dla projektu i zapowiadało się, że będzie nam się długo fajnie współpracowało. No ale oczywiście nie mogło być tak kolorowo.

Ze względu na niedojrzałe zachowanie oraz zatajenie pewnego poważnego błędu w uprawnieniach serwera został wydalony z rangi. Tu historia w normalnym przypadku pewnie by się zakończyła, ale nieeee. Kilka dni po wyrzuceniu zaczął on natarczywie reklamować swoje projekty u nas (zazwyczaj używał w tym celu innej domeny, którą po czasie podpinał pod swój główny projekt). Na krytykę jego zachowania zawsze reagował tylko i wyłącznie odpowiedzią "ok", a więc też jakakolwiek normalna dyskusja nie wchodziła tu w grę. Banowanie go też przynosiło marne skutki przez fakt używania przez niego VPNów.

Myślałem, że problem w końcu sam zaniknie, ale niestety, jego potężny ból d*pska i determinacja do zaszkodzenia mojemu serwerowi trwa aż do dziś:

Pokaż ukrytą zawartość

Kolejna reklama projektu, którego współwłaścicielem jest nie kto inny, jak Jendrek (i inne super osóbki z tego community, takie jak chociażby Devanger)

W dużym skrócie: Jendrek to osoba fałszywa i niedojrzała do swojego wieku, która stara się natarczywie promować swoje syfiaste projekty kosztem innych. Nie jest to osoba godna zaufania i serdecznie nie polecam zawierać z nim żadnych współprac, a tym bardziej przyjmować go do administracji czy zawierać fuzji. Najprawdopodobniej prędzej czy później mocno się na tym człowieku wypie*dolicie ; )

P.S. Masz przepotężny tupet człowieku, skoro w trakcie trwania z Twojej strony prób zaszkodzenia mojemu projektowi... postanowiłeś napisać do mnie na PW z pytaniem o tanie mascot loga X D

Pokaż ukrytą zawartość

Spoko, u nas potrafił wziąć nasze grafiki ze smutnego kwiatuszka przerobić na „zje*any kwiatuszek” i jednocześnie pisać do osoby, która je robiła o pomoc. 😂😂

• Haha! 2
  • Przykro mi! 1

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Osoba z wywalonym ego, która skacze z kwiatka na kwiatek. Nie dość, że ciągle tworzy serwery, reklamuje się na różnych projektach to przywłaszcza sobie cudze rzeczy. Było wiele przypadków, że udostępniał projekty innych osób, które chociażby są ukazane wyżej. Radzę blokować gdzie się da, od fb po same serwery, czy inne komunikatory. Dodatkowo odradzam zawierania jakichkolwiek współprac, czy bliższych kontaktów, które pewnie i tak skończą się po wyciągnięciu pewnych korzyści.

Odnośnik do odpowiedzi