Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
heraqu

[Odrzucone][Discord] heraqu

Rekomendowane odpowiedzi

heraqu

1. Imię:  Wojtek

2. Wiek: 17 lat (skończone)

3. Data założenia konta na forum: 8 Wrzesień 2017

4. Wcześniejsze doświadczenia w moderowaniu forum: Tak. Moderowałem forum sieci CS 1.6

5. Znajomość regulaminów (0-10): 7/10

6. Znajomość polszczyzny (0-10): 9/10

7. Znajomość funkcji moderacyjnych //zamykanie, otwieranie tematów etc.// (0-10): 9/10

8. Ile czasu dziennie możesz poświęcić forum?: Jeżeli nie posiadam nic ważniejszego jak nauka, to cały czas, od 3-6h

9. Dlaczego zdecydowałeś/aś się na napisanie podania?: Podanie zdecydowałem się napisać, ponieważ został otwarty dział Discord. Sam chciałem robić forum o tematyce discord'a (discordforum.pl) lecz nie było czasu. 

10. Napisz coś więcej o sobie: Mam na imię Wojtek, mam 17 lat, w necie jestem pod nickiem heraqu. Interesuje się Informatyką dlatego wybrałem taki kierunek w technikum. Po wakacjach idę do 2 klasy (zdałem xd). Prowadziłem swój serwer teamspeak, który został sprzedany. Gram w cs'a, minecrafta, ets'a, fs'a.

11. Na ile oceniasz swoją umiejętność pracy w grupie? (0-10): 9,5/10

12. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Ponieważ jestem odpowiednią, kreatywną i pomysłową osobą.

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

bannerts3ekipaupdatemala.png

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Ja tam mam mieszane uczucie, może i by ranga poukładała Ci coś w głowie.

Dział niby nowy i przydałyby się ręce do pracy, ale z drugiej strony Twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia.

Może gdybyś posiedział miesiąc, pokazał, że możemy Ci zaufać to Twoje podanie byłoby bardziej wiarygodne.

Mimo wszystko ja jestem neutralna i zaczekam na wypowiedzi ekipy. 

• Lubię to! 1

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
Cather0955

Podanie samo w sobie napisane okej.

Jednak patrząc na to, w jaki sposób kiedyś się zachowywałeś, nie jestem przekonany czy nie zachowasz się tak samo, lub podobnie.

Ode mnie Neutral

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie