Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
wredna.

[Dyskusja] Internet z plusa

Rekomendowane odpowiedzi

Mentis
6 godzin temu, elowalewiadro napisał:

polecam Play, w telefonie tak zapie*dala, że nie nadążam

ale jak Ci się wyczerpie to [*]

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis
17 minut temu, WebX napisał:

Nie, nie jest.

Mógłbyś podać jakieś argumenty?

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WebX

XD!!!.PNG.1bb3450fc520eada53e3d30e67e6cf08.PNG

Prędkością nie powala, LTE 1800.

Jak ktoś jest w domu i włączy fb, automatycznie ping up (200 - 300ms).

Wieczne lagowanie rutera.

Było dobrze, póki można było rozwiązać umowę bez kosztów, potem już tylko gorzej. 

Ah no i oczywiście "lejki" bo przecież nic nie jest bez limitu, chociaż obiecywali.

Coś jeszcze @Mentis?

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis
11 minut temu, WebX napisał:

XD!!!.PNG.1bb3450fc520eada53e3d30e67e6cf08.PNG

Prędkością nie powala, LTE 1800.

Jak ktoś jest w domu i włączy fb, automatycznie ping up (200 - 300ms).

Wieczne lagowanie rutera.

Było dobrze, póki można było rozwiązać umowę bez kosztów, potem już tylko gorzej. 

Ah no i oczywiście "lejki" bo przecież nic nie jest bez limitu, chociaż obiecywali.

Coś jeszcze @Mentis?

Wystarczy. Całe szczęście nie jestem w plusie 😄

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger

Nie polecam Plusa z tego powodu, że czasami nie ma zasięgu w niektórych miejscach.

Mój znajomy był w Plus lecz też miał ten sam problem co ja kiedyś i nadal tego nie poprawili.

Kiedyś byłem w sieci Plus lecz zmieniłem od razu na inną i jestem w Orange od 6 lat.

Zadowolony jestem z oferty Orange lecz jest problem z internetem, ponieważ powiedzieli, że jest super szybki bez limitu, a tu nagle limicik się odpala.

Jest nas 8 w domu i 2 osobne rutery nie wystarczają.

W tej chwili moja prędkość to:

Spoiler

Używany był w tym celu http://speedtest.inea.pl

1157799801_OperaZdjcie_2019-07-24_122211_speedtest_inea_pl.thumb.png.ac1076ae0e555b9df65b5b02069e0a77.png

Myślę nad zmianą ale to się okaże, bo dzwonili do mnie wczoraj o zmianę na jakiś jeszcze lepszy internet z jakiejś oferty Orange lecz mnie nie przekonywała.

Edytowane przez Devanger
Odnośnik do odpowiedzi
Mentis
12 minut temu, Devanger napisał:

Nie polecam Plusa z tego powodu, że czasami nie ma zasięgu w niektórych miejscach.

Mój znajomy był w Plus lecz też miał ten sam problem co ja kiedyś i nadal tego nie poprawili.

Kiedyś byłem w sieci Plus lecz zmieniłem od razu na inną i jestem w Orange od 6 lat.

Zadowolony jestem z oferty Orange lecz jest problem z internetem, ponieważ powiedzieli, że jest super szybki bez limitu, a tu nagle limicik się odpala.

Jest nas 8 w domu i 2 osobne rutery nie wystarczają.

W tej chwili moja prędkość to:

Pokaż ukrytą zawartość

Używany był w tym celu http://speedtest.inea.pl

1157799801_OperaZdjcie_2019-07-24_122211_speedtest_inea_pl.thumb.png.ac1076ae0e555b9df65b5b02069e0a77.png

Myślę nad zmianą ale to się okaże, bo dzwonili do mnie wczoraj o zmianę na jakiś jeszcze lepszy internet z jakiejś oferty Orange lecz mnie nie przekonywała.

Spoiler

speedtest2.thumb.png.a76157bf8232e9f1042a02626ffd734b.png

Fajny speedtest (zamazałem dostawce bo prywatny)

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MLK.

Pozdro 600 ja nie mam problemów z internetem z plusa. Jak nie umiecie się dogadać to nie mój problem (jakieś kijowe umowy Wam wciskają, a potem się dziwicie).

Spoiler

image.png.ae0347cd8259b33a8adbda6935a336e4.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość werden.

Miałem okazję testować akurat internet mobilny LTE plusa i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest bardzo szybki i się nie zacina.
Na zdjęciu wynik mojego lokalnego dostawcy(zamazane bo RODO i później straszą policją i CERT Kappa)

Spoiler

a3d2d470b6526c541b4982ce1ae17507.png.86a66866f0bc16832906a31f9726f67c.png

Odnośnik do odpowiedzi
3LAU

Od około 8 lat korzystam tylko i wyłącznie z internetu mobilnego. Przede wszystkim wszystko zależy od lokalizacji (odległość od BTS, pasma jakie dany BTS przetwarza)  
Testowałem chyba wszystkie dostępne na rynku internety mobilne.

Orange niby zasięg najlepszy a jednak? Prędkość nie powala. Lejek po limicie.
Plus zasięg dobry, prędkość raczej poniżej średniej. Lejek po limicie.
Cyfrowy Polsat j.w.
Play zasięg dobry, prędkość bardzo dobra. Lejek po limicie.
T-Mobile zasięg bardzo dobry, prędkość dobra. Brak limitu i lejka co daje ten właśnie internet na 1 Miejscu!
Aero2 zasięg bardzo dobry, prędkość bardzo słaba (chyba że wykupimy pakiet) Internet Darmowy.
Otvarta nie zachęca pakietami także nie testowałem.

Jeżeli chodzi o lejki dla kogoś może to nie zrobić różnicy bo wykorzysta max 50GB jednak jak dla mnie ma to ogromne znaczenie bo bywa miesiąc gdzie pobiorę 600GB (np. po formacie)

Dodam jeszcze tylko że sprzęt też ma znaczenie. Na routerze po odpaleniu filmu możesz mieć 300 pingu a na Modemie USB nie odczujesz skoku pingu. Minus modemu jest taki że tam gdzie włożysz to tylko tam zadziała, jeżeli chodzi o modem polecam Huawei 3372. Jeżeli chodzi o router polecam ze swojej strony Huawei b529 oraz TP-Link AC1200 lub tańszy MR6400.
Routery mobilne fajnie można wszędzie zabrać ale to nie ta sama prędkość jak i zasięg no i czas pracy na baterii (masakra)

Odnośnik do odpowiedzi
Kubuu

Polecam Playa 😄 stałe ponad 90Mb/s downloadu, stabilny ping

546644654646466.png

Edytowane przez Kubuu
Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

8. Jeśli temat będzie nie aktywny od 7 dni zostanie on zamknięty.

• Lubię to! 1

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie