Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Gość askod

[Dyskusja] Windows vs. macOS vs. Linux

Którego systemu używasz?  

25 użytkowników zagłosowało

1. 1. Którego systemu używasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość askod

Hej, chciałbym rozpocząć dyskusję na temat systemów Windows, macOS oraz Linux.

Który z nich wolicie i dlaczego?

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

1. Zależy który windows, jak dla mnie 7. Windows 10 ma za dużo syfu czyli nie potrzebnych rzeczy które potem mulą komputer. Pewnie zaraz ktoś napisze "przecież da się to odinstalować" i teraz sobie spójrz na osoby które nie umieją tego zrobić hmm... dlatego ja wybieram 7

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Odnośnik do odpowiedzi
Gość askod

Ja aktualnie używam Windowsa oraz Linuxa naprzemiennie, jednak systemem, który mi najbardziej odpowiada jest macOS. Co prawda miałem z nim styczność dość krótko i to przez lekko "niekonwencjonalne" metody, ale wystarczająco, by podzielić się co nie co moimi doświadczeniami.

macOS łączy to, co najlepsze w Linuxie oraz Windowsie, będąc jednocześnie rewelacyjnie zoptymalizowanym. Dodatkowo bardzo fajnie wygląda, a synchronizacja z innymi urządzeniami Apple jest bardzo przydatną i fajną sprawą. Do grania się on zbytnio nie nadaje, ale też nie do tego został stworzony. Do pracy przy grafice, programowaniu czy czymkolwiek innym sprawdza się naprawdę świetnie

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

8. Jeśli temat będzie nie aktywny od 7 dni zostanie on zamknięty.

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie