Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
matimati0002

145.239.16.146:9987 - Teamspeak 3

Rekomendowane odpowiedzi

matimati0002

Witam ,

Teamspeak 3 jest popularnym rozwiązaniem voice over IP, na którym polegają gracze z całego świata.

U nas wynajęcie serwera Teamspeak 3 jest bardzo proste.
Wchodzimy na serwer pod IP :145.239.16.146:9987 , następnie kontaktujemy się z właścicielem serwera, lub GG - 68644698.

Co Oferujemy ?
1: Własny dział ( CS 1.6 CS GO , Metin2 , Minecraft , LOL , i wiele wiele innych)
2: Własne rangi Administracyjne
3: Kanały VIP z Własna ranga
4: Kanały VIP dla Gildi , Klanów i Wielu innych także z własną rangą
5: Dla Każdego Kanału VIP przysługuje 1 Music BOT
6: Kanały prywatne z masą różnych rang 4fun ( Na życzenie stałych użytkowników tworzymy prywatne rangi)
Posiadamy 25 slotów ( W najbliższym czasie chcemy wykupić 128 slotów)
Administracja naszego serwera składa się z osób pełnoletnich i doświadczonych.
IP : 145.239.16.146:9987
Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane.
Pozdrawiam.

• Przykro mi! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Cather0955

Nie rozumiem tego tematu, z jednej strony znajduje się w dziale "Zareklamuj się!" co wskazuje na reklamę serwera, jednak po analizie jest kilka rzeczy wskazujących na współpracę z jakimś "hostingiem". 

Jednak skoro jest to reklama serwera to przejdźmy do oceny. Zacznę od braku domeny, co w tych czasach jest nie na miejscu, bo są firmy hostingowe, które oferują domenę na rok za darmo (Nie wchodźmy w szczegóły itp, ale jest taka oferta). Kolejną sprawą jest coś co rozśmieszyło mnie totalnie "następnie kontaktujemy się z właścicielem serwera, lub GG - 68644698.", nie rozumiem po co użytkownik ma kontaktować z właścicielem. Przejdźmy dalej, a dokładnie kilka linijek niżej tej "pięknej prezentacji" gdzie jest napisane "2: Własne rangi Administracyjne", nie rozumiem o co tu chodzi, ale z mojego punktu widzenia wychodzi, że każdy użytkownik/administrator może mieć własną rangę administracyjną?

Teraz zajmijmy się samym serwem, skoro macie 25 sloty to pewnie serwer stoi na jakiejś "slotówce" bo każdy serwer stworzony na maszynie prywatnej "VPS" ma 32 sloty. Kolejną sprawą jest sklejka ikonek, oraz słabo wykonany styl kanałów, który nie przyciąga, a wręcz odstrasza.

Na ten moment, jeśli jest to faktycznie reklama serwera teamspeak to nie polecam.

PS. Autor tematu może napisać, czy faktycznie jest to reklama serwera, czy współpraca, bo po treści prezentacji nadal nie wiem.

Edytowane przez Cather0955
Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jendrek.

Prezentacja nie powala, brak domeny, 25 slotów, taki średni styl serwer'a.

Jak na ten moment Neutral.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie