Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Kazach

[Odrzucone][Grafika] Zerxu

Rekomendowane odpowiedzi

Kazach

1. Imię: Moim 1 imieniem jest Piotr, natomiast na 2 mam Tymoteusz.

2. Wiek: Na moment pisania tego oto podania mam 13 lat. Tak, rozumiem że nie spełniam tego oto wymagania, lecz co szkodzi spróbować, czyż nie?

3. Data założenia konta na forum: 29.06.2019 bądź mówiąc 29 Czerwca 2019 roku

4. Wcześniejsze doświadczenia w moderowaniu forum: Pełniłem kilkukrotnie rolę ,,Moderatora" oraz ,,Administratora" na mniejszych forach, na silniku myBB jak i IPS.

5. Znajomość regulaminów (0-10): 9/10

6. Znajomość polszczyzny (0-10): 8/10

7. Znajomość funkcji moderacyjnych //zamykanie, otwieranie tematów etc.// (0-10): 9/10

8. Ile czasu dziennie możesz poświęcić forum?: Na pełnienie roli KidModeratora mogę pełnić od 2 do 4 godzin dziennie.

9. Dlaczego zdecydowałeś/aś się na napisanie podania?: Ponieważ myślę, że kolejna osoba w ekipie Moderacji działu Grafika nie przeszkodzi, a wzmocni ich szeregi.

10. Napisz coś więcej o sobie: Tak jak pisałem na górze wątku mam na imię Piotr, bądź Tymoteusz, jak kto woli mówić do mnie po imieniu, lub według mojego ,,pseudonimu" - Zerxu. Jestem aktualnie uczniem szkoły podstawowej znajdującej się na północnej części Polski, a mówiąc bardziej konkretnie - Na Pomorzu. Moimi zainteresowaniami aktualnie są tworzenie wideo, grafika komputerowa a także tworzenie serwerów dla mniejszych twórców w pewnym programie. Po ukończeniu podstawówki najpewniej pójdę do Technikum o profile Graficznym w większych miastach, a jeżeli tam się nie dostanę, to poszukam jej jeszcze w miejscu mojego urodzenia, jak to nie wyjdzie to pójdę na mechanikę. 

11. Na ile oceniasz swoją umiejętność pracy w grupie? (0-10): Oceniam ją tak na 8/10.

12. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Jestem dobrze obeznany z silnikiem myBB jak również IPS, i moderowanie na tych silnikach nie jest dla mnie problemem. Siedzenie po kilka godzin przy komputerze to dla mnie codzienność, więc spędzanie go na pilnowaniu danego działu na forum jest dobrym rozwiązaniem, i będę pełnił tą rolę z radością i zapałem. Umiem dobrze współpracować w grupie, i nie mam z nią większych problemów, i umiem się dostosować do sytuacji. Według mojej personalnej opinii jestem osobą godną zaufania, oraz odpowiedzialną, choć zdecyduje o tym wredna., wright., oraz Fluezd, a także reszta ekipy. Staram się utrzymywać moją dobrą reputację w oczach administracji i graczy.

Edytowane przez Zerxu
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Cather0955

Jestem na Nie.

Nie spełniasz wymagań, oraz znikoma aktywność w dziale.

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

Neutral, ponieważ podanie dobrze napisane, aktywność w dziale słaba. I dlaczego akurat chciałeś na moderatora grafiki? Zostały otwarte nowe działy (minecraft, technologie, cs) i właśnie na owych działach jest mało moderatorów, a w grafice jest ich dwóch. Dodam jeszcze że mimo że nie masz tych 14 lat to podanie ładnie napisane.

Edytowane przez Mentis
  • Lubię to! 1

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Odnośnik do odpowiedzi
.Dominik.

Ja jestem na NIE.

-------------------------------------------------------------------

❤️ 20.07.2019 - Najważniejszy dzień ❤️ 

-------------------------------------------------------------------

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Jeśli chodzi o wiek to nie stanowiłby takiego problemu.

Jednak nie widzę z Twojej strony raportów z działu, jakiś grafik w dziale bądź zgłaszania naruszeń regulaminu.

Popraw aktywność w tym kierunku, napisz za miesiąc, a wiek nie będzie przeszkodą. 🙂 

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie