Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
heraqu

[Dyskusja] Gotowiec czy składany na zamówienie?

Rekomendowane odpowiedzi

heraqu

Jaki komputer byście wybrali? Składany na zamówienie czy gotowiec?

Edytowane przez Mentis
Zmiana nazwy zgodnie z regulaminem

bannerts3ekipaupdatemala.png

Odnośnik do odpowiedzi
Kazach

Ja osobiście wybrałbym gotowca, nie będzie użerania się z kablami, czy przykręcaniem części, choć wiem że na takim ,,samodzielnym składaniu" można troszkę zaoszczędzić, choć jak dla mnie ważniejszy jest czas od pieniędzy, a w tych czasach gdzie komputery stały się codziennością jest to bardzo popularne kupowanie ,,gotowców" jak ty to ująłeś.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
heraqu
2 minuty temu, Zerxu napisał:

Ja osobiście wybrałbym gotowca, nie będzie użerania się z kablami, czy przykręcaniem części, choć wiem że na takim ,,samodzielnym składaniu" można troszkę zaoszczędzić, choć jak dla mnie ważniejszy jest czas od pieniędzy, a w tych czasach gdzie komputery stały się codziennością jest to bardzo popularne kupowanie ,,gotowców" jak ty to ująłeś.

Jestem tego samemu zdania. Niektóre firmy biorą 100-200zł za gotowca (poskładanie, dobranie, testy). Jest to prawie nic. A komputer jest jest na podzespołach najwyższej jakości. Jedną z takich firm (jaką znam) jest x-kom [(nie żebym reklamował ale polecam)(jak nie można to dajcie znać usunę)].

3 minuty temu, Fluezd napisał:

Składany ze względu na większe możliwości dopasowania komponentów. 😉

+

bannerts3ekipaupdatemala.png

Odnośnik do odpowiedzi
kingorbit

Oczywiście że składany, lepsze komponenty, cena. Kable problemem?? Czasem jak zamawiasz gotowce kable są w gorszym stanie niż w porządnym składaku 🙂

• Wow! 1

sygnaturaa.png.8cb70d402d8c4c551226f2340f2f6b22.png

"They hate me because they can't beat me"

Odnośnik do odpowiedzi
Gość askod

Składak. Dużo lepszy stosunek jakości do ceny względem gotowca (jak dobrze złożony oczywiście)

Edytowane przez askod
Odnośnik do odpowiedzi
Mentis

8. Jeśli temat będzie nie aktywny od 7 dni zostanie on zamknięty.

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie