Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
wredna.

[Opinia] daffy

Rekomendowane odpowiedzi

notapro

To jest forum każdy siedzi gdzie sobie chce a wy udostępniacie swoje kłótnie i liczycie na poparcie ze strony użytkowników waszych forum...

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stalker
2 minuty temu, notapro napisał:

To jest forum każdy siedzi gdzie sobie chce a wy udostępniacie swoje kłótnie i liczycie na poparcie ze strony użytkowników waszych forum...

Ale zauważ, że jednak sa ludzie, którzy powinni mieć normlanie zakazany dostęp do internetu 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
BloszeK

Dobra, dobra typowe zachowanie. Jeszcze będzie chciał wrócić bo nie będzie mu się udawało. Umie tylko rozkodować, ale nic swojego nie napiszę.

1 minutę temu, Stalker napisał:

Ale zauważ, że jednak sa ludzie, którzy powinni mieć normlanie zakazany dostęp do internetu 🙂

Jaki w internecie, taki na żywo. Tak to pewnie nie ma z kim wyjść, koledzy uciekli bo internet ważniejszy.

Tak na marginesie , sam wyzywałem i nie byłem lepszy, ale niektórzy ludzie się zmienają.

Edytowane przez BloszeK
  • Lubię to! 1

GamingTS3.eu

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Dodam, że "hipokryzja" to zachowanie sprzeczne z działaniem.

Nigdzie nie napisałam, że jestem przeciwko udostępnianiom rozmów prywatnych, które służą jako dowód.

Także Twój argument:

Cytat

a wy udostępniacie swoje kłótnie

Ma się nijak co do tego:

Cytat

Nie że coś ale hipokryzja z obu stron  (moim zdaniem ofc)

Tak samo na zakończenie dodam, że Twoja wypowiedź jest kompletnie bezsensu gdyż po to napisałam:

"Wnioski wyciągnijcie sobie sami", by nie dostać poparcia ŻADNEJ ze stron.

@notapro także kolego proszę o wskazanie gdzie z mojej strony występuje hipokryzja.

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
notapro

nie wiem szczerze po co są te opinie.. oczernianie kogoś w internecie jest karalne, publiczne tym bardziej. Nic kompletnego chłopak nie zrobił. @Stalker są ale na takich nie zwraca się uwagi i omija ich się nawet jak się pchają. Po co robić większy shitstorm? @wredna. pomagasz komuś z łaską i zamiast wyjaśnić sprawę pokojowo po prostu go zbanowałaś i zaczęłaś pisać o kimś opinię. dodam iż nie jestem po niczyjej stronie. nie bronię osoby o której jest ten post ani autora - ciebie. Oboje postąpiliście źle i dobrze o tym wiecie. osobiście nic nie mam do was po prostu to troche żałosne zachowanie z obu stron. na ulicy nikt tak nie robi więc na ludzki rozum nie powinno się tak robić w internecie.

ps

Jak ktoś nie chce czyjeś pomocy to najlepiej pokazać innym jakim jest debilem żeby znowu chciał twojej pomocy czy co? Wnioski sama wyciągnij. A jeżeli nie chcesz poparcia z niczyjej strony ani nic to po co ten post? I jakie wnioski mam wyciągnąć?

co do hipokryzji to nawzajem robicie sobie na złość i udajecie że to wy jesteście ci lepsi.

a tak będąc w temacie fair=fair to on chyba nie napisał o tobie żadnej publicznej opinii w przeciwieństwie do ciebie

wolałbym się nie wypowiadać więcej na ten temat bo nie chcę nikogo urazić ani obrazić ani rozpoczynać jakiejś wojenki pomiędzy tobą a mną. także proszę abyś odpowiedź na ten post pozostawiła dla siebie.

Odnośnik do odpowiedzi
Konkol

Dalej czekam na rozkodowanego wbot'a & mój panel ze Strike ale chyba się nie doczekam 😕
Debil i tyle nie ma co się więcej o nim rozpisywać..

• Haha! 1

tsforum2.png.ab2e626da2df8fa048a60a1134d47539.png

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

@notapro mylisz się kolego.

Zrobił coś złego. Atakowanie forum jest nie dość, że "czymś" złym to jest to "karalne".

Cytat

oczernianie kogoś w internecie jest karalne

Nigdzie nikogo nie oczerniłam, nie użyłam wulgaryzmów, obelg ani nie nasunęłam jakiejkolwiek opinii innym na jego temat.

Cytat

pomagasz komuś z łaską

Z łaską? Nigdy niczego od nikogo nie oczekuje, wielokrotnie pomagam ludziom chociażby za darmo na forum. Tak samo jemu = udostępniłam ikony, zrobiłam ruch - totalnie za nic. Niczego się nie domagam i niczego nie chciałam. Chodzi o to, że nie docenił mojej pracy, a wręcz przeciwnie - chciał zniszczyć moją.

Jak wyjaśnić coś pokojowo z osobą, która przeprasza, a potem próbuje zaszkodzić? LUL Nikogo nie zbanowałam - zobacz najpierw kto, kogo zbanował, bo jesteś niedoinformowany. 

Chciałam z nim wyjaśnić - napisałam do niego na czacie, ale palił głupa dopóki nie dostał bana.

Cytat

Oboje postąpiliście źle i dobrze o tym wiecie. 

Nie, nie wiem gdzie postąpiłam źle, dalej nie widzę żebyś wskazał mi gdzie pojawiła się u mnie hipokryzja bądź gdzie źle zadziałałam. 

Dałam tylko screeny i dałam do oceny innym. Nie obraziłam go, nie zaatakowałam jego forum, nie udostępniłam jego pracy, nie ukradłam jego pracy i nawet mimo, że chciał mi zaszkodzić - nigdzie go nie obraziłam.

Cytat

na ulicy nikt tak nie robi więc na ludzki rozum nie powinno się tak robić w internecie.

Masz rację, bo na ulicy takie osoby by nie odezwały się słowem, a jakby to zrobiły to dostałby po mordzie. Kappa

Cytat

Jak ktoś nie chce czyjeś pomocy to najlepiej pokazać innym jakim jest debilem żeby znowu chciał twojej pomocy czy co? Wnioski sama wyciągnij. A jeżeli nie chcesz poparcia z niczyjej strony ani nic to po co ten post? I jakie wnioski mam wyciągnąć?

Nie chce ktoś mojej pomocy? W tym poście i w screenach nie ma żadnej wzmianki o pomaganiu. 

Cytat

co do hipokryzji to nawzajem robicie sobie na złość i udajecie że to wy jesteście ci lepsi.

a tak będąc w temacie fair=fair to on chyba nie napisał o tobie żadnej publicznej opinii w przeciwieństwie do ciebie

Sprawdź definicję słowa "hipokryzja" w internecie. 

Wielokrotnie napisał o mnie złą opinię stąd jego przeprosiny zawarte w temacie.

Podsumowanie:

Jesteś kolego kompletnie niedoinformowany, nie umiesz czytać ze zrozumieniem i nie znasz definicji słów, które używasz.

Przeczytaj cały temat, przeczytaj moje wypowiedzi i nie pal głupa, bo czytając Twoje "zdanie" mam wrażenie, że usilnie starasz się być "inteligentny", ale nic się nie trzyma kupy z Twoich zdań i argumentów (których brak).

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Przykro mi! 1

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
Adrianoo

Ogólnie wszystko ładnie pięknie ale jak ma się interes to chodzicie do niego, błagacie na kolanach, aby pomógł w waszych produkcjach i rozwiązał wasze problemy. Udostępnia wiele rzeczy za darmo pod użytek publiczny a w zamian otrzymuje negatywne opinie na jego temat od osób, z którym ostatnio pomagał i rozmawiał.

Tworząc ten temat zapewne liczysz tylko i wyłącznie na poparcie swoich przydupasów by Ci przytaknęli i byś żyła z myślą że jesteś kimś.
Widocznie jedynym sposobem na zrobienie sobie ruchu na forum, bo oprócz śmiesznych rozmów i przywitań sensownych postów trzeba szukać z teleskopem. Dziwnym zbiegiem okoliczności co to za fala unbanów? Statystyki się nie zgadzają? Google zapomina czy już dodaje "Problem z..." przed tsforum aplikacji, które tu się znajdują?

Ja wiem, że są tu sami wybitni programiści, wiedzą co to optymalizacja, szybkość działania, a o naprawianiu błędów nawet nie wspominam. Wiesz o kim pisze @wright.?

Tak ogólnie jak tam dekompilacja idzie muzobota? Ciężko co? Czekam na posta, z chęcią pobiorę i sam będę używał... Jeśli tak bardzo chcesz to może dam ci licencje to chociaż sobie go uruchomisz i zobaczysz co to działanie i funkcjonalność 😉 

Tak na przyszłość dla osób bądź aplikacji, które by chciały współprace z forum to pamiętajcie, to nie jest współpraca tylko wyłączność.

Majka, jak chodzi o ataki, nie dziw się że wasze forum można chwila moment położyć... Ta sytuacja powinna Cię nauczyć i twojego technika, że dodawanie tymczasowych rozwiązań jest po prostu tymczasowe i śmiechu warte... 

Jeśli chcecie banujcie, ale jeśli ktoś ma więcej IQ niż temperatura pokojowa będzie wiedział o co chodzi, a wnioski nasuną się same!

Edytowane przez wredna.
Screen rozmowy został usunięty gdyż nie nawiązuje do tematu. Nagranie zostało usunięte ponieważ obraza członka moderacji.
  • Lubię to! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
5 minut temu, Adrianoo napisał:

Ogólnie wszystko ładnie pięknie ale jak ma się interes to chodzicie do niego, błagacie na kolanach, aby pomógł w waszych produkcjach i rozwiązał wasze problemy. Udostępnia wiele rzeczy za darmo pod użytek publiczny a w zamian otrzymuje negatywne opinie na jego temat od osób, z którym ostatnio pomagał i rozmawiał.

Tworząc ten temat zapewne liczysz tylko i wyłącznie na poparcie swoich przydupasów by Ci przytaknęli i byś żyła z myślą że jesteś kimś.
Widocznie jedynym sposobem na zrobienie sobie ruchu na forum, bo oprócz śmiesznych rozmów i przywitań sensownych postów trzeba szukać z teleskopem. Dziwnym zbiegiem okoliczności co to za fala unbanów? Statystyki się nie zgadzają? Google zapomina czy już dodaje "Problem z..." przed tsforum aplikacji, które tu się znajdują?

Ja wiem, że są tu sami wybitni programiści, wiedzą co to optymalizacja, szybkość działania, a o naprawianiu błędów nawet nie wspominam. Wiesz o kim pisze @wright.?

Tak ogólnie jak tam dekompilacja idzie muzobota? Ciężko co? Czekam na posta, z chęcią pobiorę i sam będę używał... Jeśli tak bardzo chcesz to może dam ci licencje to chociaż sobie go uruchomisz i zobaczysz co to działanie i funkcjonalność 😉 

Tak na przyszłość dla osób bądź aplikacji, które by chciały współprace z forum to pamiętajcie, to nie jest współpraca tylko wyłączność.

Majka, jak chodzi o ataki, nie dziw się że wasze forum można chwila moment położyć... Ta sytuacja powinna Cię nauczyć i twojego technika, że dodawanie tymczasowych rozwiązań jest po prostu tymczasowe i śmiechu warte... 

Jeśli chcecie banujcie, ale jeśli ktoś ma więcej IQ niż temperatura pokojowa będzie wiedział o co chodzi, a wnioski nasuną się same!

Wskaż mi kto chodzi do niego o cokolwiek - a tym bardziej "kto go błaga" o cokolwiek.

Napisałeś długą, śmieszną wypowiedź, a gdzie jakieś argumenty czy dowody? 

Udostępnia wiele rzeczy za darmo? W sensie te co skradł i co nie są jego, tak? 

Nigdy go o nic nie prosiłam, nie rozmawiałam i nie oczekiwałam nic od niego - NIGDY nic dla mnie nie zrobił ani dla ŻADNEGO mojego projektu.

Tak, to, że współpraca z tsforum, jeśli chodzi o aplikacje jest "na wyłączność" to fakt, i każdy o tym wie. 😉

Mam rozwinięte forum więc mam prawo wymagać. Nie muszę brać byle syfu pod patronat i udawać, że jest to dla mnie korzystne.

Na tsforum jest dział tylko od @wright., a mimo to i tak statystyki mówią za siebie i mamy 3-4 razy więcej użytkowników od forum, które ma takich strefy 6-7? 

Fala unbanów? Nie ma to nic do statystyk. Tutaj masz ss ilości online porównywalna z konkurencyjnym forum:

2.thumb.png.52c8d8d6b6482befe25c76785397c3e5.png

1.png.70fdcf2de5fcdd149740efc18c713d68.png

Gdzie jak widzisz z osób "zbanowanych" jest tylko jedna-dwie osoby, a i tak jest stabilne 40 osób.

Twoje zdania są niczym niepoparte, z dupy i mają się nijak do tematu.

• Kocham to! 1

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
wright.
4 minuty temu, Adrianoo napisał:

???

4 minuty temu, Adrianoo napisał:

Nie mam na to obecnie czasu.

Juz mówiłem Twojemu koledze, że zrobię to w wolnym czasie, a jak chce na teraz, to niech zapłaci za mój czas na ten Wasz nic nie wart syf.

• Lubię to! 1

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
Teraz, wright. napisał:

???

Nie mam na to obecnie czasu.

Juz mówiłem Twojemu koledze, że zrobię to w wolnym czasie, a jak chce na teraz, to niech zapłaci za mój czas na ten Wasz nic nie wart syf.

Dodam, że tsforum jest legalnym  forum i nie musimy nic kraść, udostępniać czyjejś pracy by mieć 2 stabilnych użytkowników. 

Mamy wartości i zasady, kradzież i podpisywanie się pod czyjąś pracą mówi samo za siebie o człowieku.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Wredna -stopka.png

Odnośnik do odpowiedzi
heraqu

Nie polecam, chłop robi ludzi w ch**a. Publikuje na swoim forum boty (lboty) które i tak nie działają. Dodam że na forum ściąga osoby poprzez kradzieże itp. Chłop jest mocny w słowach a połowe tego co mówi nie robi.

Prosze dodać to poniżej:

EDIT:

Chciałbym dodać że osoba po odczytaniu mojej opini tutaj na forum tak nagle z du*y mi dała bana na swoim "FORUM" XDDDDDDDDDDD

2019_07_20_19_34_19_Window.thumb.png.89f9d0b213ee38f749f4bae81e90309a.png

Widać jak działa ta osoba. Zła opinia = OUT

• Lubię to! 1

bannerts3ekipaupdatemala.png

Odnośnik do odpowiedzi
daclanpl
6 minut temu, Krzysztofeqq napisał:

Jak już wrzucasz fejka to się postaraj bo jestem daffyy a nie daffy 😉 btw dopiero wstałem to chyba przez sen pisałem 

W dniu 20.07.2019 o 02:01, heraqu napisał:

Nie polecam, chłop robi ludzi w ch**a. Publikuje na swoim forum boty (lboty) które i tak nie działają. Dodam że na forum ściąga osoby poprzez kradzieże itp. Chłop jest mocny w słowach a połowe tego co mówi nie robi.

Prosze dodać to poniżej:

EDIT:

Chciałbym dodać że osoba po odczytaniu mojej opini tutaj na forum tak nagle z du*y mi dała bana na swoim "FORUM" XDDDDDDDDDDD

2019_07_20_19_34_19_Window.thumb.png.89f9d0b213ee38f749f4bae81e90309a.png

Widać jak działa ta osoba. Zła opinia = OUT

Bana dostałeś za opinie pozytywną na moim forum a negatywna tu, lizodupy OUT

Edytowane przez daclanpl
Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztofeqq
Teraz, daclanpl napisał:

Jak już wrzucasz fejka to się postaraj bo jestem daffyy a nie daffy 😉

Bana dostałeś za opinie pozytywną na moim forum a negatywna tu, lizodupy OUT

Pozdrów swojego VPN'a oraz LBOTA którego podałeś xDD

Odnośnik do odpowiedzi
daclanpl
Teraz, Krzysztofeqq napisał:

Pozdrów swojego VPN'a oraz LBOTA którego podałeś xDD

Ciebie pseudo kozaka nie pozdrawiam 🙂 jak tam podanie?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztofeqq
Teraz, daclanpl napisał:

Ciebie pseudo kozaka nie pozdrawiam 🙂 jak tam podanie?

xD śmieszysz mnie....

http://prntscr.com/ohyxwq - no comment

Edytowane przez Krzysztofeqq
http://prntscr.com/ohyxwq
Odnośnik do odpowiedzi
daclanpl
1 minutę temu, Krzysztofeqq napisał:

xD śmieszysz mnie....

Ogladajcie reklamy skoro na wszystko was stać 😉

Kupiłbyś licencję na w10 wkoncu przebywasz na LEGALNYM forum, zróbcie zrzutkę 

Edytowane przez daclanpl
Odnośnik do odpowiedzi