Skocz do zawartości
Posiadasz konto? Zaloguj się

Zaloguj się

Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont

Zarejestruj się
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TSHYDRA.PL | POLSKI - PUBLICZNY SERWER TEAMSPEAK

QUZEE

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Chciałbym was serdecznie zaprosić na nowo powstały serwer TeamSpeak TSHYDRA.PL.
Serwer niedawno powstał a już cieszy się dobrą opinią klientów.

Posiadamy darmowe Kanały Diamond dla Gidli i Klanów od z wymag

aną minimalną ilością użytkowników 5 osób. Jako lider kanału Diamond dostaniesz od nas 2 boty muzyczne z dostępem do panelu z konfiguracją bota.

Darmowe kanały Prywatne z 2 pod kanałami.

Kanały Publiczne z wysoką jakością rozmów.

Serwer z Polską lokalizacją dzięki czemu twój ping będzie niski a rozmowa na serwerze będzie przyjemna bez przerwy w rozmowie twojej bądź twojego/twoich znajomego/znajomych.

Brak częstych restartów serwera. Nasz serwer jest skonfigurowany poprawnie dzięki czemu szanse na pojawienie się restartu serwera z powodu błędów są znikome.

Ochrona przed linkami mającymi na celu otrzymanie twojego ip. Tzw. ipLogerami.

Dopracowane regulaminy. Nasze regulaminy stref są dopracowane i ściśle przestrzegane przez administrację serwera i klientów.

Miła, poważna i konsekwętna administracja.

Autoryzacja za pomocą aplikacji ABot 2.0

128 slotów. Nie musisz się martwić o to że nie wejdziesz na serwer z powodu jego zapełnienia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie wejdź na serwer już teraz! Zaufaj nam - zaprasza cię cała Administracja TSHYDRA.PL

Edytowane przez QUZEE

Iu2oTho.png.96f66b26e3491373101dac9dbdc574d2.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Gdzie znajdę te dobre opinie?

W dniu 17.07.2019 o 22:35, QUZEE napisał:

Serwer niedawno powstał a już cieszy się dobrą opinią klientów.

Jak na razie nie znalazłem regulaminu jakiejś strefy, jedynie to, co jest na forum, jednak tam jest ogólny regulamin.

W dniu 17.07.2019 o 22:35, QUZEE napisał:

Dopracowane regulaminy. Nasze regulaminy stref są dopracowane i ściśle przestrzegane przez administrację serwera i klientów.

Teraz przejdźmy dalej. Zacznę od tego, że serwer nie ma autorskich ikon, również banner podobny widziałem gdzieś na jakimś serwerze kiedyś. Również bot, którego serwer używa nie należy do fajnych, więc to też można uznać za minus. Jedna na plus zasługuje oryginalna licencja AAL 128 slotów.

Jak na razie moja opinia jest Negatywna, jeśli się coś zmieni, zmodyfikuję odpowiedź.

Edytowane przez Cather0955
  • Przykro mi! 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.08.2019 o 13:21, Cather0955 napisał:

Gdzie znajdę te dobre opinie?

Jak na razie nie znalazłem regulaminu jakiejś strefy, jedynie to, co jest na forum, jednak tam jest ogólny regulamin.

Teraz przejdźmy dalej. Zacznę od tego, że serwer nie ma autorskich ikon, również banner podobny widziałem gdzieś na jakimś serwerze kiedyś. Również bot, którego serwer używa nie należy do fajnych, więc to też można uznać za minus. Jedna na plus zasługuje oryginalna licencja AAL 128 slotów.

Jak na razie moja opinia jest Negatywna, jeśli się coś zmieni, zmodyfikuję odpowiedź.

Przepraszam, aczkolwiek regulaminy stref znajdują się w dziale stref na forum serwera.

Co do ikon, nie mam pieniędzy na grafika bo trochę w serwer wydałem, patrząc na to że na samym teamspeak'u nie poprzestaje płacę dość dużą sumę pieniędzy miesięcznie, więc mam prawo aby zadowolić się darmową wersją ikon które akurat są dla mnie idealne.

Baner jest podobny do starego serwera jutuby... co niestety mi się nie podoba, czekam aktualnie na nowy...

Co do samego ABot czuję się dobrze bazując na tej aplikacji, brak jakichkolwiek błędów z aplikacją, nie przerywa swojej pracy. Po prostu działa doskonale, za co jestem wdzięczny właścicielowi Aplikacji.

Jednak cenie sobie twoją szczerość i wezmę sobie ją do serca w celu dopracowania mojego serwera. Dziękuje za wydaną mi opinię.

• Lubię to! 1

Odnośnik do odpowiedzi

S y f

Autoryzacja za pomocą aplikacji ABot 2.0 nie chciałeś przypadkiem napisać automatyzacja?

Brak ikonek

Sklejka jakiś kanałów

Brak bannera

Żadnych grafik

I na chvj żeś ukrył tą "prezentacje"

• Haha! 1
  • Wow! 1
Odnośnik do odpowiedzi

@xFatal Ohoho, widzę że mamy tutaj nieokrzesanego komentatora serwerów.

A więc tak, fakt - napisałem autoryzacja ale tak to już jest gdy odpowiada się z telefonu tzw. Autokorekta 🙂

Posiadamy ABot 2.1 nie 2.0 więc sam także popełniasz błędy i nie czytasz ze zrozumieniem :v

Ikony posiadamy, po prostu masz problemy z internetem i nie załadowało ci się to co powinno ;/ a to już nie jest moja wina.

Nie jest to sklejka jakiś kanałów drogi panie, fakt może i podobny desing do innych serwerów - aczkolwiek starałem się stworzyć jak najprostszy układ i wygląd by był łatwy

w poruszaniu się po serwerze gdy jest się nowym użytkownikiem serwera.

Banera brak bo czekam na nowy po za tym nie jest to chyba aż tak istotne ? 😕

Co mam rozumieć przez słowa "Żadnych grafik"

Po za tym nie wiem czym są słowa "na chvj" 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, QUZEE napisał:

@xFatal Ohoho, widzę że mamy tutaj nieokrzesanego komentatora serwerów.

A więc tak, fakt - napisałem autoryzacja ale tak to już jest gdy odpowiada się z telefonu tzw. Autokorekta 🙂

Posiadamy ABot 2.1 nie 2.0 więc sam także popełniasz błędy i nie czytasz ze zrozumieniem :v

Ikony posiadamy, po prostu masz problemy z internetem i nie załadowało ci się to co powinno ;/ a to już nie jest moja wina.

Nie jest to sklejka jakiś kanałów drogi panie, fakt może i podobny desing do innych serwerów - aczkolwiek starałem się stworzyć jak najprostszy układ i wygląd by był łatwy

w poruszaniu się po serwerze gdy jest się nowym użytkownikiem serwera.

Banera brak bo czekam na nowy po za tym nie jest to chyba aż tak istotne ? 😕

Co mam rozumieć przez słowa "Żadnych grafik"

Po za tym nie wiem czym są słowa "na chvj" 🙂

Boś debil i nie rozumiesz.

Sam masz w "prezentacji"

Cytat

Autoryzacja za pomocą aplikacji ABot 2.0

• Haha! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, QUZEE napisał:

@xFatal Ahh, widzę że niepotrzebnie tylko oddaje czas konwersacji z taką osobą. Miłej nocy życzę i dziękuje za fatyge w wystawianiu tak nie istotniej opinii ...

Beka jak rzeka.

Nie konwersujesz, bo nie masz argumentów polaku.

Miłej nocy również życzę.

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

All rights reserved for tsforum.pl 2015 - 2020 Powered by Invision Community

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie