Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
pixi9997

[Rozwiązany] Ts3ab

Rekomendowane odpowiedzi

Hezzuu

Ja mam cały czas taki problem BMRmfSO.png i nie wiem jak włączyć

oczywiście bota włączylem ./TS3AudioBot start i wygenerowalem token który wpisalem do configu. dalej to samo...

@wright.

Edytowane przez Hezzuu
Odnośnik do odpowiedzi
Hezzuu
1 godzinę temu, pixi9997 napisał:

Pomógł by ktoś w instalacji lub po prostu zainstalował ów boty?

ja zainstlowac umiem tylko wlaczam audiobota i on nie dziala a @wright.nie chc epomoc

Odnośnik do odpowiedzi
kingorbit

Nie jestem pewnym czy czasem nie używasz panelu który jest zepsuty i nie został naprawiony chyba 👀🤷

• Lubię to! 1

sygnaturaa.png.8cb70d402d8c4c551226f2340f2f6b22.png

"They hate me because they can't beat me"

Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_
9 minut temu, kingorbit napisał:

Nie jestem pewnym czy czasem nie używasz panelu który jest zepsuty i nie został naprawiony chyba

Tak, panel ma błąd ale działa jako tako Kappa Najlepszym wyjściem jest kupno panelu  od @wright. (kosz 70zł) ewentualnie używanie tego, który jest standardowo, z botami (https://github.com/Splamy/TS3AudioBot) @Hezzuu 

Edytowane przez _KrEdEnS_
  • Lubię to! 2
avatar_fddgmolajcpbgecckjkadflpgmfggcpfnjmkkbbh.PNG.39868e77b2f61b10ca90c8654c3489b0.PNG
Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_

@Hezzuu  Tak jak na ss, w panelu masz podgląd zużycia cpu i ramu, masz możliwość puszczania muzyki i zarządzania botami. Panel nie jest skomplikowany dodatkowo w botach w wersji develop masz parę opcji ekstra. Osobiście nie korzystałem z wersji develop bo jest to wersja, która może zawierać błędy/bugi.

avatar_fddgmolajcpbgecckjkadflpgmfggcpfnjmkkbbh.PNG.39868e77b2f61b10ca90c8654c3489b0.PNG
Odnośnik do odpowiedzi
Hezzuu
Teraz, _KrEdEnS_ napisał:

@Hezzuu  Tak jak na ss, w panelu masz podgląd zużycia cpu i ramu, masz możliwość puszczania muzyki i zarządzania botami. Panel nie jest skomplikowany dodatkowo w botach w wersji develop masz parę opcji ekstra. Osobiście nie korzystałem z wersji develop bo jest to wersja, która może zawierać błędy/bugi.

a wiesz może jakie sa to dodatki EKSTRA?

Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_

@Hezzuu playlisty i historia, czyli w sumie nic ciekawego,. Osobiście większość czasu używałem te boty bez panelu obsługując je komendami (najwygodniejsza forma zarządzania)  

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Hezzuu
Teraz, _KrEdEnS_ napisał:

@Hezzuu playlisty i historia, czyli w sumie nic ciekawego,. Osobiście większość czasu używałem te boty bez panelu obsługując je komendami (najwygodniejsza forma zarządzania)  

a jakiś krótki poradnik dasz jak zainstlowac? te z panelem?

Odnośnik do odpowiedzi
Hezzuu
1 minutę temu, _KrEdEnS_ napisał:

@Hezzuu Instalujesz je tak jak zwykłe, dopiero w pliku ts3audiobot.toml aktywujesz panel 🙂 

a webinterface wrzucam do html? 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie