Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Mentis

[Opinia] gspeak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mentis

Witam, chciałbym się z wami podzielić moją opinią na temat serwera gspeak.pl. Ogólnie już na starcie pisząc nie polecam korzystania z serwera bo możecie zostać oszukani. Miałem tam managera przez dość długi czas i bardzo dużo się zmieniło.

1. Nowy Developer

Po wywaleniu poprzedniego developera został szanowny pan SUGER. Najpierw mówi że zajmuje się sprawami technicznymi, a nie ts lub pomocą. Co potem się okazuje? Powiedziałem coś w stylu "Atmosfera już nigdy nie będzie taka sama jak kiedyś" potem się rozłączyłem. Wbijam znowu a tu patrze że ktoś mi zdjął managera, myślałem że to właściciel, a tu się okazało że nasz szanowny developer. Jeszcze mam screena jak mi usuwa range dołączoną do managera: Jeszcze zachowanie SUGER'a pozostawia wiele do życzenia...

Spoiler

1opinia.png.f074d711e9eb81022707202c2d1f0167.png

2. Zabieranie Bota Muzycznego

Po tamtej akcji co była, usuneli mi kanał administracyjny na którym był mój bot i co się okazało movneli sobie na kanał właściciela bez mojego pozwolenia. (Dodam że bot jest hostowany przeze mnie)

Spoiler

2opinia.png.f6b4798fea7809c13d998bed6721c850.png

Spoiler

3opinia.png.d9ae8308e007e0091d42e35f9e054844.png

3. Powód zabrania mojej rangi

Po tym jak suger mi zabrał tą range napisałem do właściciela w tej sprawie, a on do teraz mi nie odpisał...

Spoiler

4opinia.png.17c02ded24d8a1befa04c2914429fa32.png

Podsumowując... Porażka jakaś z tym teamspeakiem

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SUGEREK

Weź się chłopie nie popłacz, Piszesz opinie z powodu straty rangi, było pomyśleć nad swoim zachowaniem, a z tego co wiem to Maciek pracuje i nie ma czasu w ciągu dnia na odpisanie tobie. O nie twój bot został przeniesiony bez twojej zgody, mam się spodziewać sprawy w sądzie z tego powodu? 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis
14 godzin temu, sugerek2k napisał:

Weź się chłopie nie popłacz, Piszesz opinie z powodu straty rangi, było pomyśleć nad swoim zachowaniem, a z tego co wiem to Maciek pracuje i nie ma czasu w ciągu dnia na odpisanie tobie. O nie twój bot został przeniesiony bez twojej zgody, mam się spodziewać sprawy w sądzie z tego powodu? 😂😂

1. Cukiereczku napisz mi teraz co ja powiedziałem że zdjąłeś mi tą range

2. napisałeś że "Maciek pracuje i nie ma czasu w ciągu dnia", 21:21 mi sie wydaje że to wieczór. Nawet on mi do teraz nie odpisał 😉 

3. Pisze opinie tylko dlatego że zostałem oszukany

Aha! Jeszcze dodam że mówiłeś "Zajmuje się sprawami technicznymi, a nie administracyjnymi" czy coś takiego.

Edytowane przez Mentis

"W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych, w internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SUGEREK

1. Odszedł twój szanowany kolega RedBoy i powiedział, że robi swój serwer ts3. Ja za tobą nie przepadam to za zgodą Maćka ciebie wydaliłem.
2. Może ma cie dosyć?
3. W jaki sposób zostałeś oszukany? Straciłeś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mentis
2 godziny temu, sugerek2k napisał:

Ja za tobą nie przepadam to za zgodą Maćka ciebie wydaliłem.

Ja za tobą też nie przepadam bo jesteś jak niektórzy mówią "szczeniakiem".

2 godziny temu, sugerek2k napisał:

W jaki sposób zostałeś oszukany? Straciłeś coś?

Dalej nie zauważyłeś? Straciłem range z gó**o powód.

Dobra, nie chce mi się dalej dyskutować na ten temat bo mam już wyjeb**e w wasz serwer. Aha i co do drugiego właściciela (czyt. AmpiKing) był spoko!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi