Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Snotty

[Opinia] Net-speak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Snotty

Moim zdaniem bardzo dobra hostownia na sam początek. Posiadają dobrze rozwiniętego N-bot'a który pomaga. Dodatkowo oferują bardzo dobrą i ultra szybką pomoc online ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MatiTM

Bardzo szybki support.
Dobry Anty-Ddos.
Profesjonalne podejście Administracji do sprawy.

owner.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stalker

Nie tylko na początek, a po prostu do utrzymywania tam swojego serwera. Korzystam z net-speak'a od ponad roku i serwer wywaliło tylko 2 razy, gdzie to nie było z ich winy tylko hosteam'a

Dlatego jak najbardziej polecam ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KanoX

Oprócz tego że banują za złe wpisy na ich stronie lub dyskusje z adminami to chyba ok ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Net-Speak
3 minuty temu, KanoX napisał:

Oprócz tego że banują za złe wpisy na ich stronie lub dyskusje z adminami to chyba ok ;D

Witam serdecznie, na blokadę konta nie wpływa opinia wystawiona przez klienta (chyba że klient nie jest klientem a rejestruje się tylko po ty by wystawić opinie), proszę na pw podać Pana nazwę konta lub email na jaki było ono zarejestrowane a przypomnę Panu powód blokady (każda blokada jest opisana i nadawana tylko w przypadku łamania regulaminu). 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BloszeK

Ja jak najbardziej polecam net-speak! Gdyż net-speak jest bardzo dobrze rozwiniętą firmą. Zaletami tego hostingu są: szybki support, stabilność, ochrona antyDDOS.

Pozdrawiam, 

Bloszek - Technik HellTalk.eu

GamingTS3.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elowalewiadro

Z net-speak'a korzystałem +/- 1,5 roku. Nie było żadnych problemów, ochrona anty-ddos jest na wysokim poziomie, a support odpisuje po maksymalnie 15 minutach.

Nic tylko polecić ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Amator

Wystarczy napisać że to jedyny polski hosting na którym można zarządzać swoim serwerem w pełni z poziomu panelu, oczywiście w przypadku ofert slotowych i voicevps. 

Korzystam z przerwami od lat i mogę śmiało polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Profesor

Z Net-Speaka korzystałem około roku i nie miałem praktycznie żadnych problemów, support szybko odpowiadał jeśli miałem jakiś problem lub pytanie. Serwery są bardzo tanie i dobre na początek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PanPrezes

Witam, jak najbardziej polecam firmę net-speak.pl powody są następujące:
– Profesjonalne podejście do każdego klienta
– Bardzo szybkie wsparcie ze strony Administracyjnej
– Bardzo dobra Ochrona Anty-DDos.

A także polecam net-speak, ponieważ sam korzystam z usług danej firmy od kilku lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iwannabepro

Boty muzyczne to jakaś porażka, jak nie wywala co kilka godzin to reakcja bota trwa kilka minut (niezależnie od tego, że są teraz ataki na całe hostingi - takie coś ma miejsca od bardzo dawna). Dodatkowo nie akceptują opinii, które są negatywne przez co mają same cukierkowe w panelu - co oczywiście prowokuje do ogłoszenia opinii w innym miejscu (tak się nie robi).

IP : DobreWafle.pl & Iwannabepro.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Net-Speak

Witam serdecznie, boty muzyczne znajdują się w ovh, proszę na pw podać lokalizację Pana serwera ts3. Proszę też pamiętać że aktualizacje dla bota pojawiają się ostatnio bardzo często i związane są z właśnie ustabilizowaniem klienta ts3 jak i poprawą działania jego webpanelu. Restart powinien być wykonany przynajmniej raz na dobę. Jeżeli Pana bot traci połączenie z serwerem mimo wykonanych aktualizacji to tylko dlatego że nie ma on do niego dostępu (połączenia z ovh do hosteam). 

Wysłałem do Pana PW, problem w tym przypadku nie jest związany z botem, tylko lokalizacją serwera.

Edytowane przez Net-Speak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość deyxq
46 minut temu, Iwannabepro napisał:

Dodatkowo nie akceptują opinii, które są negatywne przez co mają same cukierkowe w panelu - co oczywiście prowokuje do ogłoszenia opinii w innym miejscu (tak się nie robi).

A jakieś wytłumaczenie co do tego @Net-Speak? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iwannabepro

Tak jak pisałem w wiadomości prywatnej, moja opinia nie dotyczy tego, że od kilku dni siedzę na włoskim hostingu, a tego, że bot po prostu laguje niezależnie od tego na jakim hostingu miałem serwer, czy ovh, hosteam czy teraz włoski. Mam świadomość, że bot może mieć problem z połączeniem w chwili obecnej, ale jednocześnie przecież miałem kilka botów, które siedziały na moich serwerach z ovh czy hosteama. 

Nie chodzi mi o to, że bot ma problem z połączeniem - bo nie ma, po prostu ma problem z reakcją na komendy, gdzie trzeba milion razy klepać komende, żeby załapał, mimo że ma 0% pakietów i 0 ms.

Nie pisałbym tego nigdzie, gdyby nie fakt, że po prostu opinia w panelu została usunięta i uznano to za koniec tematu. Chciałem po prostu, żeby wiedzieli, że jest taki problem i żeby postarali się coś z tym zrobić.

Edytowane przez Iwannabepro

IP : DobreWafle.pl & Iwannabepro.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Net-Speak
7 minut temu, deyxq napisał:

A jakieś wytłumaczenie co do tego @Net-Speak? 🙂

Aktualnie działa u nas kilkaset botów, żaden z klientów nie zgłaszał problemów z botem, opinia wyrażona na temat bota nie miała dla nas podstaw gdyż problem nie był zgłoszony i rozwiązany.

TS3MusicBot nie jest naszym produktem, nie  tworzymy go, każdy problem jest zgłaszany do twórcy bota i  pojawia się poprawka. W przypadku tej opinii nie było analizy problemu, którą właśnie próbujemy wyjaśnić przez PW, dlatego została ona usunięta. Problem powinien być najpierw zgłoszony i rozwiązany, a opinia wystawiona gdy faktycznie problem jest i występuje cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mitsubishi

Polecam Net-Speaka z całego serduszka, posiadam u nich teamspeak'a na VPSI'e w OVH FRANCJA i nie było ani razu problemu z utratą pakietów powyżej 7% 😉 Na + szybka pomoc od administracji wrazie problemów, panel do zarządzania, bardzo dobra ochrona ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MXDesign

Polecam serdecznie @Net-Speak.

Aktualnie prowadzimy tam jeden z większych serwerów teamspeak i nie mamy problemów.
Mowa tu o ofercie: VoiceVPS PL.
Support kontaktuje się z nami bardzo szybko i odpowiadają na każdy problem.
Widać, że hosting stara się dbać o dobro swoich klientów.

Polecam raz serdecznie.

Edytowane przez MXDesign

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.∂ιχχ

Też mogę polecić net-speak, od dwóch lat korzystam z VoiceVPS i nie mogę powiedzieć o hostingu nic złego. Support odpisuje bardzo szybko, za każdym razem profesjonalnie podchodzą do sprawy. 

Rozbudowany panel zarządzania serwerem i niska cena za bardzo dobrą jakość usług 🙂

Edytowane przez .∂ιχχ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Net-Speak

Dziękujemy wszystkim za opinie, tym bardzo że to bardzo trudny okres dla wszystkich i każdy ma mniejsze lub większe wpadki. 

Przy okazji życzymy wszystkim (bez wyjątków) wesołych, spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zlociu

bardzo dobry hosting, wlasciciel bardzo mily, polecam

Edytowane przez zlociu
pomylka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Canecorso

Firmę Net-Speak znam od lat i przyszedł czas na skorzystanie z oferty po problemach w MultiGaming.

٠ Szybki support nawet w późnych godzinach, oraz w weekendzie.

٠ Profesjonalne podejście mimo problemów z moją bazą.

٠ Fakt, faktem serwerownia Hosteam ale serwer aktualnie stoi stabilnie.

Pewnie za jakiś czas edytuję wiadomość i dopiszę coś więcej. a na aktualną chwilę polecam.

PS. Od 17 dni nie dostaje skarg, że wywala ludzi xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wright.

Również polecam ten hosting.

Przeniosłem swój serwer z multigaming.pl i wszystkie problemy zniknęły, nie muszę czekać na odpowiedz supportu po kilka godzin/dni żeby dodali IP do whitelisty, wysłali backup, czy logi, wszystko znajduje się w panelu net-speaka.

Sam support jest szybszy, potrafią nawet odpisać i pomoc w środku nocy, polecam 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pantoflarz

Zawsze bardzo polecałem firmę net-speak i dalej będę polecał.

Najlepszy hosting pod serwery teamspeak jaki aktualnie istnieje.

Najbardziej rozbudowany panel w tej części Europy, zawsze chęć do dalszego udoskonalania usług, często rozwiązania niespotykane u innych.

Owszem, zdarzają się czkawki (ale to raczej kwestia raz na parę miesięcy, a nie codziennie jak inne hostingi) , ale sposób w jaki panowie z supportu net-speak'a podchodzą do obsługi klienta jest wzorowy i zostawia inne hostingi bardzo daleko w tyle.

Ceny są bardzo niskie, jeśli porówna się fakt że jakościowo ten hosting stoi tak wysoko i jest tak dobrym providerem. Promocje i rabaty za usługi też są, więc tym bardziej jest oszczędnie i bardzo konkurencyjnie.

Można jedynie polecić, a fakt że współpracujemy od ponad 4 lat niech będzie potwierdzeniem jakości ich usług i stabilności 🙂

Edytowane przez Pantoflarz

Rp0vZ8K.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi