Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
wredna.

[Opinia] Sprint012, Rilovsky

Rekomendowane odpowiedzi

wredna.

Profil tsforum: Sprint012

Inne nicki: Rilovsky

UID: 

Cytat

1.thumb.png.4652fdd33ac032366b076136419ed3c8.png

2.thumb.png.9631a2381307ead3b33bcbf6f529111f.png

Osoba chamsko podbiera rzeczy z innych serwerów, tworzy na podstawie nich bazwe pod ts'a i udostępnia na forum jako swoje autorstwo.

Możecie go znaleźć na serwerze; BOOM-TS3.PL bo jest jego właścicielem. 

3.png.4c0943c36fcfc2e1ebecd182d5d10d46.png

Jeśli nie lubicie osób, które nie potrafią nic same stworzyć to radzę uważać. ? 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heraqu

RÓWNIEŻ NIE POLECAM OSOBY JAK I TEGO SERWERKA!

> ICH "FIREND" DOSTAŁ MOJE IP I SIĘ ZACZĄŁ BAWIĆ A ADMINISTRACJA MIAŁA TO TOTALNIE W du**e.

> FAJNY POWÓD BANA: https://i.imgur.com/CT6O4X9.png

> OSOBA UŻYWA CRACKOWANEJ WERSJI APLIKACJI LZoz3JP.png

Edytowane przez heraqu

bannerts3ekipaupdatemala.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Teraz, heraqu napisał:

RÓWNIEŻ NIE POLECAM OSOBY JAK I TEGO SERWERKA! ICH "FIREND" DOSTAŁ MOJE IP I SIĘ ZACZĄŁ BAWIĆ A ADMINISTRACJA MIAŁA TO TOTALNIE W du**e.

WRZUCA SIĘ FILMIK ZARAZ BĘDZIE

?

Co do samej opinii - potwierdzam, bardzo brzydkie zachowanie tego użytkownika. Zmienie nazwy sektora z "otwarty" na "publiczny" nie czyni Cię jego autorem gostek. Nie polecam. :^)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jendrek.

Słyszałem o tej osobie że licencje scamuje na facebooku udając że są ważne jeszcze przez rok.

#EDIT: @heraqu ten friend to supporter @Demon.'a, bo kojarzą go po głosie

Edytowane przez Jendrek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KamileK112

Dobra, wyrażę swoją opinie  ponieważ jestem właścicielem tego serwera ( nwm czy dobrze)

Wiec tak:

9 minut temu, heraqu napisał:

RÓWNIEŻ NIE POLECAM OSOBY JAK I TEGO SERWERKA!

> ICH "FIREND" DOSTAŁ MOJE IP I SIĘ ZACZĄŁ BAWIĆ A ADMINISTRACJA MIAŁA TO TOTALNIE W du**e.

> ROBIĄ FAKE KONKURSY NA 120 lub 140 złoty paysafecard na 50LIKE na swoim fanpage po czym usuwają post XD

WRZUCA SIĘ FILMIK ZARAZ BĘDZIE

Po 1 proszę cię o dowody gdzie obiecywaliśmy 120 zł psc za konkurs a nie daliśmy.

Skończ pierdo*lić brednie, tak samo było z tsforum, mówiłeś jakie to zje... forum a teraz liżesz tyłek ośmieszasz się kolego.

@_weXu Nastepny co pier*oli a nie wie o co chodzi, proszę pokaż mi dowód, gdzie on lub ja "oscamowaliśmy" licencje ts3? @Wright. Może wypowiesz się na ten temat?

Co do tematu z Mają tak przyznam się, nie wiem po co on to zrobił, nic o tym nie wiedziałem i chciałbym Maju cię przeprosić, on został już poinformowany i będę wyjaśniał.

A co do tematu proszę się o wypowiadanie osób, które miały do czynienia z ts'em a nie pisanie pod lizania du*y ?

Dziękuje.

Pozdrawiam.

Edytowane przez KamileK112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heraqu
11 minut temu, KamileK112 napisał:

Dobra, wyrażę swoją opinie  ponieważ jestem właścicielem tego serwera ( nwm czy dobrze)

Wiec tak:

Po 1 proszę cię o dowody gdzie obiecywaliśmy 120 zł psc za konkurs a nie daliśmy.

Skończ pierdo*lić brednie, tak samo było z tsforum, mówiłeś jakie to zje... forum a teraz liżesz tyłek ośmieszasz się kolego.

Co do tematu z Mają tak przyznam się, nie wiem po co on to zrobił, nic o tym nie wiedziałem i chciałbym Maju cię przeprosić, on został już poinformowany i będę wyjaśniał.

A co do tematu proszę się o wypowiadanie osób, które miały do czynienia z ts'em a nie pisanie pod lizania du*y ?

Dziękuje.

Pozdrawiam.

Każdy mógł być na HAJU i takie brednie pisać ? Jak zobaczyłem co odpierdala kopiowicze to .... (aż szkoda opisywać) 

Zobacz sobie teraz temat bo został dodany filmik ?

@KamileK112 dla mnie tez jest dziwne, że użytkownik ddosuje mnie przy Was a wy kompletnie nic z tym nie robicie ?

@_weXu to taki Rafałek który groził że wyjebie mi ts, potem że net-speak i ovh. Ogólnie wszystko z wczoraj. Tak o napisałem do net-speak i ovh że, w razie czego mam konkretne dowody. Nie chce tutaj udostępniać mojej rozmowy z net-speak ale odpisali mi że (z kontekstu tak wynika) takiego cymbała mam zablokować i nie toczyć z nim kowersacji XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@KamileK112 jedyne co @sublimity. może zrobić to śmiać się z waszej głupoty, ja dalej czekam na wyjaśnienia ataków ddos w moją stronę

Edytowane przez heraqu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KamileK112
26 minut temu, sublimity. napisał:

@KamileK112 nie żeby coś, ale nikt tutaj nie liżę du*y. Nie proszę osoby o wypowiadanie się, nie zależy mi na tym, wyraziłam swoją opinię - dodałam dowody i tyle. ? 

Maju, chodzi mi o to że wypowiadają się osoby, które nie miały do czynienia z moim  ts, przyznam się zrobił to i nie mam nic do ukrycia, ale nie chce by jakieś lizo du*y co obrażały forum, teraz tak się zachowywały, tak zwalił tym, że wstawił to i skopiował blacka, już pogadałem z nim.

Każdy ma prawo wstawić opinie i jestem nastawiony na krytykę, lecz wkurw*a mnie to że ktoś piszę jakieś brednie bez dowodów jak koledzy wyżej.

@heraqu Na haju czy też nie, lecz takie zachowanie dla mnie jest dziwne.

@Bartek. Ale co ty do mnie masz? Nie chodziło mi tu o ciebie tylko o pewne osoby.

@Bartek. Chodziło mi bardziej o Kolege @heraqu oraz @_weXu

@heraqu Czekam na dowody, że ddosy szły od nas, oraz jeśli chodzi o Rafała, nie jest to nikt od nas a my nikomu nie podajemy IP.

@heraqu Głupoty? Twojej? Najpierw lizałeś dupe Pawłowi wyzywając Maje oraz forum a teraz tu siedzisz. Smieszne.

A tak btw. @heraqu Nasz serwer nie jest jedyny na jaki wchodziłeś wiec proszę dalej o dowody ze rozdajemy IP.

Edytowane przez KamileK112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
1 minutę temu, KamileK112 napisał:

Maju, chodzi mi o to że wypowiadają się osoby, które nie miały do czynienia z moim  ts, przyznam się zrobił to i nie mam nic do ukrycia, ale nie chce by jakieś lizo du*y co obrażały forum, teraz tak się zachowywały, tak zwalił tym, że wstawił to i skopiował blacka, już pogadałem z nim.

Każdy ma prawo wstawić opinie i jestem nastawiony na krytykę, lecz wkurw*a mnie to że ktoś piszę jakieś brednie bez dowodów jak koledzy wyżej.

gostek, ale to ja pierwszy zauwazylem ta kopie, wiec grzeczniej

@KamileK112 

Cytat

lecz wkurw*a mnie to że ktoś piszę jakieś brednie bez dowodów jak koledzy wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wright.
10 minut temu, _weXu napisał:

Słyszałem o tej osobie że licencje scamuje na facebooku udając że są ważne jeszcze przez rok.

5 minut temu, KamileK112 napisał:

@_weXu Nastepny co pier*oli a nie wie o co chodzi, proszę pokaż mi dowód, gdzie on lub ja "oscamowaliśmy" licencje ts3? @Wright. Może wypowiesz się na ten temat?

Jestem neutralny, wiec tylko wypowiem sie do tego, do czego zostałem poproszony.

Licencje zakupiłem juz z 1/2 miesiące temu i wszystko działa ?

X6MEx8D.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jendrek.
Teraz, KamileK112 napisał:

Typie napisałem że "słyszałem", ale nie napisałem że scamuje oraz nie polecam nic takiego nie pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KamileK112
Teraz, _weXu napisał:

Typie napisałem że "słyszałem", ale nie napisałem że scamuje oraz nie polecam nic takiego nie pisałem.

No to jak słyszałeś to po co wystawiać opinie bez dowodów?

Nie bede robił już off -topicu.

@sublimity. Jeśli chcesz możesz zrobić co uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elowalewiadro

Ten cały Rilovsky twierdzi, że sprzedał licencję w lombardzie XDDDDDDD

Moje słowa potwierdzi @Mati™

Dodatkowo dostaliśmy bany z fajnymi powodami XD

<01:08:42> "gℓσ∂αя" was banned for 5 days from the server by "Rilovsky" (Ten ts3 nie jest od supportu.)
<01:08:44> "мαтι™." was banned for 5 days from the server by "Rilovsky" (Ten ts3 nie jest od supportu.)
<01:08:46> You were banned for 5 days from the server by "Rilovsky" (Ten ts3 nie jest od supportu.)
<01:08:46> Disconnected from server

Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heraqu

Jako iż @KamileK112nie chce mi wytłumaczyć dlaczego użytkownik w ich obecności mnie ddosowal a oni nic z tego nie robili to jescze raz to napisze:

4 godziny temu, heraqu napisał:

I myślę że teraz doczekam się odpowiedzi / wyjaśnień w w/w sprawie. 

Edytowane przez heraqu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MatiTM

@PeciX. 

21 godzin temu, PeciX. napisał:

Ten cały Rilovsky twierdzi, że sprzedał licencję w lombardzie XDDDDDDD

Moje słowa potwierdzi @Mati™

Dodatkowo dostaliśmy bany z fajnymi powodami XD

<01:08:42> "gℓσ∂αя" was banned for 5 days from the server by "Rilovsky" (Ten ts3 nie jest od supportu.)
<01:08:44> "мαтι™." was banned for 5 days from the server by "Rilovsky" (Ten ts3 nie jest od supportu.)
<01:08:46> You were banned for 5 days from the server by "Rilovsky" (Ten ts3 nie jest od supportu.)
<01:08:46> Disconnected from server

Nie polecam

W pełni potwierdzam słowa Pecixa.
Rilovsky osoba, która próbuję scamować ludzi na rożnych forach i grupach poza tym jak można kupić licencje w lombardzie czy tam sprzedać szkoda, że nikt tego nie nagrał nie polecam tego usera.

owner.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Demon.
22 godziny temu, _weXu napisał:

#EDIT: @heraqu ten friend to supporter @Demon.'a, bo kojarzą go po głosie

No to czas żebym i ja się wypowiedział XD

@_weXu najpierw ty.

Słuchaj chodzi Ci zapewne o Rafała. Nie jest on supportem/stażystą czy kimkolwiek u mnie. Siedzi u mnie, bo po prostu gadamy, więc XD?

Co do Rilovskiego. Dostał raz tutaj bana za multikonto, pamiętam bo sam mu go dawałem, to dlaczego @sublimity. go nie zbanujesz?

Spoiler

Co do bazy danych którą udostępnił, widziałem tam pewne podobieństwa.

Niestety, aczkolwiek co do tych "scam'ów" z jego strony nie znalazłem żadnych dowodów, ale gdy takowy do mnie dojdzie to i ja zareaguje ?

Jestem neutral co do niego.

weee.png.d96f42b25619274dd48324940f577443.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MLK.
12 minut temu, Mati™ napisał:

@PeciX. 

W pełni potwierdzam słowa Pecixa.
Rilovsky osoba, która próbuję scamować ludzi na rożnych forach i grupach poza tym jak można kupić licencje w lombardzie czy tam sprzedać szkoda, że nikt tego nie nagrał nie polecam tego usera.

24 godzinki na dostarczenie dowodów, które poprą Twoją opinię. Czas start!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Telo

Hosting posiadający licencję Non-Profit? ?

ts3.png

ThelHOST.com :: Serwery VPS, WWW oraz TeamSpeak 3, Polska lokalizacja, ochrona anty-DDOS!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sprint012
13 godzin temu, Telo napisał:

Hosting posiadający licencję Non-Profit? ?

ts3.png

Gdzie niby to istnieje ? :) 

a po co cie to interesuję?

Edytowane przez Sprint012
hahaha

right%5DBOOM-TS.PL - Wystrzałowy Serwer TeamSpeak3 ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heraqu

Nie polecam, rozsyla ip. 

IMG_20181213_125635.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KamileK112
8 minut temu, heraqu napisał:

Nie polecam, rozsyla ip. 

IMG_20181213_125635.jpg

Ajj ten Rafałek, widzę ze znalałeś sobie kolege ;<, dalej czekamy na dowody ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcel

Prowadzenie hostingu na licencji Non-Profit jest niezgodne z polityką licencyjną TeamSpeak.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FixKinG

WEZCIE ZBANUJCIE TEGO DZBANA RAFAŁA KURWE je****ą SORRY ALE KURWA NIE WYTRZYMAM BANUJE ODRAZU BEZ PRZYCZYNY I JESZCZE OSZUKUJE LUDZI...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi